0:0
1:2
2:1
0:0
branky (asistence): 28:15 Matěj Kostka (Lukáš Petřík), 49:22 Ladislav Gál (Denis Zimmer), 50:45 Lukáš Uhrinovský (Ladislav Gál)
branky (asistence): 26:41 Pavel Sládeček (Mikuláš Komárek), 34:12 Pavel Sládeček (Filip Ullmann), 40:28 Filip Langer (Marek Beneš), rozhodující nájezd Filip Ullmann

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Teka Střešovice 3:4pn
29. Matěj Kostka, 50. Ladislav Gál, 51. Lukáš Uhrinovský - 27. Pavel Sládeček, 35. Pavel Sládeček, 41. Filip Langer, N Filip Ullmann; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 264; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 29 - Michal Rebro 16; po třetinách: 0:0, 1:2, 2:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Teka Střešovice hráč Marek Beneš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE hráč Lukáš Petřík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Teka Střešovice hráč Filip Ullmann a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE hráč Michal Nagy , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení 2:1 pro TAT.
65:00
Střely celkově 19:32. Dnes si tedy bonusový bod za nájezdy připisuje Tatran. Těším se u příštího onlinu.
65:00
Komentář trenéra hostí, pana Milana Fridricha: "Na začátku vlažnější utkání, díky zlepšenému pohybu jsme si vypracovali v druhé třetině náskok, bohužel jsme ho nedokázali potvrdit a soupeř nás potrestal. Prodloužení a v nájezdech jsme si došli pro další bod. Děkujeme soupeři za utkání."
65:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Kvapila: "Čekali jsme, že to bude běhavé utkání, což se potvrdilo. Lehkou nekoncentrovaností ve druhé třetině soupeř nás soupeř potrestal, ale výborně odehranou třetí třetinou jsme dosáhli alespoň bodu. Děkuji soupeři za utkání, přejeme šťastnou cestu domů."
65:00
64:52
Míček tancoval kolem Rebra, ale za golmanem hostí neskončil.
64:18
Na hřišti čtvrtka Gál - Nagy - Sovják a Uhrinovský v posledních vteřinách nastaveného času.
63:17
V tlaku teď byli pro změnu domácí, zatím se ale blíží spíš nájezdy.
62:21
Kostka netrefil přes celé prázdnou bránu.
62:02
Střešovice svírají Pantery v situaci 4 na 3.
60:00
60:00
Střely ve třetí 8:8.
60:00
59:56
V závěru mohli ještě hosté rozhodnout, Michajlovič byl znovu pozorný.
59:31
Timeout Tatran Teka Střešovice
59:20
V poslední minutě akci roztáčela první formace Tatranu, zatím bez většího ohrožení domácí klece.
57:14
Za nerozhodného stavu se blíží prodloužení a hala bouří.
56:23
Sovják nahazoval na Uhrinovského, ale míček si pro sebe čapl Rebro.
55:06
Je to teď hodně nahoru dolů, nejdřív se k ničemu ve své šanci nedostal Tatran, na druhé straně Sovják nedostal míček k Uhrinovskému, a tak to zkusil sám, což beci Střešovic přečetli.
54:38
Nechybělo moc a Szweda obral Sládečka a šel do úniku.
54:08
Jurčík do boční sítě.
53:17
Po kolizi s jedním z hostí byl ošetřován domácí strážce klece.
52:02
Panteři jsou jako polití živou vodou a teď během chvíle měli dvě velké šance.
50:45
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Uhrinovský, asistoval Ladislav Gál (3:3).
50:44
Jako blesk z čistého nebe dává na hraně vysoké Uhrinovský a je vyrovnáno!
49:22
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál, asistoval Denis Zimmer (2:3).
49:21
Zrovna jsem chtěl konstatovat, že Tatran opravdu nemá okénka v obraně, když se Panteři dostávají na dostřel.
47:44
Langer ze středu Pacina neprostřelil.
46:50
Pro Otrokovice je momentálně výzva dát si několik přesných nahrávek po sobě.
43:57
Gál nakonec propasíroval míček až na Kittela, ten z úhlu Rebra neprostřelil.
43:22
Pantery opět sráží ztráty míčků na středu.
41:38
Váňa se v těžké pozici stihl obtočit a trefit tyč.
40:28
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Marek Beneš (1:3).
40:27
Pražané byli důrazní na brankovišti a je to 1:3.
