4:3
4:1
2:3
- : -
branky (asistence): 02:01 Petr Novotný (Vojtěch Legner), 06:30 Kamil Břiška (Radek Krajcigr), 15:25 Radek Krajcigr, 15:51 Lukáš Mlejnek (Jakub Jirsa), 24:08 Petr Novotný (Jan Hřebřina), 24:44 Dominik Jansa (Marek Dzierža), 26:38 Radek Krajcigr, 38:37 Jan Hřebřina (Ivan Ponomarev), 59:13 Petr Novotný (Ivan Ponomarev), 59:25 Radek Krajcigr
branky (asistence): 12:39 Milan Meliš (Filip Langer), 13:25 Filip Ullmann (Pavel Sládeček), 19:21 Milan Meliš, 25:56 Filip Langer (Jakub Kolísko), 42:09 Milan Meliš (Marek Beneš), 45:29 Marek Beneš (Milan Meliš), 53:20 Marek Beneš

FBC 4CLEAN Česká Lípa - Tatran Teka Střešovice 10:7
3. Petr Novotný, 7. Kamil Břiška, 16. Radek Krajcigr, 16. Lukáš Mlejnek, 25. Petr Novotný, 25. Dominik Jansa, 27. Radek Krajcigr, 39. Jan Hřebřina, 60. Petr Novotný, 60. Radek Krajcigr - 13. Milan Meliš, 14. Filip Ullmann, 20. Milan Meliš, 26. Filip Langer, 43. Milan Meliš, 46. Marek Beneš, 54. Marek Beneš; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 233; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 39 - Tomáš Fibiger 14, Michal Rebro 7; po třetinách: 4:3, 4:1, 2:3;
60:00
Stalo se to, v co doufal málokdo! Česká Lípa poráží Tatran Střešovice! Jen málokdo může říct, že dal Tatranu desítku.
60:00
Střely po třetí třetině: Česká Lípa - Tatran Střešovice: 6 - 19.
60:00
Střely celkem: Česká Lípa - Tatran Střešovice: 29 - 46.
60:00
Vyjádření trenérky domácích paní Lenky Bartošové: „V dnešním zápase se nám povedl rychlý vstup do utkání, kdy jsme vstřelili rychlé dva góly, ale největší radost mám z povedené druhé třetiny, kdy jsme zlomili naše zlo. Třetí třetiny už byla jen o tom, ustát tlak Tatranu, což se nám i s malými chybami povedlo a Tatran jsme zlomili.“
60:00
Vyjádření trenéra hostí pana Jakuba Menharta: „Do utkání jsme nastoupili nekoncentrovaní a to se bohužel odrazilo do celého průběhu zápasu. Doufám, že z toho vyvodíme dostatečné důsledky a poučíme se do dalších zápasů.“
60:00
59:25
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr bez asistence (10:7).
59:25
K balonku se dostal Krajcigr, který jasně ukázal, kdo dnes zvítězí.
59:20
Tatran hraje opět power-play.
59:16
Další skvělý výhoz Ponomareva, který přistál na holi Novotného, a ten s přehledem trefil prázdnou bránu.
59:13
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Petr Novotný, asistoval Ivan Ponomarev (9:7).
59:00
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:41
Mlejnek vyhazoval na prázdnou bránu hostů, míček se však nedostal ani za polovinu.
58:07
Tatran v šesti.
57:02
Timeout Tatran Teka Střešovice
57:00
Hrají se poslední tři minuty třetí třetiny.
56:00
Tatran se snaží vyrovnat, skvělý Ponomarev zavřel svou bránu!
53:57
Tyč, tyč a pryč! Dobře umístěná konstrukce udržela vedení České Lípy.
53:20
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš bez asistence (8:7).
53:20
Karel zazmatkoval v přechodu do útoku, balon mu sebral Beneš a vstřelil sedmý gól.
53:03
Krajcigr vyslal několik dobře mířených střel, Rebro nepustil ani jednu z nich.
52:01
Bříškova střela skončila přímo uprostřed masky Rebra.
49:26
Hráči České Lípy předvedli divákům efektní skupinový úprk na střídačku.
49:20
Tým FBC 4CLEAN Česká Lípa hraje v plném počtu.
47:38
V přesilovce sice Tatran tlačí, míč ale vypálil Kolísko s obrovskou razancí mimo hrací plochu.
47:20
Vyloučen hráč Alois Burian družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za zdržování hry.
45:29
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Milan Meliš (8:6).
45:29
Proti střele Beneše ale nemohl dělat nikdo nic, mířil přesně.
45:19
Další skvělý zákrok vytáhl Ivan Ponomarev.
44:14
Tatran se snaží vyrovnat, seč mu síly stačí.
42:09
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Marek Beneš (8:5).
42:09
Po Benešově nahrávce se přesně trefil Meliš a přidal další trefu.
40:01
Úvodní buly poslední části vyhrál tým hostí.
