1:1
1:2
- : -

K1 Florbal Židenice - FbŠ Bohemians 2:4
32. Kamila Pravcová, 41. Andrea Dernerová - 16. Adéla Bočanová, 26. Hana Poláková, 51. Hana Poláková, 60. Hana Poláková; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 22 - Daniela Kreisingerová 41; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:2;
60:00
Střely 3. třetina 11:9. Střely celkem 43:26.
60:00
Komentář trenéra hostí (Tomáš Grigar): Ubojované vítězství. Jsme rádi, že si odvážíme plný počet bodů. Dařilo se nám při nestandardním počtu hráčů na hřišti a také díky naší skvělé brankářce jsme vyhráli. Díky soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích (Jiří Starý): V první třetině šlo o vyrovnaný zápas, od našeho prvního vstřeleného gólu jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme vyrovnali. Zápas nakonec rozhodla naše špatná produktivita a využitá přesilovka soupeře v poslední třetině.
60:00
59:11
Je rozhodnuto do odkryté branky se trefuje Poláková. Domácí dále v šesti.
59:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková bez asistence (2:4).
58:12
V brankovišti vztahuje míček mířící do prázdné Pravcová.
57:51
Domácí sice kombinují, ale nedaří se jim vystřelit.
57:19
Domácí v šesti.
57:03
Timeout K1 Florbal Židenice
57:02
Teď se skvělým zákrokem předvedla i domácí gólmanka.
56:00
Po rychlé rozehře za polovinou zkouští štěstí Indrová, míček do šibenice však lapá gólmanka hostí.
53:50
Vybíhající Drápalou z trestné se snaží Dernerová nahodit míček před branku, bez úspěchu.
53:30
Hosté se snaží kombinovat nikam se netlačí.
52:43
Domácí i v oslabení se snaží útočit.
51:47
Vyloučen hráč Jitka Drápalová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
51:46
Kapitánka domácích zastavuje rychlý brejk hostí.
51:20
Trestné střílení za blokování hole s velkým štěstím konečky prstů v protipohybu domácí kapitánce chytá gólmanka hostí.
51:19
Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil Jitka Drápalová.
50:46
Hosté po dlouhé kombinaci posílají míček před branku, kde jemnou tečí míček umísťuje Poláková.
50:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (2:3).
49:35
Hosté kombinují bez střely. Spíše nebezpečnější byla vlastní obránkyně, jíž míček nesedl.
49:07
Vyloučen hráč Kamila Pravcová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
48:22
Další sekání domácích zezadu v útoku.....
48:05
Další pěkná šance domácích. Gólmanka hostí však byla pozorná.
47:15
Indrová nabíjí Janečková, které ze dvou metrů trefuje roztaženou gólmanku.
45:34
Domácí vyhazují míček dobíhá střídající Dernerová a ve vyložené šanci přelobovává branku.
43:46
Vyloučen hráč Anna Běhounková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
43:43
Domácí před brankou tahají nouzovou brzdu. Bude se vylučovat.
43:21
Loudová z dálky mezi nohy.
41:56
Další šanci hostí hasí secvaknutím nohou domácí gólmanka.
41:02
I hosté přidali na plynu, ovšem z dorážky nebyli úspěšní.
40:26
Domácí se rozjeli z ostra, Rychlá kombinace na útočné třetině končí vyrovnávací brankou.
40:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Vendula Šimonová (2:2).
39:22
Efektním skluzem hostující gólmanka zachraňuje situaci.
38:49
Opět pěkná kombinace domácích končící však střelou v rohu a hosté jdou do protiútoku.
37:31
"Kamil" je při chuti, bohužel její rychlé průniky a přihrávky nedokáží spoluhráčky z řad domácích využít.
35:28
Rychlá kombinace domácích končí mezi betony gólmanky hostí.
33:55
Domácí Pravová získala míček před vlastní brankou a udělala si výlet až před branku hostí, kde opět skvělý zákrok vytahuje hostující gólmanka.
31:54
Domácí Dernerová tvrdě sražena na zem.
