0:3
3:0
2:2
0:1
branky (asistence): 21:56 Petra Šusterová (Dominika Steinbachová), 30:54 Anežka Slaná, 33:10 Petra Šusterová (Kristýna Lochmannová), 50:09 Ivana Miklíková (Ivana Lamková), 57:21 Ivana Miklíková (Lucie Florianová)
branky (asistence): 07:56 Eliška Planková (Barbora Husková), 09:34 Eliška Planková (Justyna Krzywak), 11:26 Barbora Husková, 51:55 Eliška Planková (Lenka Novotná), 56:19 Zuzana Šponiarová (Jana Trošková), 61:37 Veronika Enenkelová (Zuzana Šponiarová)

Panthers Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:6p
22. Petra Šusterová, 31. Anežka Slaná, 34. Petra Šusterová, 51. Ivana Miklíková, 58. Ivana Miklíková - 8. Eliška Planková, 10. Eliška Planková, 12. Barbora Husková, 52. Eliška Planková, 57. Zuzana Šponiarová, 62. Veronika Enenkelová; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Karolína Červová 28 - Nikola Příleská 20; po třetinách: 0:3, 3:0, 2:2, 0:1;
65:00
poměr střel celkově: Panthers 25, Vítkovice 34
65:00
Komentář trenéra hostí (Tomáš Martiník): "Nejdůležitější v zápase, kdy vedete po první třetině 3:0 a hrajete dobře, je nepřipustit dostat první gól. Bohužel nám se to podařilo a výsledkem je ztráta bodu. Celkově jsme hráli docela slušně i v tempu, ale postupně přibývalo křeče a netrpělivosti. Jsme rádi, že vítězství zůstalo nám, i takovéto zápasy náš mladý tým posouvají výš. Děkujeme soupeřkám za zápas."
65:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Jenšík): "Bereme bod mistrovi, takže na první pohled dobré, ale víme dobře, že to zase nebylo ideální. Zejména v první třetině jsme nestíhali fyzicky a prohrávali jsme souboje, byli jsme zbytečně ustrašení. Naštěstí pro nás zápas trvá 60 minut a nám se podařilo Vítkovice natolik znervóznět, že jsme se do zápasu vrátili a bod je za to odměnou. Díky všem za zápas!"
65:00
poměr střel v prodloužení: Panthers 0, Vítkovice 1
61:37
61:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Zuzana Šponiarová (5:6).
61:37
Zámek Vítkovic nakonec gólový, ze středu se prosazuje Enekelová!
61:37
Nej hráčky - Miklíková a Planková
61:00
úder Vítkovic z rohu, okolo brány, zablokováno, brejk domácích, ale hraje se dál
57:56
Vítkovice se zlobí na rozhodčí pro volný úder, ze kterého domácí Panterky vyrovnávají, tečovaná střela zapadla ke vzdálenější tyči Příleské!
57:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Ivana Miklíková, asistoval Lucie Florianová (5:5).
56:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Šponiarová, asistoval Jana Trošková (4:5).
56:18
A vyplatilo se, Šponiarová se trefuje k bližší tyči v oslabení!
55:46
Šance pro Vítkovice v oslabení a úder z rohu, Vítkovice na míči, snaží se nepustit Panterky na míč
55:23
Velmi rychlá hra při přesilovce a několik nepřesností na obou stranách a menší šance hostů, kdy se střela nepovedla Steinbachové
54:48
Vyloučen hráč Lucie Theimerová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
54:25
Lochmannovou zastavila Theimerová nedovoleně a hraje se odložené vyloučení!
53:45
LAmková vyhouslila hostující kapitánku Ďuríkovou a snažila se prostrčit na Miklíkovou, neúspěšně a z brejku zahrozila Šponiarová
53:15
Tvrdý souboj v rohu na Anežku Slanou, úder pro domácí, napodruhé rozehrán jen opět do úderu z druhého rohu
52:10
Úder Vítkovic ze středu hosté promarnili a byl z toho brejk, který zakončovaly Ivany - nejdříve Miklíková a poté Lamková, ale ani jedna netrefila branku!
51:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Lenka Novotná (4:4).
51:47
Tvrdý souboj, ze kterého odpadla Steinbachová, Lochmannová zkrotila skákavý balonek a Slaná jen tak tak že bekhendem netrefila odkrytou klec
51:43
Dvě šance Vítkovic domácí obrana zablokovala, třetí už z dorážky znamená vyrovnávací gól!
50:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Ivana Miklíková, asistoval Ivana Lamková (4:3).
50:09
Miklíková střílí svou první letošní branku - bude opět rozhodující? Přihrávku Lamkové z rohu poslala za záda Příleské, hala bouří!
50:00
Sledujeme velmi aktivní hru z obou stran
49:36
Syslová výborně zachránila vzniklou situaci 2 na 1
49:27
Nováková bojovala u mantinelu a vybojoval úder, diváci v hale ženou domácí tým dopředu
42:46
Většinu času se hraje spíše na polovině domácích.
41:20
Nováková se snažila prokopat skrz střední pásmo, ale balónek jí odskočil.
