1:2
2:1
0:1

Crazy girls FBC Liberec - Tatran Střešovice 3:4p
22. Hana Koníčková, 45. Gabriela Horáková, 60. Hana Koníčková - 23. Daniela Reindlová, 32. Daniela Reindlová, 42. Aneta Lisová, 64. Daniela Reindlová; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Marcela Velzelová 22 - Hana Ranochová 15; po třetinách: 0:0, 1:2, 2:1, 0:1;
65:00
Střely celkem: Liberec: 17 , Střešovice: 24.
65:00
Nejlepší hráčky utkání: Liberec: Hana Koníčková, Střešovice: Daniela Reindlová.
65:00
Střely v prodloužení: Liberec: 1, Střešovice: 2.
65:00
Komentář trenéra hostí(Robert Novák): Bojovný florbal z obou stran. Opět nás bohužel trochu zlobilo zakončení, obzvláště pak ve druhé třetině. Děkujeme soupeři za fér zápas a přejeme hodně štěstí do sezóny.
65:00
Komentář trenéra domácích(Jakub Procházka): Nedostavil se.
65:00
Omluva za komentář Jakub Procházka - bohužel neustále děláme stejné chyb v obranné fázi. Snad se těchto chyb do příště vyvarujeme, a snad se nám bude dařit i lepší přechod do útoku.
63:32
63:32
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Anežka Viplerová (3:4).
63:08
Sama před brankařkou Střešovic se ocitla opět Koníčková, ale gól nedává.
62:17
Tentokrát skvěle zasáhla Koníčková i do defenzívy, když vypíchla míček v šanci Střešovic.
61:21
Tentokrát v šancích Střešovice, když trefili tyč.
60:38
V šanci se ocitla domácí hráčka, ale brankářka Tatranu jistě zasahuje.
60:01
Úvodní buly prodloužení vyhrává tým Střešovic.
60:00
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 12 , Střešovice: 8.
60:00
60:00
60:00
59:33
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Hana Koníčková, asistoval Markéta Rumlová (3:3).
59:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:38
Po přihrávce pálila domácí Mlejnková, ale střela šla nad branku.
58:04
Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:50
Do šance se hnali domácí hráčky, ale obrana hostů je neprůchodná v této části utkání.
56:46
Po oddechovém času domácích to vypadá na závěrečný tlak Liberce.
56:26
Timeout Crazy girls FBC Liberec
54:20
Po střele domácí Rumlové byl závan před bránou Tatranu, který vyřešila brankářka Ranochová.
53:48
Timeout Tatran Střešovice
52:22
Po pěkných přihrávkách střílela hráčka Střešovic, ale obránkyně domácích skvěle vložila hůl do střely.
51:16
Z dálky pálila opět Vejdělková, ale minula branku.
50:40
Dnešnímu zápasu přihlíží 48 diváků.
48:08
Po odražené střele, střílela Liberecká Foffová, ale brankářka Ranochová jistě zasáhla.
47:03
Tentokrát pálila domácí Mlejnková, ale trefila stojící obránkyni.
45:37
Schovanou střelu vypálila Liberecká Vejdělková, ale brankářka Střešovic vytáhla ramenem střelu.
44:47
Po delším tlaku v útočném pásmu střílí domácí hráčky branku a snaží se dohnat jednobrankové skóre. Stav utkání 2:3.
44:46
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Gabriela Horáková, asistoval Aneta Foffová (2:3).
44:22
Díky odraženému balónku vypálila Koníčková, ale opět skvělá brankářka hostí Ranochová.
43:17
Po rychlém přečíslení domácích pálila Vejdělková, ale brankářka Střešovic jistě vyrazila.
41:23
Hned v úvodu třetí třetiny se do dvoubrankového vedení dostává Tatran Střešovice po samostatné akci Lisové.
41:22
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Aneta Lisová bez asistence (1:3).
40:47
Domácí Bárková poslala pozdrav hostující brankářce, když vypálila lehkou střelu.
40:01
Úvodní buly vyhrává tým domácích.
40:00
40:00
Střely po první druhé třetině: Liberec: 2 , Střešovice: 9.
40:00
39:59
V poslední minutě se nic nestalo a tak do šaten jdeme za stavu 1:2.
39:02
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:53
Hosté nevyužili svojí početní převahu a Liberec hraje v plném počtu.
