1:2
5:1
6:0
- : -
branky (asistence): 18:38 Jan Natov (Jiří Curney), 25:16 Jakub Gruber (Josef Pluhař), 26:29 Jan Natov (Jiří Curney), 28:30 Jakub Bína (Jan Natov), 31:03 Jan Natov (Jiří Curney), 32:31 Jan Řehoř (Tomáš Kadlec), 42:23 Jan Natov (Jiří Curney), 45:41 Jiří Curney (Jan Natov), 51:18 Jan Natov (Jiří Curney), 54:36 Jiří Curney (Jakub Bína), 56:52 Josef Pluhař (Sebastián Šlechta), 57:52 Jiří Curney (Filip Zakonov)
branky (asistence): 17:33 Jan Hanák (Jan Linhart), 19:10 Marian Jelínek (Ondřej Houra), 27:01 Martin Rossi (Johannes Harnesk)

Technology Florbal MB - TJ Sokol Královské Vinohrady 12:3
19. Jan Natov, 26. Jakub Gruber, 27. Jan Natov, 29. Jakub Bína, 32. Jan Natov, 33. Jan Řehoř, 43. Jan Natov, 46. Jiří Curney, 52. Jan Natov, 55. Jiří Curney, 57. Josef Pluhař, 58. Jiří Curney - 18. Jan Hanák, 20. Marian Jelínek, 28. Martin Rossi; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 1080; zásahy brankářů: Petr Musil 24 - Martin Dejmal 44, Rastislav Mazák 2; po třetinách: 1:2, 5:1, 6:0;
60:00
Máme zde konec dnešního zápasu. Boleslav zvítězila rozdílem 9 branek.
60:00
Střely po třetí třetině: 58:27
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Pazdery: "Zápas probíhal podle našich očekávání. Soupeř minimálně o třídu lepší. Mrzí nás třetí třetina, kdy už nám nefungovala obrana. Také mrzí proměňování šancí, kterých bylo dost na více vstřelených branek. Děkujeme MB za zápas ve skvělé atmosféře a také za spoustu zkušeností. Díky rozhodčím a fanouškům za parádní atmosféru."
60:00
Komentář trnéra domácích Jana Pazdery: První třetina z naší strany, ostuda. Od té druhé začala aspoň část našeho týmu hrát aktivně. Nakonec to stačilo na výsledkově přesvědčivou výhru, ale jen díky tomu, že soupeř neproměnil řadu šancí. Děkujeme za fantastickou atmosféru všem nejen boleslavským školám, které se zápasu účastnily.
60:00
59:05
Vinohrady se snaží vstřelit poslední branku dnešního zápasu. Boleslav je však v oslabení ubránila a skore se nám nezměnilo.
58:32
Vyloučen hráč Josef Pluhař družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
58:32
Pluhař vyloučen. Poslední minutu a půl zápasu dohraje Boleslav v oslabení.
57:52
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Filip Zakonov (12:3).
57:52
Jiří Curney po úspěšné střela získává v dnešním zápase již druhý hattrick pro svůj tým.
56:52
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Josef Pluhař, asistoval Sebastián Šlechta (11:3).
56:52
Josef Pluhař si pohrál s obránci TJ Sokol Královské Vinohrady a po jeho rychlé kličce už byl brankář Rastislav Mazák bez šance.
55:25
Po vyrovném začátku zápasu, se ukázalo, kdo je favoritem utkání.
54:36
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jakub Bína (10:3).
54:36
A o 10 gol Mladé Boleslavi se postaral hráč s číslem 40-Jiří Curney. Brankář Vinohrad bez šance.
54:09
Natov znovu v šanci. Bránu bohužel minul.
53:20
Obránce Technology Florbal MB s číslem 7-Tomáš Novák již dnes po několikáté přerušil útok hráčů týmu hostí.
52:10
Matrin Tokoš sám před bránou soupeře. Míček se odrazil od hrudi brankáře hostí.
51:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (9:3).
51:18
Dvojice Natov-Curney znovu! Po rychlé přihrávce od mantinelu na střed hřiště vstítil Jan Natov celkem devátou branku Boleslavi v dnešním zápase.
50:00
Velká šance Tomáše Chrousta. Míček se mu bohužel odrazil a letěl nad bránu soupeře.
48:45
Velká šance pro Boleslav. Brankářovi hostí se podařilo svojí branku ubranít před střelou boleslavského útoku.
47:48
Boleslavi se úspěšně daří bránit se tlaku ze strany VInohrad.
45:41
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (8:3).
45:41
Natov vrátil svému spoluhráči asistenci a po rychlé přihrávce vstřelil Jiří Curney svojí dnešní první branku.
43:50
Hra se nám po přestávce poněkuď zklidnila. Hráči jsou se svými přihrávkami více rozvážní.
42:23
40:00
40:00
Druhá třetina nám skončila. Boleslav měla na konci třetiny výrazně navrch. Jejich šance se jim ale bohužel nepodařilo proměnit.
40:00
Střely po druhé třetině 43:21
40:00
37:52
Boleslav stále vyvíjí snahu vstřelit další branku do brány Martina Dejmala. Obrana Vinohrad drží svůj obranný prostor zavřený.
37:20
Vinohrady hrají v plném počtu. Boleslavi se branku vstřelit nepodařilo.
