2:2
1:1
- : -

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice  4:5
6. Michal Nagy, 28. Marek Zapletal, 33. Lukáš Uhrinovský, 41. Martin Rožnovják - 10. Josef Rýpar, 14. Rostislav Gattnar, 22. Jan Šebesta, 25. Jakub Hubálek, 51. Adam Delong; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 3:2; využití: 2:3; diváků: 272; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 19 - Petr Gurkovský 9; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:1;
60:00
Střely ve třetí 4:8. Celkově 13:24 pro VIT.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Kvapila: "Bohužel jsme opět zaspali první třetinu, začali jsme hrát až za stavu 1:4, pokud nebudeme bojovat od prvních minut, nebudeme moct vyhrávat tak důležité zápasy. Musíme hrát tři třetiny, ne jenom jednu. Děkujeme soupeři za utkání."
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Pavla Bruse: " Dneska zajímavý zápas. Po 30 minutách jsme mohli vést 8:2, ale dneska jediný kdo držel Otrokovice ve hře byl výborný Michaljovič. Dnešní podmáčený povrch trošku limitoval naši hru a konec perfektní morál a pod kontrolou. Důležité body."
59:02
Gurkovský skvělým zákrokem zachránil svému týmu kůži.
58:30
Kostka krásně obešel Hájka, jeho střela ztečována mimo.
57:24
Hlasitá hala povzbuzuje domácí k vyrovnání.
56:08
Kostka dostal nabito, ale těsně minul.
55:20
Několik nepřesností na středu.
54:32
Jastřembský zase prohrál souboj s Michajlovičem.
53:27
Petřík zablokován na středu.
52:39
Velké šance, nejdřív ani nadvakrát nedostali hosté míček na Michajloviče, hned poté se Kostka dostal na středu přes beka a střelou ze střední vzdálenosti procvičil Gurkovského.
50:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Jakub Hubálek (4:5).
50:31
Delong napodruhé trefuje.
49:40
Uvidíme, zda situaci změní tato přesilovka.
49:26
Vyloučen hráč Marek Švajný družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
48:56
Při dalších bojích kolem domácí klece se dvakrát třepetala síť, ani jednou však z vnitřní strany.
47:13
Krásná kombinace Vítkovic, na jejímž konci Řezanina neskóroval jen zásluhou hokejky beka před Michajlovičem.
46:30
Jastřembský z blízka vedle.
45:13
Jurčík z otočky od mantinelu vedle.
44:15
Gál protečoval na Martina Nagyho, který mu chtěl ještě vracet, což nevyšlo.
43:04
Nehera z dálky, domácí strážce pozorný.
40:24
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Rožnovják, asistoval Lukáš Petřík (4:4).
40:24
Krásná akce po ose Petřík - Rožnovják a je vyrovnáno!
40:09
Buly pro Pantery, ale míček doběhl rychlý Delong a backhandem potrápil Michajloviče.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé 5:5.
39:57
Poslední desítky vteřin byly ve znamení snahy Vítkovic před přestávkou zvýšit náskok, ale Otrokovice svoji obranu viditelně zpevnily.
38:09
Ze souboje Sovjáka s Jastřembským vypadl míček ke Gálovi, který přestřelil.
37:45
Nepříjemně teď souboj s Bestou dopadl pro Michala Nagyho.
35:35
Neherova střela tečovaná nepříjemně do tyče, skoro si ji tam "Pacin" srazil.
34:22
Domácí se teď dostávají do tempa možná nejlíp za celý zápas.
33:18
Sovják ve velké šanci na poslední chvíli zablokován.
32:08
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Uhrinovský, asistoval Martin Nagy (3:4).
32:08
Situaci jsem teď neviděl, ale je sníženo už pouze na rozdíl gólu.
31:01
Sovják dostal rychlou náhru od Gála, zastavil se a z otočky trefil jen Gurkovského.
29:44
Další výborný zákrok Michajloviče.
27:39
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Ladislav Gál (2:4).
27:39
Další využitá přesilovka.
26:50
Delong poslal pozdrav přes celé Michajlovičovi a následně dostal nepříjemnou, ale nezaviněnou ránu do obličeje.
25:46
Vyloučen hráč Ondřej Firda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
25:46
Vyloučení na hostující straně.
24:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Adam Delong (1:4).
24:45
Rožnovják vepředu odtlačen a následně Vítkovice opět skórují.
24:07
Vyloučen hráč Ondřej Čevela družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
21:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Lukáš Hájek (1:3).
19:55
Sladký to dostal pouze na backhand, takže nevystřelil ideálně.
19:31
Po dlouhé době střela domácích, Martin Nagy svoji střelu však neposlal díky tísnění tak, jak by si asi představoval.
18:32
Zimmer se teď výborně udržel na míčku i přesto, že na vteřinu spadl.
17:56
Další dva zákroky Michajloviče.
16:59
Na vteřinu volný Jastřembský ze středu nad.
16:35
Momentálně Vítkovice hře dominují.
16:24
Oba týmy důrazné v dohrávání, z čehož pramení fauly.
15:41
Oborák se svižně dostal ke střele, která byla vedle. Následně v tisíciprocentní šanci Hubálek trefil Michajloviče.
14:17
Neherovo tancování s míčkem u vlastního golmana se mu málem vymstilo.
13:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Marek Bräuer (1:2).
13:18
Vítkovice vedou.
13:11
Brauer čekal na tu skulinu v postoji Martina Nagyho, nakonec vystřelil nepřesně.
12:47
Bestova dalekonosná, kterou někdo z domácích ztečoval těsně nad.
10:13
Rýpar z dobré pozice jen do nohy Michajloviče.
09:33
Vykopal dostal od Jurčíka nahrávku před prázdnou, ale přeskočila mu hůl.
09:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Jakub Hubálek (1:1).
09:00
Nejdřív se Panteři opět osvobodili, ale následně už inkasují.
08:16
Rožnovják vyhazuje.
07:57
Vyloučen hráč Ondřej Čevela družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
07:57
Další vyloučení.
07:17
Besta se udržel před hráčem, kterého strážil a balonek se tak k útočníkovi Otrokovic nedostal.
06:53
Šelmy pomalu zakládají útok.
05:57
Nahrávka do brankoviště Firdu nenašla.
05:06
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Nagy, asistoval Matěj Kostka (1:0).
05:06
Krásná asistence Kostky a Michal Nagy z blízka skóruje.
04:37
Kostka od mantinelu těsně vedle.
04:18
Střelu Martina Nagyho zablokoval Besta.
03:42
Panteři kombinují v přesilovce, teď ale Zapletal střílel vedle.
03:10
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
02:56
Szweda obdržel míček, ale neudržel rovnováhu a spadl.
01:16
Hájek šel do souboje za bránou příliš důrazně a mohl slyšet píšťalku jako reakci.
00:15
Kostka se hned za vlastní bránou dostal pod tlak a mohl být rád, že jeho tým neinkasoval z první akce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Martin Nehera, Jan Jastřembský, Adam Delong, Josef Rýpar, Tomáš Sladký
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Martin Nagy, Lukáš Petřík, Martin Rožnovják, Martin Szweda
00:00
Dobrý podvečer dnes podruhé z Otrokovic, tentokrát u nejvyšší soutěže a atraktivního moravského souboje Panterů a Vítkovic.