40:00
Střela do tyčky hráč Milan Meliš družstva Tatran Teka Střešovice .
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Česká Lípa - Tatran Střešovice: 13 - 13.
40:00
39:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
38:37
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jan Hřebřina, asistoval Ivan Ponomarev (8:4).
38:37
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Rebro družstva Tatran Teka Střešovice
38:37
Dlouhý výhoz Ponomareva se dostal k Hřebřinovi, který si poradil s FIbigerem naprosto jednoduše.
34:04
Tatran dlouho držel balon na vlastní polovině, do útoku se vydal po vyčkávání na nápad k založení útočné akce.
30:48
29:20
V oslabení se předvedl Radek Krajcigr, střelu však přizvedl až moc.
28:48
Vyloučen hráč Dominik Jansa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
26:38
26:38
Krajcigr ukázal, že České Lípě opravdu pomáhá a za Fibigerova záda protlačil další střelu.
25:56
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Jakub Kolísko (6:4).
25:56
Po přihrávce Kolíska trefil přesně Langer, čímž dotáhl na rozdíl dvou branek.
24:44
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Marek Dzierža (6:3).
24:44
Dzierža napravil svou chybu a předložil střelu Jansovi, který neměl problém mířit přesně.
24:08
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Petr Novotný, asistoval Jan Hřebřina (5:3).
24:08
Že je Novotný naprosto v pořádku potvrdil nyní, když na stranu domácích přidal pátý gól.
21:34
Tatran Teka Střešovice hraje v plném počtu.
20:57
Po střetu s hostujícím útočníkem zůstává na palubovce ležet Petr Novotný, po chvíli se naštěstí zvedl a odešel na lavičku.
20:01
Úvodní buly i druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Česká Lípa - Tatran Střešovice: 10 - 14.
20:00
19:34
Vyloučen hráč Tomáš Svačinka družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:34
Tatran druhou třetinu zahájí v oslabení, Svačinka zbořil Novotného za střešovickou bránou, což rozhodčím neuniklo.
19:21
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš bez asistence (4:3).
19:21
Dzieržovi sjel balon z čepele před vlastní bránou, čehož využil Meliš a přidává třetí gól hostí.
19:00
18:27
Jirsa nabídl Bříškovi přímo před prázdnou bránu, ale českolipský útočník nedokázal zpracovat balon podle svých představ.
17:32
Spilkovi projel balonek těsně před čepelí a za Fibigerova záda svůj projektil nevyslal.
15:51
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Lukáš Mlejnek, asistoval Jakub Jirsa (4:2).
15:51
A do půlminuty přidává další domácí gól kapitán Lukáš Mlejnek svou střelou od půlicí čáry.
15:25
15:25
Krajcigr vybojoval balon a ve vlastní režii přidal další gól na stranu domácích.
13:25
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Ullmann, asistoval Pavel Sládeček (2:2).
13:25
Méně než minutu trvalo Tatranu dotáhnout se na domácí, po střele Ullmana máme vyrovnáno.
12:39
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Filip Langer (2:1).
12:39
Meliš dokázal využít Langerovu přihrávku a podstřelil domácího gólmana.
12:22
Hřebřina těsně před Fibigerem netrefil balonek přesně.
09:06
Karel ukázal svou obětavost při bloku střely střešovických.
07:24
Novotného střela z první nenašla svůj cíl.
06:30
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Kamil Břiška, asistoval Radek Krajcigr (2:0).
06:30
V samostatném úniku se ukázal Krajcigr, který nezamířil přesně, po něm dorážející navrátilec Bříška už balon za Fibigerova záda protlačil.
05:06
Své reflexy předvedl domácí gólman, když vyrazil přesně mířenou střelu Langera.
03:42
Slaný se zbavil obklíčení dvou útočníků a pokusil se založit útok, Legner nepochopil jeho záměr, nic převratného se tak nekoná.
02:01
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Petr Novotný, asistoval Vojtěch Legner (1:0).
02:01
Legner na zlatém podnose naservíroval před bránu Novotnému svou přihrávku, a ten se nemýlil a otevřel skóre.
01:33
Slaného dělovka proletěla až za bránu Fibigera, kde se k ní dostal Krajcigr.
00:44
Bříška si neporozuměl s Jirsou a balon tak na útočné polovině ztratili.
00:10
Pastorova přihrávka otevřela útok, který ale Karel nedotáhl k úspěšnému konci.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Tomáš Fibiger; hráči v poli: Jakub Kolísko, Ondřej Vítovec, Milan Meliš, Marek Beneš, Filip Langer
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Drahoslav Pastor, Vojtěch Legner, Jakub Karel, Dominik Jansa, Marek Dzierža
00:00
Vážení sledující, vítejte u online přenosu ze 7. kola Tipsport Superligy. Sportovní hala v České Lípě se pomalu plní a připravuje se na utkání mezi domácí Českou Lípou a hosty ze Střešovického Tatranu.