0:0
1:3
2:1
- : -
branky (asistence): 20:54 Daniel Maxa (Marek Vávra), 43:34 Daniel Maxa (Marek Vávra), 59:43 Martin Pražan (Tomáš Sýkora)
branky (asistence): 23:58 Filip Ullmann (Mikuláš Komárek), 28:42 Ondřej Vítovec (Milan Meliš), 29:27 Jonáš Kreysa (Marek Pixa), 57:19 Marek Beneš (Ondřej Vítovec)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Teka Střešovice 3:4
21. Daniel Maxa, 44. Daniel Maxa, 60. Martin Pražan - 24. Filip Ullmann, 29. Ondřej Vítovec, 30. Jonáš Kreysa, 58. Marek Beneš; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 524; zásahy brankářů: Jan Barák 13 - Michal Rebro 33; po třetinách: 0:0, 1:3, 2:1;
60:00
Stav střel ve třetí třetině: 16:4
60:00
Komentář k utkání trenéra hostí Milana Fridricha:"Dnes více odbojované utkání. Na hráčích bylo vidět, že chtějí odčinit nedělní zaváhání. Chvílemi nás brzdili individuální činnosti na míčku. V závěru utkání jsme měli štěstí. Pokud bychom využili brejky ve třetí třetině, mohli jsme se těchto nervů ušetřit. Děkujeme soupeři,divákům a rozhodčím za zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: "Tatran byl na nás velmi dobře připraven a nám trvalo skoro 50 minut než jsme pochopili, že musíme hrát jinak. K tomu nám to ještě úplně nelepilo v zakončení a výsledek je jaký je. Děkuji fantastickým divákům a jdeme se chystat na sobotu.
60:00
59:44
Už chybí jen gól. S odrazem od obrany se trefuje Martin Pražan.
59:43
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
59:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Tomáš Sýkora (3:4).
59:27
Timeout Tatran Teka Střešovice
59:05
Pražanova střela byla zblokována.
57:19
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Ondřej Vítovec (2:4).
56:50
Ondruškova pumelice branku nenašla.
55:15
Komárek si pomohl způsobem nedovoleným a na dvě minuty si sedne.
55:14
Vyloučen hráč Mikuláš Komárek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
54:30
Hlasité "Nic" zní z úst rozhodčího. Z téhle mely před bránou domácích gól nepadl.
52:30
Atackovaný Pražan ještě stihl zakončit ale mezi tyče se to nevlezlo.
51:45
Chodovští tlačí ale stále marně.
50:00
Po kličce Matejčíka to zkoušel Krbec ale gól nepadl.
48:15
Potyčka Mikeše a Vítovce nezůstala bez povšimnutí arbitra a oba chlapci si jdou na dvě minuty oddechnout.
48:14
Vyloučen hráč Ondřej Mikeš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
48:14
Vyloučen hráč Ondřej Vítovec družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
47:05
Rozhodčí má dost vysvětlování. Hlavy všech hráčů jsou dneska nějak horké.
46:30
Langer přečetl Ondruška a Tatran jde na balónek.
45:15
Hráčům Tatranu je pískán faul a rodí se zajímavá standardka pro Chodov. Krbec však blok nepropálil.
44:00
Svědků dnešního utkání jsme napočítali 524! Díky!
43:35
Maxa to z dálky umí a o tom se teď obránci Tatranu přesvědčili. Chodov se dotahuje.
43:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Marek Vávra (2:3).
42:00
Pár ostrých zákroků na obou stranách nám teď okořenilo hru.
40:00
Střela do tyčky hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
40:00
40:00
Stav střel: Chodov 10, Tatran 7.
40:00
V druhém přestávkovém programu si představíme nové přírůstky do chodovského klubu legend! Petr Šochman a Martin Flousek jsou jména, které zná každý Chodovák a jsou to velké florbalové osobnosti.
40:00
39:00
Máme tu poslední minutu druhé třetiny.
37:45
Dan Maxa ukazuje skvělou fyzickou připravenost. Vítězí ve většině soubojů.
