2:0
1:1
3:1
- : -
branky (asistence): 00:47 Tom Ondrušek (Ondřej Mikeš), 16:41 Marek Matejčík (Ondřej Mikeš), 28:02 Ondřej Plíhal (Ondřej Vošta), 43:56 Tom Ondrušek (Tomáš Sýkora), 48:50 Ondřej Plíhal (Marek Matejčík), 53:17 Marek Vávra (Martin Pražan)
branky (asistence): 36:02 Radek Krajcigr (Petr Novotný), 59:48 Štěpán Slaný (Daniel Štěrba)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC 4CLEAN Česká Lípa 6:2
1. Tom Ondrušek, 17. Marek Matejčík, 29. Ondřej Plíhal, 44. Tom Ondrušek, 49. Ondřej Plíhal, 54. Marek Vávra - 37. Radek Krajcigr, 60. Štěpán Slaný; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 130; zásahy brankářů: Karel Šantora 10 - Jan Dvořák 21; po třetinách: 2:0, 1:1, 3:1;
60:00
Kometář trenéra domácích Davida Podhráského: "Zápas jsme zvládli za 3 body, ale moc jiných pozitiv tam nebylo. Možná byla znát delší pauza, ale spíš jsme nebyli ready v hlavě. V úterý budeme muset zahrát úplně jinak."
60:00
Střely ve 3.třetině: Chodov 15 - Česká Lípa 5
60:00
Střely celkem: Chodov 27 - Česká Lípa 12.
60:00
Komentář asistenta trenéra hostí Jiřího Stožického: "Dnes poctivě odehraný zápas do obrany. Kdybychom využili více protiútoku mohli jsme zápas ještě zdramatizovat. Máme na čem stavět do dalšího zápasu. Gratulace domácím."
60:00
59:48
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Daniel Štěrba (6:2).
59:48
Slaný snižuje.
59:26
Vyloučen hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
56:50
Golam hostí drží svůj tým. Hlavně díky němu domácí nevyužili zatím přesilovku.
55:07
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
55:07
Zbytečný faul Slaného a následuje přesilovka domácích. Uvidíme jestli úspěšná.
53:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Martin Pražan (6:1).
53:17
Mladší z dua Vávrů se prosazuje a Chodov tak odskakuje na rozdíl už pěti branek.
52:10
Pražan s Mikešem drobně zaváhali v rozehrávce.
51:01
Slaný teď krásně obešel dva napadající hráče Chodova.
48:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Marek Matejčík (5:1).
48:50
Plíhal dorazil Matejčíkovu střelu a Chodov přidává další branku.
47:41
Slaný hledá přihrávkami své spoluhráče.
46:13
Kašovský vysokým obloukem na Plíhala.
44:49
Doubek z velkého úhlu pouze do brankové konstrukce.
43:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (4:1).
43:56
Ostrostřelec Ondrušek dnes již podruhé.
42:20
V rychlém sledu po sobě zkoušely své štěstí Vošta a Plíhal, oba byli zastaveni obránci hostí.
40:14
Po vyhraném buly se Pražan dostal do problémů které musel vyřešit až golman Šantora.
40:00
Střela do tyčky hráč Šimon Doubek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
40:00
40:00
Střely ve 2.třetině: Chodov 5 - Česká Lípa 3.
40:00
39:33
Voštovu střelu do rohu branky zlikvidoval golman hostí bez problémů.
38:34
Chybu v rozehrávce domácích hosté nepotrestali.
37:32
Chodov teď serií přesných přihrávek zamkl hosty na jejich polovině.
36:02
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Petr Novotný (3:1).
36:02
Krajcigr potvrzuje svůj standart a i v dnešním utkání se prosazuje.
34:50
Mikeš na polovině hřiště v souboji balonek udržel.
32:55
Novotnému teď chyběly centimetry aby zpracoval přihrávku od Krajcigra.
31:39
Na hranici velkého brakoviště hostí teď proběhlo výjemné osekávání a hraje se dál.
30:42
Matejčík stále nahání obránce hostí při jejich rozehrávce.
28:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Ondřej Vošta (3:0).
28:02
Ondra našel Ondru a je z toho třetí branka pro Chodov!
26:35
Hráčí si nedarují ani centrimetr hřiště zadarmo.
24:27
Volný úder pro hosty pár metrů před domácím golmanem.
22:10
Slaný s Krajcigrem hledájí recept na golmana domácích. Prozatím marně.
20:43
Hosté prověřili obranu domácích.
20:00
20:00
Střely v 1.třetině: Chodov 7 - Česká Lípa 4.
20:00
19:27
Na střídačce domácích žene hlasitě Barák své spoluhráče do útoku.
18:30
Na polovině hostí se tvrdě bojuje o každý volný balonek.
16:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Ondřej Mikeš (2:0).
16:41
Duo Matejčík-Mikeš ukázalo že Chodovu stačí hrát pouze ve čtyřech.
15:37
Vyloučen hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:37
Krajcigr samostatný únik neproměnil, následně byl faulován Pražanem a tak uvidíme první dnešní přesilovku.
14:49
Ondrušek krásnou střelou z první netrefuje.
13:06
Řezáč se ani nadvakrát bohužel neprosadil.
11:00
Matejčík pouze promáchl.
09:16
Řezáč zkoušel své štěstí střelou z velkého úhlu. Bez úspěchu.
06:55
Hosté teď hodně rozmýšlejí svou rozehrávku a nikam nespěchají.
05:32
Plíhal spolu s Matejčíkem neúnavně napadají rozehru hostí.
03:55
Ondrušek fauloval a Česká Lípa se tak dostane na balonek.
02:43
Vošta hledal střílenou přihrávkou před brankou Plíhala.
00:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Ondřej Mikeš (1:0).
00:47
Mikeš krásnou přihrávkou přes celé hřiště na Ondruška, ten se nemýlil.
00:10
Úvodní buly pro domácí borce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Štěpán Slaný, Vojtěch Legner, Petr Novotný, Jan Hřebřina, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Tom Ondrušek, Marek Vávra, Ondřej Mikeš