2:1
3:5
0:0

Ivanti Tigers Jižní Město - Crazy girls FBC Liberec 8:7pn
7. Dominika Kubišová, 20. Dagmar Surá, 32. Michaela Šulanová, 35. Dominika Kubišová, 44. Eliška Chudá, 48. Kateřina Kovaříková, 59. Iveta Hyršlová, N Denisa Billá - 20. Iveta Hyršlová, 25. Michaela Vejdělková, 45. Michaela Mlejnková, 49. Markéta Rumlová, 53. Michaela Mlejnková, 54. Michaela Mlejnková, 54. Klára Leierová; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Kristýna Karli 21 - Martina Lerchová 36, Marcela Velzelová 1; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:5, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Crazy girls FBC Liberec hráč Michaela Mlejnková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Crazy girls FBC Liberec hráč Hana Koníčková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Crazy girls FBC Liberec hráč Michaela Mlejnková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město hráč Denisa Billá a vstřelil rozhodující gól (8:7).

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město hráč Denisa Billá a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město hráč Iveta Hyršlová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město hráč Petra Šebestová , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: Tigers - 4, Liberec -3
65:00
Komentář trenérky B. Procházkové FBC Liberec - rozhodl morál a nasezení hráček, kdy prohrávaly o 3 góly a během několika minut se podařilo srovnat skóre a nakonec i o gól vést. Bohužel Tigers na koci srovnaliy a šlo se do prodloužení, kde jsme měly více ze hry. Rozhodly nájezdy. Děkujeme za zápas, a bodík na půdě Tigers hodně dobrý.
65:00
Komentář trenérky domácích M. Šteglové: Dnešní zápas jsme bohužel nepodaly dobrý výkon. Proti bojovnému Liberci se nám nedařilo proměňovat šance, ale soupeř si bod zasloužil.
65:00
63:47
Kubišová se ocitla sama před brankou soupeřek, skákavý míček netrefila.
63:00
Veidlová v nebezpečné dorážce.
62:24
Hyršlová nahodila míček na branku, Lerchova ho čapla.
61:34
První střela prodloužení patří Liberci. Střela mimo.
61:01
Tigers u míčku, ale ke střelbě se nedostaly.
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině: Tigers - 12, Liberec - 10
60:00
59:10
Vyloučen hráč Lucie Veidlová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
58:58
Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
58:07
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Michaela Šulanová (7:7).
58:07
Hyršlová oběhla branku a zakončila k tyčce.
56:38
Liberec u je u míčku a nepůjčuje ho Tigers.
54:11
Liberec je v rauši a otáčí utkání.
53:48
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Michaela Mlejnková (6:7).
53:23
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Hana Koníčková (6:6).
53:23
Mlejnková s Koníčkovou rozebraly obranu Tigers.
52:34
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Klára Leierová (6:5).
52:22
Šulanová ukradla míček a upalovala na branku. Vystřelila vedle.
51:44
Vyloučen hráč Dominika Kubišová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
51:27
Šebestová vypálila přes clonu, míček minul branku.
50:10
Šulanová zase střílí z dálky, střela zblokována.
49:01
Pěkná akce Liberce, nahrávka křížem z rohu na volnou Leierovou, střela nad.
48:22
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Rumlová, asistoval Klára Leierová (6:4).
48:22
Rumlová pěkně trefila horní růžek branky Karli, která měla zakrytý výhled.
47:24
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Dominika Kubišová (6:3).
46:38
Přesilovce chyběla střelba.
44:32
Vyloučen hráč Gabriela Horáková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
44:32
Snaha Liberce o bránění Tigers vyústila v nedovolený zákrok.
44:12
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Lucie Veidlová (5:3).
43:47
Timeout Crazy girls FBC Liberec
43:47
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Dominika Kubišová (5:2).
43:47
Chudá byla na malém brankovišti nehlídaná a perfektně dorazila nahození Kubišové.
43:18
Beránková střílela na clonu, bohužel moc vysoko.
42:04
Kovaříková pohrdla odkrytou brankou. Kubišová jí poslala maličkko skákavou nahrávku.
41:29
Liberec stále urputně bojuje a je nebezpečný.