31:35
Tak přeci se domácí dočkali. Kombinaci od vlastní branky, po obtočení s poza branky soupeře opakovaně doráží z boku Pravcová.
31:34
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová bez asistence (1:2).
29:07
Nečasová opět mimo. Pro domácí je branka dnes zakletá.
27:51
Indrová z otočky ze standartky míjí šibenici hostující gólmanky opět o pár čísel.
27:31
Hostující Poláková ke skórování vybídla Kadidlovou, která netrefuje prázdnou odkrytou branku.
26:47
Pospíšilová úspěšně napadá, žene se sama na gólmanku, která nadzemní střelu se štěstím chytá.
26:07
Z první před brankou to teď zkouší Běhounková, opět střela za mantinel.
25:33
Nejprve z rychlého protiútoku Kadidlová těsně míjí odkrytou branku, dobíhá míček za brankou kde její přihrávku před branku využívá Poláková.
25:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Andrea Kadidlová (0:2).
24:50
Domácí Sedláčková zabojovala u mantinelu a z následné "dorážky" těsně přelobovává branku.
23:33
Pravcová získala míček v obranném pásmu a po dvacetimetrovém spurtu zkouší překvapit gólmanku hostí.
22:45
Hosté teď rozkombinovali domácí obranu, že hráčky neví, kde jim hlava stojí.
22:04
Útočí se "nahoru dolů". Ze strany nastranu.
20:32
Domácí se snaží aktivně napadat rozehru soupeře, což se jím daří.
19:12
Hostující kapitánka si z domácích hráček udělala kuželky a prokličkovala až téměř před domácí svatyni.
18:08
Domácí Pospíšilová vyjíždí z poza branky skrz tři hráčky soupeře, příliš se jí nedaří naštěstí hosté zaváhání nevyužili.
17:18
Domácí Dernerová dostala přihrávku na střed hřiště ovšem z deseti metrů opět pálí vedle branky.
15:17
Nakonec hosté využili signalizované vyloučení, kdy ve skrumáži v malém brankovišti propadl míček z boku až za domácí gólmanku.
15:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Anna - Marie Divišová (0:1).
14:30
Sekání domácí budou hrát oslabení.
14:06
Po souhře se z pravého křídla zkouší prosadit domácí kapitánka. Míček míří třicet čísel nad branku.
13:14
Kapitánka hostí, když už má všechny hráčky obsazeny nahazuje míček lobem přes střed hřiště, ale ani tudy nevede cesta k domácí bráně.
11:41
Janečková z ojedinělé šance zkouší přelobovat gólmanku hostí, která míček chytá.
10:52
Hostující Nová pálí do skrumáže před brankou, kde míček poskakuje. Domácí se štěstím odpalují.
09:39
Po faulu domácí Sedláčkové na hostující kapitánku mají hosté standartku před brankou.
08:26
Domácí v brejku v přečíslení vybídnutí Pospíšilové nevyužila Dernerová, která přestřelila úplně prázdnou branku.
08:02
Hra se díky nepřesným přihrávkám odehrává spíše ve středním pásmu.
06:29
Pospíšilová po pěkné křižné přihrávce a stahovačce střílí do protějšího rožku branky, ovšem hostující gólmanka byla připravená.
05:38
Domácí pod tlakem nejsou schopni rozehrát a dostat se na útočnou polovinu.
04:23
Po rychlém průniku zde máme další střelu hostí z boku, kde míček gólmance odskočil naštěstí do rohu.
03:17
Hostující kapitánka Poláková se snaží rozběhnout postupný útok, zatím však všechny snahy končí ve středním pásmu.
01:56
Nahození z dálky kryje Krištofová.
00:56
Optickou převahu si sice vytvořili hosté, ovšem první střelu na branku vyprodukovali domácí po chybě v rozehrávce štěstí pokoušela Janečková.
00:01
Zahajovací bully vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Andrea Kadidlová, Lucie Šindelářová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Kristýna Pospíšilová, Martina Indrová, Kateřina Rybníčková, Andrea Dernerová