35:52
Vyloučen hráč Klára Leierová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:04
Po rychlém přesunu do útoku pálila z větší dálky domácí Kabeláková, ale trefila jen blokující obránkyni.
32:44
Po pěkné přihrávce pálila Střešovická Reindlová, ale střela šla těsně mimo bránu.
31:26
Teď podržela domácí tým brankářka Štěpánová když jistě zasáhla.
31:17
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Barbora Zabavská (1:2).
29:25
Hosté hrají v plném počtu, domácí přesilovou hru nevyužili.
27:58
Domácí hrají dobrou přesilovku, střílí a snaží se vsítit další branku.
27:24
Vyloučen hráč Žaneta Reková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:18
Tentokrát zazvonila tyčka brankářky Štěpánové, když pálila hostující Faltusová.
24:35
Teď vytáhla skvělý zákrok brankářka Liberce Štěpánová, když střelu z dálky skvěle vyrazila rukou.
23:57
Tentokrát závar před brankou hostů, který vyřešila brankářka Ranochová.
22:19
Vzápětí se do útoku hnali hráčky Střešovic, a odkrytou branku trefila jistě Reindlová, stav utkání 1:1.
22:18
21:43
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Hana Koníčková, asistoval Klára Leierová (1:0).
21:43
Po rychle rozehrané situaci, se z otočky prosazuje kapitánka Koníčková, stav utkání 1:0.
20:39
Po rozehrané situaci pálila na odkrytou branku hostující Matěvosova, ale střelu poslala nad branku.
20:01
Úvodního buly se zmocnili hráčky Střešovic, ale vzápětí míček ztratili a hrají domácí.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 3 , Střešovice: 7.
20:00
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:58
Domácí Mlejnková se dostala do dobré šance, když pálila z ostrého úhlu, ale brankářka Ranochová pohotově zasáhla.
16:34
Po rychlém náběhu po křídle střílela domácí Leierová, ale brankářka hostí zasáhla.
15:46
Hosté přesilovku nevyužili, Kabeláková je na hřišti.
13:46
Vyloučen hráč Anna Kabeláková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:27
Opět Koníčková se tentokrát ocitla sama před Střešovickou brankařkou, ale Ranochová zasáhla skvěle ramenem.
12:44
Do skulinky pod rukou pálila domácí kapitánka Koníčková, ale brankářka Střešovic tam jistě položila ruku.
12:02
Po zblokované střele hostí šla střela tak tak vedle branku.
11:36
Oba týmy po rychlém vstupu do utkání nepolevují a nadále se snaží a rychlými presinky dělají soupeři problémy.
09:49
Ze středu hřiště pálila hostující kapitánka Kramperová, ale trefila jen blokující obránkyni.
08:44
Na kratší chvíli se na útočné polovině usadili domácí, ale bezvýsledně.
07:11
Po vypýchnutém míčku měli šanci domácí po vyměněných přihrávkách vystřelili, ale skvělým přesunutím zasáhla Ranochová.
05:35
Hra se nám rychle přesunula na druhou stranu a opět zazvonila tyč po střele Zabavské.
05:17
Po chybné rozehrávce pálila opět domácí kapitánka, ale střela byla zblokovaná nad branku.
03:36
Hned z protiútoku jsme viděli opět velkou šanci Střešovic, ale hráčky se nedohodli a netrefili prázdnou branku.
03:30
Z dálky pálila kapitánka domácích Koníčková, ale trefila jen jistou brankářku hostů.
02:36
Po několika pěkně vyměněných přihrávkách tyč trefuje hostující Matěvosova. Vidíme velmi rychlý vstup do utkání od obou týmů.
01:50
Do rychlého protiútoku se hnala liberecká Mlejnková, ale brankářka Střešovic zasáhla rukou.
00:50
Viděli jsme šanci i na druhé straně, když ale pohotově zasáhla brankářka Štěpánová.
00:10
Hned v úvodu utkání se hnali do šance domácí hráčky, ale brankářka hostí skvěle zasáhla.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hráčky Střešovic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Anna Válková, Barbora Zabavská, Karolína Vlachová, Daniela Reindlová, Lenka Faltusová
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Velzelová; hráči v poli: Anna Kabeláková, Michaela Vejdělková, Martina Dostalíková, Lucie Veidlová, Michaela Mlejnková