4:1
1:1
- : -

Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice 8:4
2. Anežka Viplerová, 18. Lenka Faltusová, 20. Lenka Faltusová, 22. Natálie Houžvičková, 27. Daniela Reindlová, 34. Adéla Kramperová, 34. Daniela Reindlová, 56. Monika Zikmundová - 5. Andrea Dernerová, 8. Eva Smutná, 36. Andrea Dernerová, 47. Andrea Dernerová; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 2 + Markéta Prontekerová (TAT) 5:1; využití: 0:2; diváků: 115; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 14 - Lenka Remešová 17; po třetinách: 3:2, 4:1, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Jiřího Starého: V první třetině nám pomohlo pětiminutové vyloučení soupeře, poté nás bohužel začel Tatran přehrávat svým důrazem a ve druhé třetině rozhodl zápas. My jsme naše šance využít nedokázali a ve třetí třetině jsme i přes zlepšený výkon zápas neotočili. Díky suopeři za zápas.
60:00
komentář trenéra domácích Pavla Skazka: Dle očekávání, zápas v dobrém tempu, plný emocí a osobních soubojů. Po vetšinu zápasu jsme byli lepším týmem a zaslouženě bereme tři body. Mrzet nás může velké množství nevyužitých šancí. Makáme dál!
60:00
59:59
Počet střel ve třetí třetině. Tatran Střešovice 4 - K1 Židenice 6.
59:50
10 vteřin do konce a tohle utkání patří týmu domácích.
59:10
Janečková běží sama na branku, ale bez překvapení.
58:31
Sudí pískli faul pro hostí, ale Lianové se to nelíbí.
57:50
Faltusová aktivně napadá, ale bez pomoci.
56:17
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil Markéta Prontekerová.
56:17
Prontekerová bohužel neproměňuje trestné střílení.
55:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Monika Zikmundová, asistoval Liana Matěvosova (8:4).
55:23
Zikmundová si poradila z mantinelu a tak si připisuje svůj první extraligový gól.
55:22
Dámy a pánové, tak toto jsou jiné derby.
54:43
Válková posílá dobrou dělovku, ale nakonec si s ní Remešová poradila.
52:49
Janečková jde sama na branku, jenže za ní se vláčila Viplerová, která ještě ke všemu vybojovala standartku pro svůj tým, jelikož Janečková nepochopitelně držela Viplerové ruku.
52:26
Smutná Eva sbírá míček, který ujel Prontekerové z čepele.
51:56
Válková zabraňuje přečíslení.
51:04
Zápas je docela vyhrocený a fanoušci ještě neodložili buben ani na minutu.
50:42
Faul na Svobodovou, která se zvedá a otáčí se do hry.
49:49
Janečková se vymotala od mantinelu, dává přesnou nahrávku na Běhonkovou, jenže jak už víme, Drbalová dneska vstala správnou nohou z postele.
49:09
Rozehrávka pro Tatran na malém brankovišti, ta však neohrozila ani bránu.
48:30
Sedláčková vyslala nebezpečnou střelu, ale bohužel do první hráčky domácích.
47:53
Prontekerová střílí o milimetr vedle.
47:23
Chromá fauluje Válkovou lehkým faulem.
46:34
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Martina Indrová (7:4).
46:34
Dernerová běží po pravé lajně směrem k brance a trefuje jediné místo u pravé tyčky.
44:25
Podle mě Drbalová nemá na rukavicích normální lepidlo, ale přímo herkules.
43:00
Karolína Marko nám naskakuje do hry místo Faťunové.
42:00
Válková koupe v rohu o dvě hlavy vyšší Hřebíčkovou.
40:50
Kapitánka hostí nasadila gáje Zikmundové, jenže přes Drbalovou už se nedostala.
40:01
Buly třetí třetiny vyhrávají Židenice.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině. Tatran Střešovice 9 - K1 Židenice 6.
40:00
39:15
Faul na Dernerovou a tím získává pro svůj tým volný úder, který však ale nebyl proměněn.
37:16
Vyloučen hráč Karolína Vlachová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
37:16
Paní Vlachová ráda odpočívá.
36:29
Dobrá střela Válkové, avšak Pospíšilová pomáhá Remešové.
35:14
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Noemi Knapová (7:3).
35:14
Dernerová si poradila sama před Drbalovou a vstřelila gól přímo pod ruku.
