3:2
1:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:4
9. Nikol Pekárková, 22. Nikol Pekárková, 26. Adéla Jůzová, 32. Martina Řepková, 49. Gabriela Tožičková - 11. Barbora Husková, 33. Zuzana Šponiarová, 36. Zuzana Šponiarová, 52. Barbora Husková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Jana Christianová 11 - Nikola Příleská 20; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:1;
60:00
Počet střel za třetí třetinu: Chodov 8, Vítkovice 5.
60:00
Kometář trenéra hostů T. Martiníka: V první polovině zápasu měl soupeř větší drajv, hodně na nás tlačil a protože my jsme nebyli dostatečně šikovní, získal rozhodující náskok. Druhá polovina už byla zcela vyrovnaná, my se díky většímu důrazu dostali zpátky do zápasu a nebyli daleko od vyrovnání. Celkově nám ale chyběla větší florbalová lehkost. Díky soupeřkám za fajn zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích L. Procházky: Tak nějak se pořád hledáme, stále to není ono. Zejména kvalita v útočné fázi zatím chybí, musíme na tom výrazně zapracovat, věřím, že se s průběhem sezóny budeme lepší, ale musíme vyladit souhru. Jinak byl zápas ve vysokém tempu, plný osobních soubojů a musím říct, že ve druhé půli jsme chvílemi měli velké problémy. Ve třetí třetině se naše hra zase zlepšila a konec utkní jsme vyloženě ubojovali.
57:02
Probíhají posledfní tři minuty třetí třetiny.
56:28
Velká šance Chodova, ale netrefil se do míčku.
53:25
Oba týmy mají spoustu šancí.
52:35
Oba týmy jsou pod velkým tlakem.
51:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková z trestného střílení (5:4).
51:40
Velká šance Chodova.
50:18
Chodov je na míčku.
48:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Nela Jiráková (5:3).
46:30
Chodov právě těsně minul branku.
42:52
Domací hráčka s čislem 18 trefila golmanku.
41:30
Hráčka s čislem 48 z Vítkovic přestřelila branku.
39:59
Počet střel za druhou část: Chodov 13, Vítkovice 6.
39:05
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:53
Vítkovice se drží na míčku.
35:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Šponiarová, asistoval Jana Trošková (4:3).
35:00
Dnešní utkání sleduje 76 diváků, děkujeme.
32:50
31:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková bez asistence (4:1).
31:50
Tým Vítkovic nesouhlasí uznáním gólu Chodova, rozhodčí jsou nekompromisní a Řepková dostává Chodov do vedení o 3 branky.
31:15
Peštová z malého brankoviště do golmanky.
29:16
Hráčka s číslem 21 z Chodova si krásně naběhla před branku, ale netrefila se.
26:45
Krásný pokus Chodova o gol, ale vedle.
25:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Jůzová, asistoval Nikol Pekárková (3:1).
23:40
Hraje se z jedné strany na druhou.
22:30
21:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nikol Pekárková, asistoval Tereza Hanzlíková (2:1).
19:32
Probíhá ošetřování hráčky Vítkovic s číslem 69.