1:2
1:4
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 2:9
31. Jan Linhart, 51. Martin Skřivánek - 8. Jan Daniš, 9. Michal Sládek, 14. Matyáš Šindler, 21. Michal Sládek, 35. Jiří Juhaňák, 51. Jiří Bauer, 58. Filip Hrabal, 60. Filip Čonka-Skyba, 60. Michal Sládek; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 100; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 1, Martin Dejmal 10 - Jakub Klobučník 18; po třetinách: 0:3, 1:2, 1:4;
60:00
Střely ve třetí třetině: SKV 8; OST 6
60:00
Střely celkem: SKV 18; OST 20
60:00
Komentář trenéra hostů, Karla Ševčíka: "Dnes povinné tři body. Zápas jsme nepodcenili, odmakali. Bohužel nejsme produktivní, musíme na tom hodně zapracovat. Mělo to být tak čtrnáct nebo patnáct. Soupeři děkujeme za zápas."
60:00
Komentář vedoucího domácích, Michala Pazdery: "Nezachytili jsme nástup do zápasu. Výsledek má tuto podobu jen díky soupeřově zahazování šancí. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů. Děkujeme moc fanouškům za podporu."
60:00
59:59
Po téměř pěti minutách hry bez brankáře v domácí brance ji Ostrava přeci jen trefila.
59:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek bez asistence (2:9).
59:33
Vinohradům trénink power-play příliš nevyšel, i když žádný z posledních gólů nepadl do prázdné kasy.
59:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Čonka-Skyba, asistoval Michal Sládek (2:8).
59:03
Raiterovi nesedla střela po nahrávce ze středu hřiště, balonek zamířil vysoko na plochu.
58:40
Skřivánek na malém brankovišti, golman Ostravy ale připraven.
58:15
Ostrava se řítila na prázdnou branku, šestice žlutých hráčů ale gólu zabránila.
57:59
Ostrava si dobře rozestavila bránící hráče a Vinohrady šanci nezužitkovaly.
57:54
Nadějná rozehrávka na hranici velkého brankoviště u ostravské branky.
57:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Hrabal, asistoval Jiří Bauer (2:7).
57:03
Ani s brankářem na svém místě nezabránil domácí tým sedmé brance ve vlastní síti.
55:52
Dejmal se sice stihl vrátit do branky, Lipový ale šancí promarnil stejně jako před tím Hanák.
55:40
Nepřesnost vinohradských nahrávek jim komplikuje snahu o gól.
54:44
Ostrava se ne chvíli zmocnila míčku, ale osiřelou branku neohrozila.
54:33
Domácí zkouší dobýt ostravskou branku v šesti.
53:52
Vinohrady si vzaly oddechový čas a odvolaly brankáře.
52:41
Příhodná rozehrávka na hranici velkého brankoviště. Křižná nahrávka na Hanáka prošla bez problémů, ten ale trestuhodně netrefil prázdnou bránu a zapasoval míček do boční síťky.
51:51
Hartman v běhu zkouší střelu, ale netrefuje branku.
50:30
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Jan Linhart (2:6).
50:19
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jiří Bauer, asistoval Jan Daniš (1:6).
50:19
Ostrava využívá i druhou přesilovku. Bauer si naštěstí zapomněl jen dres, nikoliv střelu, Ostrava odskakuje na rozdíl pěti branek.
49:23
Vyloučen hráč Jan Linhart družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:16
Ostrava si zahraje druhou přesilovku po provinění Linharta.
44:48
Rychlá ostravská kombinace konči na těle vinohradského brankáře.
44:24
Zbyňa Stuchlík nahrával do prostoru před Klobučníkem, íček ale neprošel přes změť ostravských končetin. Z protiútoku Šindler netrefil branku.
41:53
Ostrava točí domácí pětku staženou před vlastní bránou.
41:23
Stuchlík vystřelil na ostravskou branku, brankář byl ale přesně tam, kde ho bylo třeba.
38:36
Stejně tak teď Linhart dobíhal k ostravské brance, ale už si svou šanci nestihl pořádně přichystat.
37:03
Linhart z první vybídl Zbyňu Stuchlíka, tomu ale přihrávka nesedla a Klobučníka neohrozil.
34:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jiří Juhaňák, asistoval Dominik Eichner (1:5).
34:35
Tak přeci. Ostrava svou početní výhodu využila a znovu se ujímá čtyřbrankového vedení.
34:25
Dalším ostravským pokusům už chybí přesnost.
