1:2
2:3
0:2
- : -
branky (asistence): 09:20 Lenka Přerostová (Nikola Staňková), 23:09 Nikola Staňková (Lenka Přerostová), 35:00 Julie Volkmannová (Aneta Nachtmanová)
branky (asistence): 19:15 Veronika Zittová, 19:34 Dominika Tůmová (Lucie Florianová), 24:22 Eliška Škvorová (Ivana Lamková), 31:52 Tereza Syslová (Veronika Zittová), 38:51 Lucie Florianová (Veronika Zittová), 51:03 Petra Šusterová (Veronika Zittová), 59:51 Veronika Zittová

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Panthers Praha 3:7
10. Lenka Přerostová, 24. Nikola Staňková, 36. Julie Volkmannová - 20. Veronika Zittová, 20. Dominika Tůmová, 25. Eliška Škvorová, 32. Tereza Syslová, 39. Lucie Florianová, 52. Petra Šusterová, 60. Veronika Zittová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 110; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 19 - Kristýna Horňáková 13; po třetinách: 1:2, 2:3, 0:2;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 4, Panthers Praha - 6
60:00
Komentář asistenta trenéra hostů (Štěpán Weber): "Jsme rádi za tři body proti kvalitnímu nováčkovi, který nebude v lize do počtu. S předvedeným výkonem však úplně spokojeni být nemůžeme; dopředu, tak dozadu jsme málo důrazní a nepřesní, rozhodly naše zkušenosti a výkon brankářky. Díky všem za zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): Opět utkání, ve kterém jsme pohořeli na bídném zakončení. V první třetině jsme ke konci nabídli obrat hrubými chybami a ve zvytku utkání už jsme to nedokázali zlomit. Celkový dojem máme ale dobrý, zlepšujeme se a budeme ještě nepříjemní. Děkuji svým hráčkám za výkony a soupeři za férový zápas.
60:00
59:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová bez asistence (3:7).
59:51
Zittová využívá prázdné branky a upravuje skóre utkání na konečný výsledek 3:7.
59:00
Domácí to zkouší v šesti proti čtyřem.
58:51
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
58:51
Vyloučen hráč Anežka Slaná družstva Panthers Praha na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
55:28
Ani tahle přesilovka nepřinesla gol hostů, naopak před koncem oslabení se podařilo Staňkové a Přerostové dostat před Horňákovou.
53:28
Vyloučen hráč Karolína Vostracká družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
53:28
Druhou přesilovku si zahrají i hosté. Vostracká uklidila protihráčku za mantinel a byla potrestána.
52:08
Přerostová sama před Horňákovou nesklidila úspěch v podobě golu.
51:41
Zittová opět našla Šusterovou, tentokrát ale jen cinkla tyčka.
51:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petra Šusterová, asistoval Veronika Zittová (3:6).
51:03
Rychlý útok hostů: Zittová našla Šusterovou a Fišerová neměla šanci se přemístit.
50:39
Tlak před Horňákovou vyřešila bránící hráčka odpálením balonku ze hřiště.
49:57
Slavistky si v přesilovce vytvořily několik šancí, žádná ale neskončila golem a Florianová je zpět na hřišti.
47:57
Vyloučen hráč Lucie Florianová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
47:57
Faul na Drugdovou nezůstal nepotrestán a domácím poskytuje další přesilovku.
46:28
Přerostová si našla prostor mezi hráčkami a vystřelila, Horňáková ale bez problému chytá.
44:51
Chumel hráček před brankou domácích nevěděl kde je míček. Fišerová ho ale měla bezpečně pod sebou.
43:12
Oba týmy do poslední třetiny vstoupily aktivně a vytvářejí si šance.
42:26
Na druhé straně Zittové míček skočil a nepodařilo se jí ideálně zakončit.
41:38
Nachtmanová zkoušela vystřelit od půlky, ale bránící hráčky střelu bez problému zblokovaly.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé řetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 6, Panthers Praha -10
40:00
38:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Florianová, asistoval Veronika Zittová (3:5).
38:51
Florianová opět zvyšuje náskok Panthers.
38:45
Střela Kučerové zblokována bránícími hráčkami.
