1:0
0:2
2:1
0:1
branky (asistence): 06:31 Adam Tlapák (Mikuláš Komárek), 46:41 Filip Ullmann (Tomáš Svačinka), 46:50 Tomáš Váňa
branky (asistence): 30:31 Jakub Mendrek (Filip Čonka-Skyba), 38:54 Jan Daniš (Michal Sládek), 48:45 Václav Jurdzin (Filip Čonka-Skyba), 63:08 Jiří Bauer (Jiří Juhaňák)

Tatran Teka Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:4p
7. Adam Tlapák, 47. Filip Ullmann, 47. Tomáš Váňa - 31. Jakub Mendrek, 39. Jan Daniš, 49. Václav Jurdzin, 64. Jiří Bauer; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 203; zásahy brankářů: Michal Rebro 20 - Jakub Klobučník 14; po třetinách: 1:0, 0:2, 2:1, 0:1;
65:00
Střely v prodloužení: Tatran 0 - Ostrava 2
65:00
Komentář trenéra hostů Karla Ševčíka: Dnes zasloužené vítězství, mohli jsme klidně vyhrát za tři body vzhledem k šancím, které jsme měli. Ale jsme pokorní a dva body jsou skvělé. Nejvíce mě potěšilo, že jsme poprvé v sezóně odehráli celý zápas na kompletní tři lajny, pochvala celému týmu za obrovské nasazení a týmovost. Soupeři děkujeme za zápas.
65:00
Komentář trenéra domácích Milana Fridricha: Do zápasu jsme vstoupili dobře. Bohužel od poloviny první třetiny jsme nepředváděli florbal, jaký potřebujeme, čímž jsme soupeře dostali do utkání a nakonec jsme rádi za bod. Děkujeme soupeři a děkujeme divákům.
65:00
Ode mě je to už vše, tímto vám děkuji za sledování tohoto online zápisu, a těším se někdy příště napočtenou.
63:08
63:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jiří Bauer, asistoval Jiří Juhaňák (3:4).
63:08
...který dává za bezmocného Rebra Bauer. Tím končí dnešní zápas, ze kterého si oba týmy odváží body. Ostrava dva, Tatran jeden. Stav 3:4.
62:57
Hosté stále ve čtyřech, plánují střelu na gól...
62:10
Eichnerovu střelu po krosu na poslední chvíli zachytl na bok skákající Rebro.
61:10
Tatranu se povedlo na chvíli zmocnit míčku, ale gól nepadnul. Rebro se tedy vrací na hřiště, ze kterého naopak opět prchá Klobučník.
60:01
Buly v prodloužení vyhrávají po menší strkanici hosté. Na hřiště naskakuje za brankáře čtvrtý hráč ve žlutém.
60:00
60:00
Počet střel v poslední třetině základní hrací doby: Tatran 7 - Ostrava 7
60:00
59:59
Hosté nic nevymysleli, stav je tedy po třech třetinách nerozhodný 3:3. Jdeme tedy do prodloužení 3 na 3.
59:50
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
59:50
A také hosté vybírají svůj timeout.
59:45
Vítovcova odražená střela končí v náručí vstávajícího Klobučníka.
59:30
Rozehrávka Tatranu slibná, ale bez gólu.
59:25
Timeout Tatran Teka Střešovice
59:25
Domácí si berou oddechový čas, stihnou na hřišti ještě něco vymyslet?
58:57
Ullmann odztrátoval míček, hosté jej sbírají na své čepele a zakládají protiútok.
58:20
Vítovec pálí ostrými přes polovinu hřiště, ale míček ke Klobučníkovi nedoplul.
57:38
Rebro hlavičkuje Danišovu střelu pryč za branku.
57:00
Sládeček během několika minut už podruhé nestihl zpracovat dlouhou nahrávku od svých spoluhráčů.
56:40
Mendrekova střela skončila jen na boční síťce Rebrovy branky.
55:32
Tlapák stíhaný asi třemi hráči Ostravy vystřelil míček do kolene Klobučníka.
54:52
Ztrátu míčku z čepelí Tatranu uhasil Rebro.
53:40
Závar před brankou Tatranu neskončil gólem, i když k němu zřejmě nebylo až tak daleko.
52:29
Šindler nevyzrál na Rebra. Stav tedy zatím pořád nerozhodný.
51:22
Šermovačka u střídačky Tatranu končí autem od hostujících hráčů.
50:15
Miškeho střela na delší tyč mířila až moc doleva a přeletěla branku.
49:40
Sládek trefil směrem u středu branky ve vzduchu plachtícího Rebra.
48:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Václav Jurdzin, asistoval Filip Čonka-Skyba (3:3).
48:45
Jurdzin v absolutním klidu srovnává stav.
48:16
Tlapák po úniku odklidil míček jen mezi široce roztažené nohy Klobučníka.
46:50
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Tomáš Váňa bez asistence (3:2).
46:50
Domácí roztrhli pytel s góly! Po pár vteřinách překlápí zápas na stranu domácích Váňa. 3:2, a vypadá to ještě na zajímavé drama.
46:41
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Ullmann, asistoval Tomáš Svačinka (2:2).
46:41
Tvrdou střelou nekompromisně zasouvá za Klobučníkova záda Ullmann! Gólový stav srovnán.
45:50
Na druhé straně mezitím Klobučníkovi se štěstím neskončil míček v brance.
45:11
Sládek přesně trefil spojnici tyček v rohu Rebrovy branky. Bohužel pro Ostravu, tu přední.
43:57
Spolupráce Komárka a Tlapáka gól nepřinesla.
42:21
Čonka-Skyba sehrál do rohu Tatranu, jeho spoluhráči ale nevymysleli žádnou nebezpečnou akci.
41:47
Váňa napálil míček Klobučníkovi do hrudi.
41:35
Ullmann z otočky napálil Eichnera, domácí rozehrávají z rohu Ostravy.
40:49
Daniš přepinknul Rebra.
40:30
Konečně je na hřišti vidět trochu více tempa.
40:01
Posledním buly utkání získávají míček na svoji stranu hráči Ostravy.
40:00
Střela do tyčky hráč Michal Sládek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
40:00
40:00
Počet střel za druhou třetinu zápasu: Tatran 3 - Ostrava 12
40:00
39:55
Šindler po sáhodlouhém chystání se na Rebra schouleného u bližší tyčky nenavýšil náskok hostů. Stav je pro domácí nepříznivý 1:2, uvidíme, co přinese poslední třetina. Tempo zatím nic moc.
39:50
Klobučník dalece vyhazuje míček po střele Beneše.
38:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jan Daniš, asistoval Michal Sládek (1:2).
38:54
Gól téměř do šatny uděluje domácím Jan Daniš. Probudí to hráče Tatranu?
38:05
Dnešní státní svátek florbalem oslavuje ve Stodole 203 diváků. Děkujeme za vaši účast!
36:42
Sváteční tempo se sice trochu zrychlilo, ale pořád je k vidění mnoho ztrát a nepříliš ochoty se tlačit do nějaké zajímavější šance.
35:38
Jurdzin po ztrátě Tatranu vybojoval míček, ale nestřílel přesně.
34:13
Bauerova krosová přihrávka na Sládka prošla až příliš lehce, ale Sládek nedokázal zakončit do branky.
33:41
Honza Svoboda hodil Posselta za mantinel.
32:35
Danišovu střelu se štěstím vyrazil nejspíše loktem Rebro. Je tedy pravda, že to nebyl příliš jistý zákrok, míček po střetnutí s brankářem ještě odskočil "krosem" za branku.
31:39
Gól hostů hráče moc nenakopnul, zatímco domácí fans ano.
30:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Filip Čonka-Skyba (1:1).
30:31
Rebro si sice pečlivě hlídal bližší tyč, ale byl příliš snížený. Mendrek mu téměř bez hnutí obhodil míček nad ramenem pod břevno. Máme srovnáno.
30:21
Váňovu střelu vyráží Klobučník pryč ze hřiště.
29:08
Daniš v obrovské šanci nestihl zpracovat míček. Kdyby střílel z první, zřejmě by dal gól, protože Rebro ještě nebyl přesunutý na bližší tyč.
28:20
Šindlerův únik byl na poslední chvíli uhašen obráncem Tatranu.
26:51
Pixa z ostrého úhlu střelu namířil jen do nohou Klobučníka.
26:17
Kros na Daniše prošel, jeho střelu vyrážel Rebro ve skluzu svojí helmou. Hosté nebyli daleko od srovnání stavu!
25:30
Komárek pálil jen do některého hostujícího obránce.
24:20
Rebro si sáhnul na míček, ale až po odpískaném nedovoleném bránění domácích hráčů.
23:28
Pixa za brankou hostů vybojoval rozehrávku z rohu.
22:49
No, přeci jen se pár akcí nahoru dolu na hřišti objevilo.
21:57
Posseltova střela vybraná Rebrovým ramenem pryč do bezpečí.
21:21
Hra zatím nápadně připomíná začátek zápasu.
20:21
Svačinka nedovoleně uzemnil Daniše.
