3:2
2:2
3:3
- : -
branky (asistence): 04:56 Tomáš Kozlík (Richard Kraus), 14:12 Adam Klimeš (Kamil Peřka), 18:48 Marián Kloza (Daniel Tychtl), 23:04 Matěj Černý (Adam Klimeš), 36:33 Adam Klimeš (Kamil Peřka), 47:14 Daniel Tychtl (Matěj Černý), 56:17 Adam Feber (David Beneš), 56:32 Matěj Černý
branky (asistence): 01:35 Michal Prorok (Petr Řezáč), 16:43 Michal Prorok (Michal Kozelský), 21:45 Michal Prorok (Marek Piskorz), 32:07 Matěj Smeták (Michal Kozelský), 57:06 Matěj Smeták (Michal Kozelský), 57:29 Michal Kozelský (Petr Řezáč), 58:15 Michal Kozelský

Florbal Exelsior Havířov - TJ Slovan Havířov 8:7
5. Tomáš Kozlík, 15. Adam Klimeš, 19. Marián Kloza, 24. Matěj Černý, 37. Adam Klimeš, 48. Daniel Tychtl, 57. Adam Feber, 57. Matěj Černý - 2. Michal Prorok, 17. Michal Prorok, 22. Michal Prorok, 33. Matěj Smeták, 58. Matěj Smeták, 58. Michal Kozelský, 59. Michal Kozelský; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:0 + Michal Prorok (SLH) 5; využití: 0:0; diváků: 492; zásahy brankářů: Vojtěch Stefan 21 - Martin Zapletálek 26; po třetinách: 3:2, 2:2, 3:3;
60:00
Komentář vedoucího domácích Kotuly Pavla: Jsem nadšený z atmosféry, která dnes na derby byla. Jsem spokojený, že jsme vyhráli další zápas, ale jsem neskutečně zklamaný z našeho výkonu, který byl zatím nejhorší v sezóně.
60:00
Pokračování komentáře domácích: Pokud však vyhrajem všechny zápas o gól, budu spokojený. Děkuji fantastickým divákům obou týmu za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostů Labuze Jakuba: Utkání jsme začali dobřo, chtěli jsme hrát na míčku a zakládat postupný útok. Dvě třetiny jsme se soupeřem dřželi vyrovnaný stav. Bohužel přísnější trest na 5 minut nás dostal do nepříznivého stavu, který jsme už nestihli otočit. Budeme se muset z utkání poučit do odvety. Děkuji sopeři, rozhodčím a skělým fanouškům.
60:00
59:02
Slovan hraje opět power-play.
58:15
Timeout TJ Slovan Havířov
58:15
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský bez asistence (8:7).
58:15
Kozelský vzal míček ze středu a přesně zakončil nad ruku Stefana.
57:29
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Petr Řezáč (8:6).
57:06
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Michal Kozelský (8:5).
57:06
Smeták střílí z půlky příklepem gól.
56:32
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý bez asistence (8:4).
56:31
Slovan hraje power-play.
56:17
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval David Beneš (7:4).
55:59
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za vysoká hokejka.
55:54
Tychtl trefuje obránce před sebou.
55:08
Vyloučen hráč Michal Prorok družstva TJ Slovan Havířov na 5 minut za hrubost.
52:40
Chládek se vymotal v rohu ze 2 hráčů a nahrál na Smetáka.
51:13
Tychtl zachytil míček před svou bránou a rychle ho odvezl za bránu .
49:56
Prorok běžel sám na brankáře domácích, ale nepodařilo se mu skórovat.
48:03
Kozlík chtěl nahrát zpoza brány soupeře na Febera, ale Macháček míček odpálil pryč.
47:14
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Matěj Černý (6:4).
46:38
Trojan uklidnil situaci na středu hřiště a zavedl míček ke své bráně.
44:22
Černý nedokázal prostřelit Zapletálka z velkého brankoviště.
43:21
Stefan chytil střelu z první od Mrózka.
42:06
Stefan se dokázal vypořádat s 2 hráčema Slovanu.
41:03
Feber střílí gól, který ale nebyl úznán, jelikož byl vstřelen po předchozím faulu.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: D - 7 a H - 7
40:00
39:34
Plášek se pokusil dát cross přes 2 hráče, ale neúspěšně a vzniká protiútok.
38:52
Kučera odstřelil míček mířící před bránu Stefana.
37:44
Macháček trefuje Beneše, který perfektně zaklekl do střely.
36:33
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Kamil Peřka (5:4).
35:23
Klimeš s Peřkou rozběhli akci, ale chybělo ji zakončení.
33:54
Peřka v rohu sundává 2 hráče Slovanu jednou ranou a bere si míček pro sebe.
32:07
32:01
Tychtl se přesouvá s míčkem na střed a trefuje nohu Zapletálka.
30:01
Kozlík posílá na Holeše do rohu hřiště.
29:35
Plášek dává vysokou hůl před vlastní bránou a Slovan má volný úder.
28:16
Smetak si obehrává 2 hráče a střílí na Stefana.
23:04
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Adam Klimeš (4:3).
22:56
Slovan do 2. třetiny vstoupil v lepší formě něž Havířov.
21:45
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok, asistoval Marek Piskorz (3:3).
21:45
Prorok dostává nahrávku do prázdné brány v akci 2 na 1.
20:47
Peřka zblokoval Rašku, který vyvážel míček podél mantinelu.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým TJ Slovan Havířov.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: D - 13 a H - 12
20:00
18:48
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Daniel Tychtl (3:2).
17:45
Kučera založil útok, ale na konci mu bere míček Smetak.
16:43
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok, asistoval Michal Kozelský (2:2).
15:40
K Holešovi se na střed dostává míček, který ihned střílí příklepem do Zapletálka, který ho vyráží do rohu.
14:12
14:02
Kozelský neproměnil prázdnou bránu.
13:14
Stefan helmou vyráží míček pryč ze hřiště.
12:48
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
11:57
Klimeš dává soupeři jesle a nahrává před bránu soupeře.
10:38
Holeš si obhodil hráče, ale při výstřelu mu Raška zablokoval čepel.
08:42
Tychtl bere míček Kročkovi a běží podél mantinelu na Zapletálka.
06:57
Kučera oběhrává Kozelského a vyváží míček dopředu.
05:37
Smetak je podražen u své střídačky.
04:56
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Richard Kraus (1:1).
04:37
Smetak zachytil rozehrávku Havířova na středu a Slovan je ve výhodě 3 na 2, ale neúspěšně.
03:11
Klimeš posílá nahoru na Vlacha, který z první pálí na brankáře hostů.
02:31
Kloza z otočky ze středu hřiště trefuje obránce hostů.
01:53
Kraus posílá cross na běžícího Šochmana, který tahem střílí na Zapletálka.
01:35
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok, asistoval Petr Řezáč (0:1).
01:11
Feber střílí testující střelu na Zapletálka, ve které brankář uspěl.
00:31
Slovan svým napadáním znervoznil Vlacha, kterému míček ujel, ale naštěstí k němu stihl doběhnout dříve než soupeř.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Georgi Kezua, Filip Hromádka, Matěj Smeták, Jiří Kroček, Lukáš Fifeger
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Tomáš Vlach, Kamil Peřka, Daniel Tychtl, Adam Klimeš, Marián Kloza