33:12
První přesilovka utkání. Ostrava už už zakončovala do prázdné branky, Dejmal ale stihl do přízemní střel spadnout a zabránit tak další brance ve vinohradské síti.
32:51
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Linhart, asistoval Ondřej Stuchlík (1:4).
30:23
Nula smazána! Linhart zakončuje pod Klobučníka po křižné nahrávce Stuchlíka. Na začátku úspěšné akce stála ještě Honza Hanák.
27:22
Něco ve stylu bojového tance si teď u vinohradské střídačky střihnul Stuchlík a jeden z ostravských hráčů.
24:49
Pohotovou střelu Skřivánka bez problému zpacifikoval Klobučník.
23:33
Sládek před brankou Dejmala vybídl nahrávkou přesně na čepel Stuchlíka, ten se ale rozhodl nezakončovat, přeci jen, byla to jeho branka, před kterou stál.
22:35
Mantinely teď dostávají dost zabrat, kluci už si na sebe zvykli a nebojí se do sebe šťouchnout.
20:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Jan Daniš (0:4).
20:30
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Dejmal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
20:30
Rychlý vstup do druhé třetiny v podání Ostravy. Weissgärber opouští domácí branku, nastupuje Dejmal.
20:00
20:00
Střely v první třetině: SKV 3; OST 4
20:00
19:09
Série nepřesných střel prosvištěla kolem ostravské branky, ovšem bez větší nebezpečnosti.
17:01
Domácí brankář rozvinul svou postavu do maximální délky a utěsnil brankovou čáru. Dlouhým výhozem vyhnal dopředu Záně, ten z první trefil jen připraveného Klobučníka.
15:39
Ostrava trápila vinohradskou obranu v blízkosti jejich branky, SKV se nakonec osvobodilo a dokázalo soustavně udržet míček na polovině FBC
13:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Michal Sládek (0:3).
13:43
Weissgärber si sice sáhl na míček, na cestě za svá záda ho ale nezastavil, Ostrava odskakuje do třígólového vedení.
11:53
Lukáš Lanc vytáhl míček sprintem podél mantinelu daleko na ostravskou polovinu, nahrát nachystanému Záňovi se mu už ale nepovedlo.
10:52
Vinohrady se prokousaly dopředu po sérii přihrávek Stuchlíků a Skřivánka, tu poslední, finální před střelou ale zastavil Šindler.
08:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Matyáš Šindler (0:2).
08:47
Ostrava přidává druhou branku, rychlými přihrávkami rozhodila domácí obranou formaci, která ve zmatku nestihla zablokovat střelu, ta zapadla za brankáře u vzdálenější tyčky.
07:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jan Daniš, asistoval Michal Sládek (0:1).
07:13
Tak tohle vypadalo opravdu jednoduše, Sládek z rohu nahrál nedůsledně hlídanému Danišovi na velkém brankovišti, který střílel prakticky do prázdné branky.
06:09
Na míčku stále spíše Vinohrady, Ostravané se rozčilují nad některými situacemi.
04:41
Ve hře 4 na 4 se ani jeden tým nenašel, Stuchlík i Bauer se tak vracejí za bezbrankového stavu.
02:41
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za držení.
02:41
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:41
Potyčka jednoho z nejmenších a jednoho z nejvyšších hráčů na hřišti skončila trestem pro oba.
02:28
Domácí brankář si připisuje první zákroky, na dvakrát se pokusil o dorážku Daniš, ale neúspěšně. Následný výhoz se ale Weissgärberovi nepovedl a nahrál soupeři do protiútoku.
01:59
Linhart zkusil vystřelit, ale nepodíval se kam, trefil tak jen nejbližšího hráče.
01:26
Míček kontroluje domácí tým, Ostrava se do ničeho nepouští.
00:26
Ostrava se pustila do protiútoku, ale zahuštěná obrana Vinohrad uchránila brankáře před prvním zákrokem.
00:11
Jako první se míčku chopil domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jakub Klobučník; hráči v poli: Jiří Bauer, Michal Sládek, Matyáš Šindler, Jan Daniš, Jiří Juhaňák
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Jan Hanák, Martin Skřivánek, Jan Linhart, Zbyněk Stuchlík
00:00
Hezký nedělní podvečer ze sokolovny na Vinohradech, kde se už za malý okamžik střetnou domácí Královské Vinohrady s týmem FBC Ostrava. Hosté si ve třetím kole Tipsport Superligy s přehledem poradili s mladým kádrem FbŠ Bohemians. Domácí málem sahali po bodech v klání s FBC Liberec, ale seveřané si je nakonec všechny odvezli. Teď už ale 4. kolo ...