36:30
Nyní je čas přesilovky boleslavského týmu. Hráči Technology jsou rozmístěni na polovině soupeře a snaží se vytvořit si šanci.
35:07
Vyloučen hráč Jan Linhart družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
34:02
Vinohrady svojí příležitost proti oslabené Boleslavi nevyužili. Obrana domácích je nechtěla pustit ani k míčku.
33:03
První vyloučení ze strany domácích. Tlak ze strany VInohrad je znatelný. Obrana domácího týmu stále bezchybná.
33:01
Vyloučen hráč Aleš Höffer družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
32:31
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Řehoř, asistoval Tomáš Kadlec (6:3).
31:03
31:03
Dvojice Natov-Curney po třetí! Díky třetí asistenci Curneyho získává Natov v dnešním zápase hattrick.
28:30
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jan Natov (4:3).
28:30
Boleslav opět reaguje velice rychle a dostává se díky rychlé reakci Jakuba Bíny do vedení.
27:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Rossi, asistoval Johannes Harnesk (3:3).
27:01
Odpověd ze strany Vinohrad na sebe nenechala dlouho čekat a na světelné tabuli je skore vyrovnané.
26:29
26:29
Boleslav otočila skore ve svůj prospěch.
25:16
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Josef Pluhař (2:2).
25:16
Boleslav vyrovnává. Rychlé překvapení pro obranu hostí připravili hráči Technology.
21:40
Díky výborné práci obrany Mladé Boleslavi se míček stále drží převážně na čepelích hráčů domácích. Hráči se snaží udržet obranu Vinohrad v pohybu a vytvořit si svojí šanci na vstřelení branky.
21:00
Druhá třetina je tu. Boleslav na balonku. Hráči se snaží vytvořit si šanci a otočit skore ve svůj prospěch.
20:00
20:00
První třetina končí ve prospěch TJ Sokol Královské Vinohrady, i přestože se hrálo většinou na polovině již zmíněných Vinohrad.
20:00
Střely po první třetině 20:12.
20:00
19:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marian Jelínek, asistoval Ondřej Houra (1:2).
19:10
Po další půlminutce přišla reakce od hráčů z Vinohrad. Skore znovu změnilo ve prospěch Vinohrad.
18:38
18:38
Rychlá odpověď ze strany domácích. Branku vstřelil Jan Natov po výborné přihrávce Jiří Curneyho.
17:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Hanák, asistoval Jan Linhart (0:1).
17:33
Máme zde první branku dnešního zápasu. Po rychlé kombinaci útočníků vinohradského týmu končí míček v síti bránkáře domácích. Skóre se tudíž změnilo ve prospěch Vinohrad.
16:33
Hra se přesunula na chvíli, na polovinu boleslavského týmu. Obrana Technology ale rychle zareagovala a hra se hned otočila v jejich prospěch.
13:06
Josef Pluhař běžel sám na soupeřovu bránu. Míček skončil pod nohou bránkáře hostí s číslem 72-Martinem Dejmalem.
12:07
Boleslav pracuje s míčkem na polovině soupeře. Stále se jim však nedaří najít díru v obraně VInohrad.
10:26
Boleslav v další šanci vytvořenou hráčem číslo 10-Jaromírem Eklem a hráčem s číslem 25-Jakubem Gruberem. Hráči svojí příležitost nedokázali využít.
09:02
Hra se otočila ve prospěch domácího týmu, ale míček se do branky dostat nepodařilo.
08:08
Jiří Curney střílí! Střela byla bohužel zblokována obráncem z týmu hostí.
07:30
Technology Florbal MB se snaží hru zklidnit a vytvořit si šanci pro své útočníky.
07:00
Boleslav vytvořila rychlou šanci, kterou přerušil hráč hostí s číslem 10-Jan Linhart.
06:30
Diváci povzbuzují domácí tým zvučným potleskem. Je slyšet, který tým je v Boleslavi doma.
05:05
Vhazování pro Vinohrady. Na hráčích je vidět snaha přesunout hru na polovinu Mladé Boleslavi.
04:20
Je po přesilovce. Boleslav žádnou z šancí nevyužila. Vinohrady předvedly výbornou obranu při oslabení.
03:10
Technology Florbal MB má míček ve svém držení. Snaží se najít díru v obraně oslabených Vinohrad.
02:10
Vyloučen hráč Johannes Harnesk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
02:10
Máme tady první vyloučení dnešního zápasu. Na trestnou lavici si sedne hráč hostí s číslem 44-Johannes Harnesk.
00:20
Zápas nám začal. Hráči na hřišti jsou plní energie. Rychlost hry nabírá na obrátkách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Martin Dejmal; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Pavel Hájek, Jan Hanák, Jan Linhart, Zbyněk Stuchlík
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Jan Řehoř, Tomáš Kadlec, Tadeáš Chroust, Milan Tomašík, Martin Tokoš
00:00
Dámy a pánové, dovolte mi abych vás přivítal u dnešního zápasu Technology Florbal MB proti TJ Sokol Královské Vinohrady.
00:00
Městká hala v Mladé Boleslavi je dnes plná školáků z okolních škol. Atmosféra v hale je hustá. Všichni se těší na dnešní zápas.