0:2
1:3
- : -
branky (asistence): 56:08 Ivo Teichman (Adam Šmíd)
branky (asistence): 04:33 Jan Řehoř (Martin Tokoš), 24:40 Jakub Bína (Jan Natov), 31:54 Jan Natov (Jan Jelínek), 43:38 Jiří Curney (Milan Tomašík), 47:51 Martin Tokoš (Jakub Gruber), 58:57 Milan Tomašík (Jakub Gruber)

Sokol Pardubice - Technology Florbal MB 1:6
57. Ivo Teichman - 5. Jan Řehoř, 25. Jakub Bína, 32. Jan Natov, 44. Jiří Curney, 48. Martin Tokoš, 59. Milan Tomašík; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 383; zásahy brankářů: Jakub Levínský 19 - Petr Musil 30; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:3;
60:00
Nejlepší hráči utkání: 47 Adam Šmíd, 80 Petr Musil
60:00
Střely ve 3. třetině: Pardubice 10, Mladá Boleslav 8
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Pazdery: Výhra zasloužená. Spoustu šancí jsme ještě neproměnili. Ty nebezpečné, které si vytvořil soupeř, zlikvidoval dnes výborný Petr Musil. Díky, za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: Zápas rozhodlo, že soupeř využil své přesilovky a dostal se do pohodlného vedení, které si už jen hlídal. V tom je Boleslav silná, takže dokázala zápas dohrát a přidat i další branky. My jsme naopak opět trápili v koncovce. Jsem rád, že jsme spoustu soubojů ustáli. Připravíme se na další zápasy a půjdeme do nich s čistou hlavou.
60:00
58:57
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Jakub Gruber (1:6).
58:03
Běží poslední dvě minuty zápasu a Levínský opět předvedl skvělý zákrok.
57:40
Bílý zabránil přihrávce Natova Curneymu.
56:08
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Adam Šmíd (1:5).
56:08
Pardubice se konečně dočkávají gólu.
52:45
Škeříkova střela prošla přímo k Musilovi. Ten na ní ale dobře viděl a s přehledem ji chytil.
51:57
Tomašík byl nedovoleně bráněn, hosté tak mají rozehrávku.
49:48
Timeout Technology Florbal MB
49:48
Dnešnímu utkání přihlíží 383 diváků.
49:00
Pakosta po výběhu zpoza branky trefil pouze připraveného Musila.
47:51
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Jakub Gruber (0:5).
47:20
Gruberovu střelu zablokoval Bílý.
44:08
Přestože Pardubice nehrají vůbec špatně, stále se jim nepodařilo vstřelit gól.
43:38
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Milan Tomašík (0:4).
42:13
Vyloučen hráč Ivo Teichman družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
42:13
Hosté si dnes zahrají již 3. přesilovku.
40:50
Střelu Tomašíka Levínský vyrazil maskou.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrál tým domácích.
38:01
Šmídovu střelu Musil po zákroku chytl do rukou.
37:20
Šmíd trefil pouze Musilova kolena.
37:07
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Patrik Petr.
37:07
Po hře vysokou hokejkou v brankovišti Pardubice nevyužily nájezd.
36:55
Krigovského střelu z půlky Musil ve výskoku vyrazil.
35:23
Hru provází plno nepotrestaných seker na obou stranách.
31:54
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jan Jelínek (0:3).
31:54
A Jelínkův nástup na přesilovku se vyplatil, protože po pěkné přihrávce od něj vstřelil gol Natov.
31:41
Jelínek dnes nastupuje pouze na přesilovky.
31:11
Vyloučen hráč Filip Krigovský družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
31:11
Krigovský zbytečně sekl do florbalky protihráče a vysloužil si tak 2 minutový trest.
28:05
Žáček po přihrávce od Škeříka zkusil střelu bekhendem, ta jen nebezpečně proskákala okolo branky.
25:00
Řehoř se bleskovou rychlostí prodral až do útoku, tam k pořádnému zakončení ale nedošlo.
24:40
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jan Natov (0:2).
23:50
Pardubice ubránily oslabení a jsou už v plném počtu.
22:29
Zozulákovu střelu zblokoval Tomašík.
22:00
Na přesilovou hru nastupuje poprvé za zápas Jelínek.
21:44
Vyloučen hráč Ondřej Hušek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrál tým hostí.
16:13
Pluhař několikrát dorážel do Levínského, ale ten všechny dorážky zlikvidoval.
13:30
Žáček nyní po Janečkově promyšlené přihrávce ve velké šanci, ale těsně přestřelil.
11:10
Bínovu střelu Levínský chytil.
10:25
U pardubické branky cinkly obě tyčky, potom se míček rozhodl, že do branky nechce.
09:59
Tomašíkovu střelu zblokoval Pakosta a míček skončil za mantinely.
08:10
Dlesk byl kousek od toho vstřelit gól, ale o píď mu to nevyšlo.
06:52
I přesto, že Petr patří k nejmenším hráčům Pardubic, poslal Tokoše nedovoleným zákrokem za mantinel. Rozehrávka pro Boleslav je na místě.
04:33
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Řehoř, asistoval Martin Tokoš (0:1).
03:48
Natov střílí těsně nad branku domácích.
02:25
Po vražení do Žáčka mají Pardubice rozehrávku na své útočné polovině.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Střela do tyčky hráč Josef Pluhař družstva Technology Florbal MB .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Filip Zakonov, Petr Krzyžanek, Jiří Curney, Jakub Bína, Jan Natov
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Jan Bílý, Martin Zozulák, Tomáš Dlesk, Lukáš Prix, Jan Kourek
00:00
Dobrý den, vítám Vás u dnešního zápasu, ve kterém se domácí Sokol Pardubice utká s úřadujícím mistrem Superligy Mladou Boleslaví. Věřím, že dnešní utkání bude velmi zajímavé a máme se na co těšit.