1:7
5:2
- : -

Tatran Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 6:11
30. Žaneta Reková, 41. Daniela Reindlová, 50. Žaneta Reková, 56. Kateřina Rybínová, 58. Žaneta Reková, 60. Daniela Reindlová - 8. Paulína Hudáková, 20. Paulína Hudáková, 23. Romana Kiecková, 24. Kristína Hudáková, 28. Kristína Hudáková, 31. Denisa Kotzurová, 32. Denisa Kotzurová, 34. Veronika Káčová, 35. Alena Zuzaníková, 44. Markéta Vrlíková, 57. Kristína Hudáková; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 4:3; využití: 2:2; diváků: 73; zásahy brankářů: Tereza Humlová 13 - Jana Dupčáková 18; po třetinách: 0:2, 1:7, 5:2;
60:00
Střely po třetí třetině 16:6.
60:00
Komentář trenéra hostí p. Robenka - Do 36. minuty velmi solidní představení a spousta pěkných gólů. Od přerušení utkání jsme se na hřišti už jen toulali, zatímco soupeř s chutí bojoval o lepší výsledek. Takové třetí třetiny jako v posledních dvou utkáních už si nesmíme dovolit.
60:00
Komentář trenéra domácích p. Skazka - Chtěli jsme s Ostravou hrát aktivně, což se nám po celý zápas dařilo. Soupeř ovšem ukázal větší zkušenosti a chladnokrevnost v zakončení. Musím holky pochválit za odmakaný zápas od začátku do konce a odměnou nám byla třetí třetina, kdy to tam začalo konečně padat i nám. Přejeme zraněné hráčce Ostravy brzký návrat na hřiště a šťastnou cestu domů.
60:00
59:38
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Anna Válková (6:11).
59:38
A poslední branku tohoto zápasu střílí Reindlová.
57:48
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Žaneta Reková, asistoval Daniela Reindlová (5:11).
57:48
Reková střelou ze středu završuje svůj hattrick.
57:02
Vyloučen hráč Viktória Grossová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
56:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Markéta Vrlíková (4:11).
56:04
Hudáková se do prázdné brány nemýlila.
55:16
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
55:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Rybínová, asistoval Karolína Marko (4:10).
55:16
Rybínová se ocitla sama na středu a nemýlila se.
53:12
Další střela Faltusové a další zákrok Dupčákové.
52:40
Dupčáková pokryla střelu Faltusové.
50:35
Humlová chytá střelu Grossové.
49:27
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Žaneta Reková, asistoval Kateřina Rybínová (3:10).
49:27
S trochou štěstí teď Reková dotlačila míček do brány.
48:40
Domácím se teď vůbec nedaří rozehrát.
47:20
Reindlová vyslala vzdušný kros na Zabavskou, ta ho ale nedoběhla.
46:00
Střelu Káčové chytá Humlová.
45:55
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Jana Lacková.
43:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Paulína Hudáková (2:10).
43:11
Pohlednou kombinaci hostí zakončuje Vrlíková ze středu.
42:23
Vyloučen hráč Daniela Reindlová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
41:55
Reindlová teď neproměnila tutovou šanci.
40:30
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Barbora Zabavská (2:9).
40:30
Zabavská poslala míček před bránu a Reindlová ho dokázala dostat za záda golmanky.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině 4:12.
40:00
38:26
Humlová nám předvedla naprosto špičkový zákrok, když Hudákové vychytala prázdnou bránu.
37:08
Domácí fanoušci jsou dnes opravu slyšet!
36:30
Už se zase hraje a Tatran se rovnou vrhá do útoku.
36:20
Hra je přerušena z důvodu zranění hostující hráčky.
34:19
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Alena Zuzaníková, asistoval Romana Kiecková (1:9).
34:19
Zuzaníková také do prázdné brány.
33:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Kristína Hudáková (1:8).
33:41
Po přihrávce do prázdné brány Káčová přidává už osmou branku pro hosty.
32:20
Zikmundová nám teď předvedla ukázkový blok.
31:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Paulína Hudáková (1:7).
31:55
Pěknou šibenici vymetla opět Kotzurová.
30:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Markéta Vrlíková (1:6).
30:32
Rychlá odpověď ze strany hostí přichází z čepele Kotzurové.
29:49
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Žaneta Reková, asistoval Barbora Zabavská (1:5).
29:49
Reková z úhlu prostřelila hostující brankářku.
28:45
Vyloučen hráč Markéta Vrlíková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
27:53
Faltusová se těžce zvedá po ostrém souboji, vypadá to, že chytla křeč do stehna.
27:26
Vlachová teď dobrou střelou ohrozila bránu hostí. Dupčáková opět ve střehu.
27:02
27:02
Vrlíková naservírovala Hudákové gólovou nahrávku a ta jí proměnila.
26:32
Dupčáková s klidem chytila střelu Kramperové.
25:23
Zabavská ze středu těsně minula bránu.
23:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Paulína Hudáková (0:4).
23:23
Sestry Hudákovy se pěknou akcí postaraly o čtvrtý gól do domácí sítě.
22:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Romana Kiecková, asistoval Jana Lacková (0:3).
22:32
Žurková si naběhla na odražený míček a trefila ho přesně nad nohu Humlové.
20:45
Hudáková těsně minula levou tyčku.
20:08
Domácí hráčky se hned po buly vrhly do útoku. Střelu Zabavské však zastavil blok.
20:00
20:00
Střely po první třetině 4:6.
20:00
19:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Denisa Kotzurová (0:2).
19:09
Duo Hudáková - Kotzurová opět zasahuje a stav je 0:2.
17:01
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil Lenka Faltusová.
17:01
Faltusová skvělou individuální akcí vybojovala nájezd.