40:10
Vítkovice otevřeli třetí třetinu střelou těsně nad!
40:00
40:00
Střely na branku domácí: 6 Střely na branku hosté: 12
40:00
39:36
Červová odmítla změnu stavu a helmou vyráží!
39:00
Poslední minuta druhé třetiny a hra se přelévá ze strany na stranu.
37:20
Syslová prověřila betony Příleské!
36:00
Vítkovice se zase začínají nadechovat a ženou se za gólem!
35:34
Příleská si užila své, po neuvěřitelné šermovačce přímo před ní, kdy balónek na chvilku držela a jednou zase ne.
33:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petra Šusterová, asistoval Kristýna Lochmannová (3:3).
33:10
Je vyrovnáno! Po odpískání malé domu si Panterky vystřídali a Šusterová nekompromisně vymetla jedinou skulinku v obranném valu hostů!
32:50
Hráčky Vítkovic už neví, kde jim hlava stojí a musejí se v obraně pořádně ohánět!
30:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anežka Slaná bez asistence (2:3).
30:54
Slaná si učebnicově prohodila soupeřku, pak ještě jednu a když už jí to tak pěkně šlo, tak parádně přehodila Příleskou.
29:23
Festival neproměněných šancí pokračuje! Na jedné straně netrefila zařízení již po několikáté hráčka Vítkovic a na druhé straně pro změnu nezakončila nadějnou situaci Nováková.
28:30
Steinbachová se ocitla po přihrávce Lochmanové sama před Příleskou, ale bohužel netrefila branku.
27:10
Miklíková vyvezla balón do střelecké pozice, kde o něj ale vzápětí přichází.
25:30
Šponiarová netrefila zařízení v tutové šanci!
25:00
Červová sráží ostrou střelu do horní části branky pouze do rohu.
24:10
Tůmová se drala k další střele.
23:40
Lochmanová vyvezla balónek až před Příleskou a minula její branku o milimetry!
22:30
Kalinová dobře vystihla přihrávku a zastavila útok hostí.
21:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petra Šusterová, asistoval Dominika Steinbachová (1:3).
21:56
Domácí konečně pohrozili a stahují náskok soupeře!
19:41
Ani teď to při přesilovce domácích nevypadá na velký tlak a domácí se musí spíše bránit.
19:12
Šusterová neměla svá mířidla dobře seřízená a její střela dalece míjí branku.
17:47
Vyloučen hráč Barbora Suchánková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
17:47
Suchánková si odsedí trest za špatné střídání. Předchozí výhodu při hře v šesti Panterky moc dobře nevyužili.
17:35
A již se připravujeme na další vyloučení!
16:30
Panterky nedokázaly své šance přetavit v gól. Utlumili alespoň na chvilku tlak Vítkovic.
14:27
Vyloučen hráč Šárka Boľová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:27
Tak moc proti, že si nedovoleným zákrokem pomohli k prvnímu vyloučení v dnešním zápase.
14:20
Lamková vyslala Škvorovou do skvělé střelecké pozice! Důrazná obraná hostí ale byla proti.
13:39
Vranová dobře vypíchla balónek Theimerové!
12:40
Vítkovice jsou stále při chuti a začínají se znovu agresivně tlačit do branky ze všech pozic.
11:26
Timeout Panthers Praha
11:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková bez asistence (0:3).
11:26
Panthers se začínají herně topit. Trenér Jenšík si bere oddechový čas.
09:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Justyna Krzywak (0:2).
09:34
Vítkovice odskakují na rozdíl dvou branek.
07:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Barbora Husková (0:1).
07:56
Šusterová sice přihrávku v těsné blízkosti branky vystihla, míček ale odskočil hráčce hostí přímo na čepel.
07:20
Eneklová se pokusila o střelu země - země. Bohužel pro ni jí balónek nesedl.
06:33
Šusterová nevyužila šanci a míjí branku.
05:43
Už je to dosti monotónní, ale další skvělý zákrok domácí gólmanky!
04:50
Hráčky Vítkovic zavřely domácí a střelu z těsné blízkosti skvěle pokryla Červová!
04:10
Červová si připisuje další zákrok po závaru v brankovišti!
04:00
Peterková se vymanila ze sevření domácích hráček a nebezpečně hledala přihrávkou svou spoluhráčku číhající před brankou!
02:50
Steinbachová teď utekla všem bránícím hráčkám a jen těsně míjí branku Příleské!
02:20
První zákrok Červové po nepříjemné střele!
01:50
Nováková se dere za balónkem jak smyslů zbavená a nenechává hráčky hostí v klidu rozehrát.
01:04
Nadějné přečíslení Panthers s jistotou vyřešila hráčka hostí, když vypíchla přihrávku Syslové!
00:10
Syslová vyslala svou spoluhráčku do útoku! Té však střela sjela a Příleská bezpečně kulatý předmět chytá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Alžbeta Ďuríková, Veronika Enenkelová, Sára Seevaldová, Jana Trošková, Zuzana Šponiarová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Petra Šusterová, Tereza Syslová, Lucie Florianová, Kristýna Lochmannová, Dominika Steinbachová