20:01
Buly na začátku druhé třetiny pro sebe vybojoval tým hostů.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 7 - Ostrava 3
20:00
O přestávce nám hrací plochu v provozní teplotě svým mini-utkáním udržují mladé naděje Tatranu.
20:00
19:55
Beneš si po zisku míčku ještě oběhnul Klobučníkovu branku, ale střelu vypálil až po siréně. Po první třetině tedy máme stav zatím 1:0. Doufejme, že v dalších třetinách se dočkáme větší akčnosti hry, a také nějakých gólů.
19:20
Klobučník si ještě před koncem třetiny v klidu chytl dlouhou střelu tatranských hráčů.
18:00
Vítovcova střela jen o milimetřík minula tyčku Klobučníkovy branky.
17:43
Tutovka od Váni byla zavčasu zablokována Hrabalem.
17:00
Hrabala vychytal na bližší tyčce skvěle postavený Rebro.
16:50
Sládek přihrával až moc silně na svého spoluhráče.
15:49
Hosté přežili své oslabení bez inkasovaného gólu, zároveň však nesrovnali stav utkání z nájezdu.
14:54
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Filip Hrabal.
14:54
Teď naopak zatáhli domácí až moc silně za záchranou brzdu, čímž dali hostům možnost jet nájezd. Hrabala vychytal krásným zákrokem Rebro.
14:28
Klobučník nemusel příliš zasahovat u odraženého míčku.
13:49
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
13:49
Bauer byl až moc důrazný při bránění nebezpečného úniku domácích hráčů, Tatran má dnes první možnost přesilové hry.
13:12
Sládkův pokus o nahrávku skončil na florbalce Kolíska, další pokus o střelu byl podobně neúspěšný.
11:47
Teď Eichner s Hrabalem z nebezpečné blízkosti u Rebra téměř srovnali skóre, ale Hrabal nedokázal zamést míček nad Rebrovu nohu.
11:27
Sládek z krosu přestřeluje vzdálenější růžek Rebrovy branky.
10:08
Mendrek nezpracoval ideálně dlouhou střelu před Rebrem, domácí brankář zatím bez práce.
09:41
Tlapák přestřeluje branku i hřiště.
09:05
Moravčíkovi na mantinelu přeskočil míček čepel až do autu.
08:00
S prvním gólem jako by se oba týmy probraly a začaly hrát aktivněji.
07:10
Hosté se snažili srovnat stav, ale je to Tatran, který vybojoval míček a byl nedovoleně zastaven v útoku.
06:31
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Mikuláš Komárek (1:0).
06:31
Skóre zápasu otevírá duo Tlapák - Komárek.
06:10
Klobučník vyklepává ruku po úderu Komárkovou florbalkou přes prsty.
05:39
Beneš z krosu trefuje jen blokujícího Bauera.
05:22
Beneš z výběhu trefuje připraveného Klobučníka.
05:04
Šebesta vyvezl míček a po odraženém autu dává hostům možnost zaútočit.
03:58
Oťukávání pokračuje, zatím nebylo možné vidět příliš přechodů poloviny hřiště.
02:40
Melišův nápřah zablokoval Juhaňák.
01:48
Teď pro změnu kombinují domácí hráči na své polovině.
01:14
Hra zatím nepřinesla výraznější šanci na skórování. Hosté kombinují na své polovině, občas sice míček ztratí, ale po chvíli jej opět získají.
00:17
Už od úvodních vteřin je slyšet výrazná podpora domácího kotle.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jakub Klobučník; hráči v poli: Jiří Bauer, Jan Daniš, Jiří Juhaňák, Michal Sládek, Matyáš Šindler
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Jakub Kolísko, Ondřej Vítovec, Marek Beneš, Filip Langer, Milan Meliš
00:00
Krásné sváteční odpoledne ze střešovické STODOLA Arény! V dnešním duelu se utkají týmy Tatran Teka Střešovice a FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA. .
00:00
Pohled do tabulky Superligy hovoří následovně: domácí tým Tatran Teka Střešovice je po čtyřech odehraných zápasech na 4. místě s deseti body, hosté z FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA po čtyřech zápasech drží střed tabulky na 7. místě a šesti body, společně s týmem FbŠ Bohemians.
00:00
Během rozcvičování obou týmů se nám postupně plní ochozy haly, ale stále se najde dost místa pro další diváky a fanoušky. Pokud nestíháte dorazit přímo do haly, věřím, že si užijete video a online přenosy tohoto utkání.
00:00
Zbývá posledních pár minut do zahájení, takže vám za sebe a pořadatele přeji příjemnou zábavu, ať už naživo, nebo u videa či textu :)