40:00
Střela do tyčky hráč Tomáš Váňa družstva Tatran Teka Střešovice .
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 6:16 pro TAT.
40:00
39:57
Na závěr třetiny si vyběhl Petřík a zkoušel to od mantinelu, Rebro pozorný.
39:12
Uhrinovskému střela hned z crossu nesedla a pro Rebra nebyl jeho pokus problém.
36:47
Nebezpečná kombinace končí střelou vedle.
36:19
Vyloučen hráč Petr Kittel družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
35:17
Mohlo to být o dva góly, ale sudí jasně ukázal, že se jednalo o vysokou hůl.
34:12
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Pavel Sládeček, asistoval Filip Ullmann (1:2).
34:11
Během nějakých zhruba 10 vteřin se odehrálo několik soubojů a sporných situací na středu, které nakonec vyústily v gól Tatranu.
33:42
Gál to dostal pěkně doleva a Rebro výborně zasáhl.
31:43
Szweda opět aktivní, tentokrát se uvolnil a po obdržení nahrávky střílel nad.
30:57
Obrovskou šanci neproměňuje Tlapák.
29:15
Dvě velké šance Panterů během chvíle.
28:46
Opět Sládeček nebezpečně prověřil Michajloviče.
28:25
Nagy hledal Kittela, který se vrátil z trestné, ale nahrávka byla moc slabá a bek Tatranu to měl pokryté.
28:15
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Kostka, asistoval Lukáš Petřík (1:1).
28:14
Rychle potrestáno.
28:02
Vyloučen hráč Pavel Sládeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
27:54
Kolísko odkopl nahození do pásma.
26:41
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Pavel Sládeček, asistoval Mikuláš Komárek (0:1).
26:40
Po další rychlé akci ze středu už je to 0:1.
26:05
Beneš v další velké šanci opět vychytán.
25:30
Ani ve druhé třetině se domácí nemůžou příliš dostat ke svojí hře.
23:19
Kdo jiný než první formace Tatranu znovu zatápěla Otrokovicím, Michajlovičem opět pánem situace.
22:31
Kittelova střela v obrovské šanci sražena pryč.
20:51
Brejk nejdříve nevyšel Panterům, následně hned zpracoval Beneš a z první dával Langerovi, ten nevyzrál v obrovské šanci na Michajloviče.
20:00
20:00
Střely 4:6 pro TAT.
20:00
19:58
Máme za sebou poměrně taktickou první periodu.
17:47
Míček před bránou nepříjemně změnil směr a Michajlovič musel zasahovat.
17:00
Ani dva Panteři neubránili Beneše, který se štěstím procedil míček i pod Pacinem, ale jeho backhandu do prázdné zabránila na poslední chvíli obrana.
15:57
Tatran teď s potížemi ubránil tandem Jurčík - Petřík.
15:11
Gálovo nahození tečoval do tyče Uhrinovský.
14:09
Tentokrát zabránil dalekonosnému pasu na Sovjáka Vítovec.
13:30
Poslední minuty se bojuje spíš před klecí šelem.
12:01
Krásný zákrok Michajloviče.
11:34
Beneš chtěl být kreativní a hledal někoho zadovkou, nikoho však nenalezl.
10:25
Hra se nám mírně rozhýbala, zadní část brány však zatím nikdo nenašel.
08:11
Sotva jsem to dopsal, ocitl se tváří v tvář Rebrovi Jurčík, ale ani nadvakrát nedal.
07:50
Petřík se prodral do první větší šance domácích, ale nemířil přesně.
05:39
Jednička hostí zamkla šelmy na jejich půlce, teď už se ale hraje zas na obranné půlce pražanů.
04:00
Vysoká Uhrinovského.
03:10
Krásný cross na Beneše, ten z voleje přestřelil.
02:28
Na míčku zatím Panteři, Střešovice čekají na chybu.
01:49
Svoboda zabránil náhře na Kittela.
00:03
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Uhrinovský družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Jakub Kolísko, Ondřej Vítovec, Milan Meliš, Marek Beneš, Filip Langer
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Lukáš Kvapil, Lukáš Petřík, Pavel Jurčík, Martin Szweda
00:00
Pěkné nedělní odpoledne, v Otrokovicích dnes diváci uvidí během tří dnů druhé domácí utkání, po Boleslavi se tu dnes představí střešovický Tatran. Zatímco Panteři podlehli Bolce po nájezdech, pražané ve čtvrtek roznesli Brno 9:3.