4:1
1:0
7:3
- : -
branky (asistence): 14:57 Vojtěch Novotný (Jan Kopecký), 15:44 Matěj Boček (Jakub Renčín), 16:29 Jaroslav Král (Filip Neklan), 18:45 Jakub Hromada (Jaroslav Král), 38:02 Vojtěch Novotný (Jan Hněvkovský), 41:55 Dan Moravec (Ondřej Sluka), 43:13 Ondřej Vaculík (Jan Pícha), 46:14 Jakub Nachtmann (Vojtěch Ježek), 50:36 Daniel Ludvík (Jakub Renčín), 50:54 Jakub Boček (Jakub Renčín), 51:46 Jakub Nachtmann (Jaroslav Král), 58:42 Daniel Ludvík (Jaroslav Král)
branky (asistence): 19:59 Tomáš Zíbr (Jan Čečetka), 53:05 Jan Světlík (František Donaj), 53:30 Martin Kováčik (Jan Hrubý), 57:38 Martin Kováčik (Filip Geisler)

BLACK ANGELS - Florbal Primátor Náchod 12:4
15. Vojtěch Novotný, 16. Matěj Boček, 17. Jaroslav Král, 19. Jakub Hromada, 39. Vojtěch Novotný, 42. Dan Moravec, 44. Ondřej Vaculík, 47. Jakub Nachtmann, 51. Daniel Ludvík, 51. Jakub Boček, 52. Jakub Nachtmann, 59. Daniel Ludvík - 20. Tomáš Zíbr, 54. Jan Světlík, 54. Martin Kováčik, 58. Martin Kováčik; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Daniel Körber 21 - Vlastimil Skalický 21, Matěj Stuchlík 6; po třetinách: 4:1, 1:0, 7:3;
60:01
Komentář Petra Pajera: Těžko hodnotitelný zápas.. Myslím, že dneska nemůže být naplno spokojený jediný hráč na hřišti. Ale tři body se počítají a my už se těšíme do Varů! Díky divákům za podporu.
60:00
Střely ve 3. třetině BA 17 Náchod 11
60:00
Komentář Tomáše Třešňáka: Další těžké utkání, které výsledkově nedopadlo podle představ. Co je pro nás ale důležité, že se v zápase objevují pasáže, které chceme vidět. Musíme co nejrychleji pokračovat ve sbírání zkušeností a ty prodat v dalších zápasech! Sezona bude dlouhá. Díky soupeři za těžké utkání.
60:00
58:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jaroslav Král (12:4).
57:41
BA už utkání pouze dohrávají a Náchod se toho pokouší využít
57:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Kováčik, asistoval Filip Geisler (11:4).
56:36
Vyloučen hráč Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
56:36
Vyloučen hráč Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
53:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Kováčik, asistoval Jan Hrubý (11:3).
53:05
Timeout Florbal Primátor Náchod
53:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval František Donaj (11:2).
53:05
Donaj bezpečně uklízí za záda Korbera po přihrávce Světlíka
51:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Nachtmann, asistoval Jaroslav Král (11:1).
51:46
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Stuchlík družstva Florbal Primátor Náchod
50:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Renčín (10:1).
50:54
Přečíslení domácích vyřešili kluci parádně
50:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jakub Renčín (9:1).
50:36
Ludvík taženou střelou od mantinelu zvyšuje
50:19
Vyloučen hráč Filip Geisler družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
46:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Nachtmann, asistoval Vojtěch Ježek (8:1).
46:14
Nachtmann ze středu propálil bezmocného Skalického
44:46
Světlíkova rána z otočky letěla nebezpečně do levého dolního rohu domácí brány, ale brankář Korber si to pohlídal
43:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ondřej Vaculík, asistoval Jan Pícha (7:1).
43:13
Kanonáda domácích pokračuje
42:32
Skalický opět ve skvělém zákroku teď, ale proti Renčínovi
41:55
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Dan Moravec, asistoval Ondřej Sluka (6:1).
38:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Jan Hněvkovský (5:1).
38:02
Novotný jednoručkou zvyšuje
36:58
Juhászuzova rána od mantinelu vedle
35:36
Hněvkovského parádní zadovka do prázdné Kopeckému ten, ale už skoro zpravidla nedává
26:30
Vyloučen hráč Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání.
19:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Zíbr, asistoval Jan Čečetka (4:1).
19:59
BA zkoušeli 6 vteřin před koncem první třetiny zahrát standartku v 6 ta se jim, ale hrubě nepovedla a proto inkasují
18:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jaroslav Král (4:0).
18:27
Náchod nemá moc vyložených šancí a tak jim nezbývá nic jiného než to zkoušet z větší vzdálenosti
16:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Král, asistoval Filip Neklan (3:0).
16:29
Přečíslení 3 na 0 BA v klidu proměňují
15:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Renčín (2:0).
15:44
Renčín přihrál Bočkovi na střed a ten se nemýlí
14:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Jan Kopecký (1:0).
14:57
Kopecký nahrál na mantinel Novotnému ten od mantintinelu posílá svůj tým do vedení
13:00
Renčín měl prázdnou bránu, ale Skalický zatím zaklel svou klec a pořád drží svůj tým
12:22
Hra je zatím z obou stran hodně nervózní
11:08
1. lajna domácích zatím zahazuje šanci za šancí
09:30
Nejprve neuznaná branka Hněvkovského kvůli stání v malém brankovišti a hned z protiútoku Náchoda také neuznaná branka, ale tentokrát z důvodu sekání
08:32
Vyloučen hráč Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
08:29
Signalizovaná výhoda pro hostí
07:11
Hra je od začátku hodně tvrdá
05:26
Boček nejprve nedal prázdnou bránu a poté se řítil sám na bránu hostující hráč toho, ale výtečným zákrokem vychytal Korber