2:4
0:1
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 2:6
24. Iveta Hyršlová, 36. Dominika Kubišová - 4. Kristína Hudáková, 26. Kristína Hudáková, 29. Veronika Káčová, 31. Nela Kapcová, 35. Veronika Káčová, 60. Kristína Hudáková; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Kristýna Karli 14 - Jana Dupčáková 18; po třetinách: 0:1, 2:4, 0:1;
60:01
Komentář trenéra hostí (J.Robenek): V deseti lidech, takhle odehrát zápas proti Tigers - holky smekám. Vyzrálý výkon, perfektní kontrola hry a disciplína. Navíc abychom my odehráli zápas na dva góly vzadu, to je malý zázrak. Asi to nebyl krásný zápas, ale my jsme přijeli pro 3body a ty máme. Konečně jsme dokázali porazit sami sebe....Děkujeme
60:01
Komentář trenéra domácích (A.Štegl): Zápas pro nás začal celkem nešťastně a to proto, že jsme prohráli první třetinu. Do druhé třetiny jsme šli celkem nažhavené, ale bohužel, bylo to málo. Soupeř převzal iniciativu a hrál prvotřídní floirbal, kterému jsme nebyly schopny se vyrovnat.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tigers - 9, Ostrava - 5
60:00
59:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Veronika Káčová (2:6).
59:49
Kristína Hudáková korunovala svůj večer gólem do opuštěné branky.
59:14
Beránková nad.
58:04
Domácí v tlaku, ale je to křeč.
57:35
Kubišová v dobré šanci, Dupčáková opět proti.
56:06
Tigers to zkouší v 6 hráčkách.
56:05
Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
56:05
Domácí využili svůj čas na poradu, uvidíme s čím přijdou v honbě za vyrovnáním.
55:35
Eliška Chudá se pěkně uvolnila, ale nedokázala backhandem překonat Dupčákovou.
54:42
Domácí tým teď tlačí hosty, ale nedokáže procpat míček do sítě.
53:20
Teč Kačky Kovaříkové končí kousek vedle branky.
52:35
Po bezzubé přesilovce se alespoň v závěru dostala dvakrát ke střele Vendy Beránková, Dupčáková chytá.
50:27
Vyloučen hráč Kateřina Šromotová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
50:27
Šance pro Tigers, Kateřina Šromotová zablokovala hůl Dominiky Kubišové a jde vyzkoušet pohodlnost trestné lavice.
48:38
Ztráty na obou dvou stranách, hra se odehrává v rozích nebo ve středním pásmu.
45:25
Efektní skok Paulíny Hudákové.
43:46
Oba týmy čekají na chyby svého soupeře, ale zatím je nedokáží využít.
42:05
Iveta Hyršlová vystihla rozehrávku, ale bohužel trefuje pouze gólmanku hostí.
39:59
Druhá třetina je u konce a Ostrava navýšila své vedení na tři branky. Tigers čeká těžká práce v poslední dvacetiminutovce.
38:45
Kombinační akce Tigers končí těsně vedle po zakončení Chudé.
38:01
Pěkná střela Beránkové, ale Dupčáková vyráží.
35:50
Fotbalová vložka Kristýny Karli, kdy odkopla dlouhou brejkovou nahrávku Ostravy.
35:26
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Nikola Hermannová (2:5).
35:26
Dominika Kubišová protlačila svou střelu až do brány a vrací domácím trochu energie.
34:00
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Kristína Hudáková (1:5).
34:00
Veronika Káčová po pěkné individuální akci zvyšuje již na 5:1 pro hostující tým.
31:21
Kristýna Karli fantasticky vytrčila svou ruku proti střele Ostravy a podržela svůj tým.
30:00
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová bez asistence (1:4).
30:00
Nela Kapcová se trefuje z běhu přesně na zadní tyč.
28:40
28:40
Výborně vyřešený brejk Ostravy, kdy Kristína Hudáková předložila krásnou nahrávku před prázdnou bránu Káčové a ta nepohrdla.
27:30
Klidnější pasáž utkání, kdy domácí v poklidu kombinují na své polovině.
25:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková bez asistence (1:2).
25:09
Chybu Simony Pálkové v rozehrávce trestá pohotovým blafákem Kristína Hudáková.
23:44
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Eliška Chudá (1:1).
23:44
Zakončení Elišky Chudé ještě gólem neskončilo, dorážka Ivety Hyršlové už však ano. Domácí srovnávají krok.
20:50
Dorážka Kovaříkové končí těsně vedle tyče.
20:25
Dominika Kubišová poslala ostrou střelu nad branku.
20:01
Druhá třetina začala opět ovládnutým bule v podání Ostravy.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tigers - 5, Ostrava - 5
20:00
19:59
První třetina končí a hosté si odnáší do šatny to nejtěsnější možné vedení.
19:50
Šance domácích, která skončila zblokovanou nahrávkou před bránu a následným brejkem a šancí hostí, skóre se nemění.
18:28
Kristína Hudáková ze skákavého balónu vysoko nad.
17:24
Domácí v tlaku, ale nedaří se jim prokombinovat kompaktní obranu Ostravy.
16:10
Další překombinovaná akce Ostravy a výborný zákrok Kristýny Karli.
14:35
Adéla Polívková v brejku 2na1 trefuje pouze gólmanku hostí.
13:04
Pěkné útočné kombinace trojice Surá-Kovaříková-Polívková bohužel větší šancí nekončí.
11:39
Zblokovaný pokus Kubišové letí vysoko nad.
08:13
V obrovské šanci Kovaříková, ale rozhodčí se upískl a vrací ponechanou výhodu pro Tigers.
07:18
Lehký závar po zaváhání Dupčákové utnul rozhodčí svým hvizdem.
05:52
Ve velké šanci se zjevila Paulína Hudáková, ale chtěla ještě tvořivě najít svou sestru a akci překombinovala.
03:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Markéta Vrlíková (0:1).
03:45
Ostrava se prosazuje ze své přesilové hry. Balónek se dostal ke Kristíně Hudákové a ta se nemýlila z předbrankového prostoru.
02:17
Vyloučen hráč Simona Pálková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
02:17
A máme tu i první vyloučení, Simona Pálková nechtěně podrazila svou soupeřku a jde si odpočinout.
00:32
První střelecký pokus zapisuje Eliška Chudá.
00:01
Úvodní buly zápasu ovládl hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Sommer a Michal Taufmann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jana Dupčáková; hráči v poli: Nela Kapcová, Markéta Vrlíková, Veronika Káčová, Kristína Hudáková, Paulína Hudáková
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Michaela Šulanová, Nikola Hermannová, Iveta Hyršlová, Dominika Kubišová, Eliška Chudá
00:00
Vítejte u online přenosu z 2.kola Extraligy žen. Domácí Ivanti Tigers hostí Ostravu.