40:01
Tigers vyhrály vhazování a hned se pustilydo rychlého útoku.
40:00
40:00
Střely ve 2.třetině: Tigers - 11, Liberec - 11
40:00
38:50
Rychlý protiútok Liberce, Karli výtečně zasáhla proti střelkyni.
38:10
Kubišová netrefila skákající míček před odkrytou brankou.
37:22
Emoce pracují a máme tady zbytečně vyhrocené situace.
36:47
U míčku je Liberec a snaží se překonat obranu Tigers.
35:24
Šulanová v pěkné příležitosti střílí pouze nad branku.
34:09
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Iveta Hyršlová (4:2).
34:09
Tigers stále tlačí soupeřky a konečně se prosazuje Kubišová.
31:55
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Michaela Šulanová, asistoval Nikola Hermannová (3:2).
31:55
Šulanová chytře vystřelila přes zakrytý výhled Lerchové.
31:22
Liberec se dostal do přečíslení 2 na 1, Karli chytá.
29:46
hráčky Tigers zmatkují a dávají prostor Liberci k nebezpečnému ostřelování branky.
27:44
Utkání teď nabralo dplašené tempo.
25:21
Trestné střílení družstva Ivanti Tigers Jižní Město neproměnil Nikola Hermannová.
25:21
Střídání brankáře. Nový brankář Marcela Velzelová družstva Crazy girls FBC Liberec
25:21
Liberec hasil nepřehlednou situaci tak, že obránkyně zahrála míček v brankovišti. Trestné střílení pro Ivanti.
24:23
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Vejdělková, asistoval Klára Leierová (2:2).
24:23
Po špatné komunikaci mezi hráčkami Tigers se z dorážky prosazuje Vejdělková.
23:18
Tigers vytáhly napadání a Liberci to dělá velké potíže.
21:53
Beránková se zkusila samostatně prosadit, vyběhla si s míčkem z obrany až do zakončení, Lerchová chytá.
20:15
První šance 2. třetiny byla na holích libereckých hráček.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Tigers - 17, Liberec - 4
20:00
19:42
Vlastní branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová (2:1).
19:10
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dagmar Surá bez asistence (2:0).
19:10
Surá vypíchla míček liberecké obránkyni a v samostatném nájezdu se trefuje.
16:33
Liberec dobře brání a blokuje střelecké pokusy Tigers.
15:38
Šebestová prověřila pozornost liberecké brankářky. Ta vytěsnila prudkou střelu nad branku.
15:19
Polívková zkusila prudkou střelou pozornost Lerchové, střela do tyče.
14:51
Závar před libereckou brankou zakončovala Hyršlová. Lerchová byla na svém místě.
12:25
Liberec začal napadat a docela se mu daří získávat míčky.
11:19
Šulanová se opřela do střely, trefila jen tyčku
10:06
Mlejnková prošla přes půh hřiště a nikdo z Tigers jí nedokázal zastavit. Karli výtečně zasáhla proti Mlejnkové.
09:30
Tigers zase dobývá libereckou obranu.
08:21
Billá natáhla skoro od půlky a trefuje horní tyčku.
06:31
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Michaela Šulanová (1:0).
06:31
Kubišová se prosazuje po pěkné střele z velkého brankoviště.
04:30
Liberec teď sevřel Tigers, ale k vážnější šanci se nedostal.
04:03
Zase rychlý brejk, zakončovala Pálková, vedle.
03:22
Liberec u míčku a rozehrává svůj útok. Dalekonosná padající střela nedělala Karli potíže.
02:05
Rychlý protiútok v podání Kubišové a Hyršlové, zase střela jen kousek od branky soupeřek.
01:05
U míčku jsou Tigers, Kubišová měla krásnou šanci po přihrávce od mantinelu. Míček jen těsně minul branku.
00:01
Úvodní vhazování bylo úspěšné pro domácí a hned se dostaly do šance.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Michaela Vejdělková, Klára Leierová, Hana Koníčková, Michaela Mlejnková, Simona Chodurová
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Michaela Šulanová, Nikola Hermannová, Iveta Hyršlová, Dominika Kubišová, Eliška Chudá