36:54
Míček se dostal k Maškové, která se dostala před branku hostů, vracející hráčky jí ale znemožnily zakončit.
35:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Julie Volkmannová, asistoval Aneta Nachtmanová (3:4).
35:00
A i domácí využívají svou přesilovou hru. Nachtmanová na Volkamnnovou a ta posílá míček těsně nad nohu Horňákové a snižuje brankový rozdíl.
34:31
Krňoulová na Šnebergrovou, Horňáková pozorná.
34:10
Vyloučen hráč Kristýna Vranová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
33:10
Střela Syslové pouze rozezvonila tyčku.
31:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tereza Syslová, asistoval Veronika Zittová (2:4).
31:52
Na střelu Syslové ale byli domácí hráčky krátké a Panthers svou přesilovou hru využívají.
31:30
Dobíhající Šusterové se málem podařilo míček nasměrovat pod padající Fišerovou, ta ale měla štěstí.
31:12
Ani několik dorážek nestačilo, aby hosté dostali míček za Fišerovou.
30:40
Vyloučen hráč Aneta Nachtmanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra rukou.
27:57
Střela Florianové letěla těsně vedle levé tyčky.
26:26
Urbanová na Maškovou, ta ale na míč nedosáhla a akce končí v rohu.
24:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Eliška Škvorová, asistoval Ivana Lamková (2:3).
24:20
Ani střela ani dorážka Lamkové neměla ten správný výsledek. Škvorová z rozehrávky z rohu už byla úspěšnější a opět dostává pražský tým do vedení.
23:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Nikola Staňková, asistoval Lenka Přerostová (2:2).
23:09
Tentokrát si role Staňková s Přerostovou vyměnily, Přerostová zpoza branky na Staňkovou a ta zakončuje do prázdné branky.
22:32
Šnebergrová byla v dobré pozici na střelu, ale zapomněla míček za zády a z šance pro domácí se zrodil útok panterek.
20:52
V první minutě druhé třetiny si šance vytvořily oba týmy, žádná střela, ale neskončila v brance.
20:00
Střela do tyčky hráč Kateřina Šnebergrová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň .
20:00
Střela do tyčky hráč Tereza Syslová družstva Panthers Praha .
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 6, Panthers Praha - 9
20:00
19:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominika Tůmová, asistoval Lucie Florianová (1:2).
19:34
A Tůmová ještě stihla zvýšit a dostat svůj tým poprvé v zápase do vedení.
19:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová bez asistence (1:1).
19:15
Zittové se v poslední minutě první třetiny podařila najít cesta za záda Fišerové a vyrovnat tak stav utkání.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:13
Tentokrát nebyla před Horňákovou úspěšná ani Košťálová ani Staňková.
16:21
Ani střela následující po rozehrávce hostů z rohu nezamířila do branky, ale těsně nad břevno.
16:13
Další střela Slané, tentokrát před Fišerovou míček poskakoval, ale nakonec skončil neškodně v rohu.
12:43
Urbanová mířila jen těsně nad břevno.
09:45
Střelu Vaníčkové od mantinelu vytáhla Horňáková nad svojí branku.
09:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Nikola Staňková (1:0).
09:20
Skóre zápasu k radosti domácího publika otvírají hráčky Plzně. Kapitánka Staňková našla před brankou Přerostovou a ta se nemýlila.
07:51
Ježková měla před Horňákovou dost prostoru, ale golmanka hostí neměla problém střelu chytit.
05:11
Nečekaná střela Slané z otočky, Fišerová si dala pozor a ani dorážku nepustila do své branky.
04:15
Protiútok domácích, Staňková mohla dorážet do odkryté branky, ale ani jí míček neposlechl.
04:03
Střela Zittové příliš nesedla a míček jí sjel z čepele.
00:20
I první střelu zápasu si připsaly Panterky. Domácí golmanka s ní ale neměla moc práce.
00:01
Úvodní buly vyhrály hráčky hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Petra Šusterová, Ivana Lamková, Veronika Zittová, Tereza Syslová, Michaela Lupačová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Aneta Nachtmanová, Julie Volkmannová, Helena Böhmová, Kateřina Šnebergrová, Gabriela Vaníčková