36:20
Maxa výtečně zavřel mantinel a zabránil tak útoku Tatranu.
35:20
Pražan po písknutí dohrál Švédu a vypadalo to na hroty. Spoluhráči ale nahněvaného Švédu uklidnili a usadili.
33:50
Zase se nám to trochu uklidnilo.
32:00
Barák tygřím skokem zlikvidoval šanci soupeře.
30:30
Sekání tady,sekání tam. Dva identické fauly byli k vidění během posledních pár minut.
29:39
Vyloučen hráč Martin Mühlfait družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
29:27
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Marek Pixa (1:3).
29:27
Tatran teď dvěma slepenými brankami rázem vede 3:1 a domácí Chodov je pod tlakem.
28:42
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Vítovec, asistoval Milan Meliš (1:2).
28:38
Vyloučen hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
26:40
Plíhal nepřehodil Rebra a tak se navýšení nedočkáme.
26:05
Další minela Doubka. Tentokrát nebezpečí zažehnal Barák dvojitý zásahem.
25:30
Hra se znatelně zrychlila a hráči teď po gumě lítají jak šílení.
23:59
V rohu chyboval Doubek a míček se nešťastně odrazil k naběhnutému Ullmannovi a kapitán Střešovic už si věděl rady.
23:58
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Ullmann, asistoval Mikuláš Komárek (1:1).
20:55
Za brankou nahrál Vávra Maxovi, který stál někde na hranici velkého brankoviště a nemilosrdně vsítil první branku tohoto matche.
20:54
20:00
Střela do tyčky hráč Tom Ondrušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
20:00
20:00
Stav střel: Chodov 10, Tatran 6
20:00
K vidění je dnes vskutku taktická bitva. Týmy si nechtějí darovat ani kousek prostoru a to jde vidět i na skóre, které se zatím neměnilo ani na jedné straně.
20:00
Náplní přestávkového programu je vyhlášení čtyř velkých chodovských ikon. Prvním vyhlášeným byl David Bouša, po něm šel Jan Fiala,kterého následoval Michal Kotlas a čtveřici hvězd uzavřel Michal Strachota! Děkujeme všem vyhlášeným, jsou to skutečné legendy.
20:00
18:15
Na druhé straně zas bleskově hasil Barák.
18:05
Vošta po Plíhalovo náhře neuspěl nad Rebrem.
17:00
Meliš to po mantinelech zkusil sám ale koncovka mu sjela a Barák lovil na zemi snadný míček.
15:40
Mikešův bekhend míjí branku.
14:50
Skvěle obranou zdvojený Kreysa a míček má na hokejkách Chodov.
13:20
Doubkova dalekonosná rána byla pochoutkou pro Rebra v bráně.
12:10
Sledujeme tlak hostů ale na bránu střely neprochází přes bloky chodovských.
10:00
O desáté minutě nám proběhla komerční přestávka. Teď už jsou všichni připraveni hrát.
08:00
Po nešťastném odrazu nebyl Maxa daleko od vstřelení vlastního gólu. Barák však měl nohu tam kde měl a nebezpečí uhasil.
06:05
Zkušený zákrok Baráka potěšil oči domácích fanoušků a ti skandují jeho jméno.
04:10
Přituhuje. Pixa se poroučel k zemi po Voštově tvrdém hitu. Míček mají hosté.
03:00
Krbec to zkusil mazaně. Rebra však neprolomil.
01:15
Zápas se hraje na obě strany. Jen šancí je jak šafránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Ondřej Vítovec, Martin Mühlfait, Marek Beneš, Filip Langer, Milan Meliš
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Martin Pražan, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek, Daniel Maxa, Marek Vávra
00:00
Zdravím všechny čtenáře dnešního online přenosu. Hned na začátek se omlouváme za 10ti minutové zpoždění. Teď už se ale pojďme připravit na dnešní match. V jednom z nejikoničtějších florbalových derby se dnes utká domácí dosud neporažený Chodov a hostující Tatran ze Střešovic. Slibujeme atraktivní florbal a tak zůstaňte s námi až do konce!