34:22
Pravcová zachytila nahrávku v přečíslení 2 na 1.
33:45
Dnešnímu utkání přihlíží 115 diváků. Děkujeme!
33:30
Timeout K1 Florbal Židenice
33:30
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Lenka Faltusová (7:2).
33:30
Tatran střílí rychlé dva důležité góly.
33:25
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adéla Kramperová, asistoval Kateřina Svobodová (6:2).
32:50
Zatím Tatran na balónku.
32:12
A máme tu hru 4 na 4. Kdo překvapí?
31:56
Vyloučen hráč Karolína Vlachová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
31:56
Vyloučen hráč Alžběta Švehlová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za zdržování hry.
31:23
Drbalová se na dnešní utkání asi dobře vyspala. Opět vychytává těžkou střelu ze středu velkého brankoviště.
30:50
Hra není v klidu. Pořád se přehrává ze strany na stranu.
28:00
Drbalová předvádí něco neskutečného. Vychytala gólový kros do prázdné branky.
26:53
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Barbora Zabavská (5:2).
26:53
Tatran doslova Židenice vyklepal, jak prach z kožichu.
26:17
Faul ze strany hostí na Kramperovou, která se však zvedá a jede dál.
25:23
Smutná Eva vypichuje a ohrožuje branku, ale jen ohrožuje..
24:37
Dlouhý výhoz na Faťunovou, která však nezpracovala.
23:55
Židenice 20 sekund točí Tatran po obvodu hřiště.
23:28
Fanoušci burácejí, je tady pořádný kotel a hráčky docela potí krev. Jen tak dál!
22:44
Střela Lianové trefila pouze hráčku hostí.
21:28
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Natálie Houžvičková, asistoval Aneta Lisová (4:2).
21:28
Dorážkou z velkého brankoviště se prosazuje Naty Houžvičková a střílí premiérový extraligový gól.
21:20
Zikmundová sráží čistě k zemi Dernerovou.
20:33
Reindlová doráží před brankou, ale Remešová se jen tak nedala.
20:01
Úvodní buly druhé části vyhrává opět tým hostí.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině. Tatran Střešovice 12 - K1 Židenice 6.
20:00
19:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Barbora Zabavská (3:2).
19:08
Faltusová opět doráží do prázdné branky.
18:50
Hráčka hostí s číslem 97 ztrácí míček při rozehrávce na své polovině.
18:30
Drbalová vychytala hráčku s číslem 77.
17:27
17:27
Faltusová se z dorážky trefuje přesně.
15:30
Běhounková střílí, avšak střela končí jen v boční síťce.
12:15
Dobrý přečíslení Faltusová - Prontekerová, bohužel bez zavlání síťky.
11:43
Vlachová z půlky vystřelila, ale golmanka hostí s klidem chytá.
10:17
Drbalová si se střelou hostí velmi dobře poradila.
07:20
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Smutná bez asistence (1:2).
07:20
Faltusová dostala míček před brankovištěm, který ztratila, poblíž byla Smutná a ta už věděla kam mířit.
05:38
Houžvičková se vymotala mezi dvěmi hráčkami s faulem, a tak získala volný úder pro Tatran.
04:16
04:16
Ze strany hostí prošel kros na Andreu Dernerovou a ta s přehledem zavěsila.
03:18
Vyloučen hráč Markéta Prontekerová družstva Tatran Střešovice na 5 minut za sekání.
02:45
Neskutečný zákrok golmanky hostí.
01:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Anežka Viplerová, asistoval Markéta Prontekerová (1:0).
01:14
Z pozad branky vyslala Markéta Prontekerová přesnou nahrávku na Anežku Viplerovou a ta se nemýlila.
00:59
Židenickou rozehru zastavila Monika Zikmundová menším faulem
00:01
Úvodní buly vyhrává tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Martina Indrová, Kateřina Rybníčková, Noemi Knapová, Andrea Dernerová
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Anna Válková, Barbora Zabavská, Karolína Vlachová, Daniela Reindlová, Lenka Faltusová
00:00
Vítáme Vás u extraligového zápasu, kde se střetnou dva rivalové z play-downu a tím jsou Tatran Střešovice a K1 Florbal Židenice. Tešíme se na začátek utkání a přejeme hezkou zábavu.