2:3
2:3
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - KM automatik FBK Jičín 4:8
24. Nikola Staňková, 27. Lenka Přerostová, 56. Helena Böhmová, 57. Julie Volkmannová - 7. Anet Jarolímová, 19. Gabriela Žůrková, 22. Kristýna Bachmaierová, 32. Anet Jarolímová, 34. Gabriela Žůrková, 49. Anet Jarolímová, 59. Kristýna Bachmaierová, 59. Šárka Chlumská; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 12 - Veronika Samková 11; po třetinách: 0:2, 2:3, 2:3;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň -9, KM automatik FBK Jičín- 8
60:00
Komentář asistenta trenéra hostů (Paulovičová Lucie): Zápas ,který jsme si samy zbytečně ztížily nepřesnostmi. Nakonec jsme na hřišti však víceméně dominovali. Jsme rádi, že máme končeně 3 body. Soupeři děkujeme za aktivní hru.
60:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): Jednoznačně nejhorší výkon v sezóně. Nefungovalo nám vůbec nic. Utkání rozhodla pasáž ve druhé třetině, kdy jsme si vytvořili tlak, dostali se na dostřel a pak místo vyrovnání dvakrát úplně hloupě inkasovali. Během týdne se snad oklepeme a v Liberci předvedeme co umíme.
60:00
58:47
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Šárka Chlumská, asistoval Anet Jarolímová (4:8).
58:03
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová bez asistence (4:7).
58:03
Míček se z rozehrávky domácích odrazil k Bachmaierové a ta posílá míček do prázdné.
57:49
Domácí to zkouší v šesti.
57:48
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
56:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Julie Volkmannová, asistoval Kateřina Šnebergrová (4:6).
56:24
Šnebergrová na Volkmannovou, ta přesně trefuje prostor pod rukou Samkové a nedává jí šanci.
56:04
Drugdová před Samkovou, její střelu bránící Žůrková tečovala nad branku.
55:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Helena Böhmová, asistoval Andrea Košťálová (3:6).
55:25
Bohmové se podařilo míček protlačit do branky.
54:32
Standartní situaci v dobré pozici před brankou Samkové se Plzeňským hráčkám nepodařilo proměnit. Střela Sukové skončila v bránících hráčkách.
53:47
Míček byl rychlejší než dobíhající Košťálová - Plzeň tuhle šanci neproměňuje.
52:30
Nabíhající Bachmaierová netrefila míček ideálně a neohrozila branku domácích.
51:01
Hraje se na polovině domácích, jičínský tým kombinuje, ke střele se ale nedostal.
48:28
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Lucie Paulovičová (2:6).
48:28
Paulovičová prostrčila míček pod nohou Fišerové, za brankovou čáru ho usměrnila Jarolímová.
47:05
Domácí jsou v plném počtu.
45:05
Vyloučen hráč Aneta Nachtmanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
43:45
Jarolímová sama před Fišerovou, tentokrát byla golmanka domácích úspěšnější.
42:30
V úvodních dvou minutách třetí třetiny si domácí utvořili několik nadějných šancí a několikrát ohrozili branku Jičína.
41:13
Šnebergrová střílí, ale Samková její střelu dobře viděla a neměla s ní žádný větší problém.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 4, KM automatik FBK Jičín - 7
40:00
36:05
Kombinace domácích zakončená střelou Šnebergrovou, Samkové se nějakým způsobem podařilo míček dostat mimo branku.
33:48
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Anet Jarolímová (2:5).
33:48
Jarolímová z rohu našla nabíhající Žůrkovou ta poslala míček za Fišerovou. A i Jičín svou přesilovou hru využívá.
32:47
Vyloučen hráč Ivana Drugdová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
31:56
31:56
Jičín opět odskakuje na rozdíl dvou branek.
31:05
Žůrková tentokrát těsně vedle tyčky.
30:15
Paulovičová prošla celé hřiště k zakončení jí domácí hráčky nepustily.
29:16
Střela Urbanové od mantinelu skončila v chumlu hráček před Samkovou.
27:48
Žůrková místo zakončení do odkryté branky zvolila přihrávku, která naštěstí pro domácí skončila v rohu hřiště.
27:10
Maškové stihly bránící hráčky vypíchnout míček poslední chvíli před tím, než mohla zakončovat do prázdné branky.
26:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Karolína Vostracká (2:3).
26:46
Přerostová využívá přesilovku.
26:06
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
26:03
V odloženém vyloučení se domácím nepodařilo skórovat, snad bude přesilová hra úspěšnější.
23:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Nikola Staňková, asistoval Anna Alexandra Suková (1:3).
23:53
Střela Staňkové prošla úspěšně do branky nad nohou Samkové. A snižuje na rozdíl dvou branek.
22:12
Krňoulová zkoušela vypálit z dálky, její střelu ale schytaly jen bránící hráčky Jičína.
21:40
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Lucie Paulovičová (0:3).
21:40
Paulovičové střelu z půlky tečovala za záda Fišerové Bachmaierová.
20:27
Trestné střílení družstva KM automatik FBK Jičín neproměnil Kristýna Bachmaierová.
20:27
Hned z úvodu třetiny jsme mohli vidět faul Krňoulové na Jarolímovou, který rozhodčí potrestali trestným střílením.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň -2, KM automatik FBK Jičín - 5
20:00
18:41
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková bez asistence (0:2).
18:41
Chybnou přihrávku vypíchla Žůrková a svojí střelou pod horní tyč zvyšuje skóre.
16:37
Nachtmanová se protlačila mezi hráčky, trefuje pouze tyčku.
13:26
Pohledná akce domácích, bohužel ani ta neskončila golem.
12:28
Žůrková našla Jarolímovou, Fišerová ale tentokrát neměla s její střelou potíže.
10:06
Drugdová se vytočila z rohu, ale ani její střela ani následná dorážka Košťálové neskončily v bráně.
08:25
Suková se trefuje vysoko nad branku Samkové.
06:15
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Kristýna Bachmaierová (0:1).
06:15
Bachmaierová našla Jarolímovou a ta se nyní nemýlí!
05:13
Střela Vostracké z otočky měla dobrý směr, bránící hráčky ji ale tečovali do rohu hřiště. Míčku se zmocnila Suková, ale ani té se nepodařilo dostat míček za záda Samkové.
03:51
Chybu v rozehrávce domácích mohla potrestat Jarolímová, ale míček jí sjel a skončil mimo hřiště.
03:20
Velká šance Jičína - standartní situace z velkého brankoviště - zůstala neproměněna.
01:48
Ani kombinace Jičína nebyla úspěšné, Jarolímová před Fišerovou míjí.
00:50
Staňková ve velké šanci před golmankou Jičína, míček ale mizí za mantinelem.
00:01
Úvodní buly vyhrály hostující hráčky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Markéta Kosová, Lucie Paulovičová, Gabriela Žůrková, Anet Jarolímová, Kristýna Bachmaierová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Pavlína Škardová, Michaela Urbanová, Ivana Drugdová, Andrea Košťálová, Nikola Křemenáková