3:2
4:2
0:3
1:0
branky (asistence): 05:09 Viktor Hocelík (Filip Skořepa), 09:06 Vlastimil Valter (David Stojka), 14:49 Michal Skuhrovec (Daniel Hulič), 23:56 Michael Pitek (Ondřej Krejčí), 27:13 Marek Mandelbaum (Viktor Hocelík), 29:22 Tomáš Skalitz (Filip Skořepa), 36:42 Daniel Hulič (Marek Mandelbaum), 61:08 Viktor Hocelík (Michal Skuhrovec)
branky (asistence): 01:13 Tomáš Daniš (Jan Daubner), 06:11 Jan Daubner (Petr Skácel), 33:08 Marcel Jakubec (Lukáš Hrubý), 38:45 Lukáš Hrubý (Petr Kašpar), 44:01 Petr Kašpar (Dominik Chvastek), 44:36 Tomáš Daniš (Petr Skácel), 50:46 Ondřej Gábzdyl (Martin Michna)

SK BIVOJ LITVÍNOV - Z.F.K. AQM Petrovice 8:7p
6. Viktor Hocelík, 10. Vlastimil Valter, 15. Michal Skuhrovec, 24. Michael Pitek, 28. Marek Mandelbaum, 30. Tomáš Skalitz, 37. Daniel Hulič, 62. Viktor Hocelík - 2. Tomáš Daniš, 7. Jan Daubner, 34. Marcel Jakubec, 39. Lukáš Hrubý, 45. Petr Kašpar, 45. Tomáš Daniš, 51. Ondřej Gábzdyl; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 65; zásahy brankářů: David Stojka 32 - Roman Ciompa 8, Martin Janík 12; po třetinách: 3:2, 4:2, 0:3, 1:0;
65:00
Komentář Petrovic p. Skácel Petr: Katastrofální dvě třetiny nás stály lepší výsledek. Jediné pozitivum je odmakaná třetí třetina. V prodloužení jsme mohli rozhodnout dvěma vyloženýma šancema, ale nestalo se a soupeř rozhodnul. Výkon nebyl vůbec optimální, čeká nás ještě hodně práce. Děkujeme soupeři za utkání.
65:00
komentář Litvínova p. Skořepa Filip : Děkujeme soupeři za otevření očí, hraje se na 3 třetiny, my jsme třetí třetinu hráli nezodpovědně až naivně a darovali jsme soupeři bod. Musíme se poučit, ale již do dalšího zápasu, né že se budeme poučovat celou sezonu. Děkujeme dorazivším divákům a divákům u textu a videa. Každopáádně pozitivní je, že jsme si nakonec šli pro vítězství. Klukům přejeme šťastnou cestu do Petrovic
65:00
střely na branku v prodloužení Litvínov 1 Petrovice 3
61:08
61:08
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Michal Skuhrovec (8:7).
54:50
Vyloučen hráč Ondřej Gábzdyl družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
50:46
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Ondřej Gábzdyl, asistoval Martin Michna (7:7).
50:42
Tak a Litvínov prohospodařil čtyřgólový náskok a začínáme znovu vyrovnaným skóre
50:41
Michna trefuje masku brankáře
49:20
Pitek neobešel Skácela
48:15
Vyloučen hráč Marcel Jakubec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nesportovní chování.
48:15
Vyloučen hráč Michal Skuhrovec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
44:36
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Petr Skácel (7:6).
44:33
Litvínov zalezl do vlastního pásma a Petrovice trestají
44:01
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Dominik Chvastek (7:5).
38:45
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Lukáš Hrubý, asistoval Petr Kašpar (7:4).
38:41
Petrovice snižují po rychlé protiakci
36:42
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Hulič, asistoval Marek Mandelbaum (7:3).
36:42
domácí opět utíkají na slušný čtyřgolový náskok
36:15
Vyloučen hráč Patrik Michalík družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
33:08
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marcel Jakubec, asistoval Lukáš Hrubý (6:3).
32:17
Krejčí otestoval Janíka nepříliš tvrdou střelou
29:22
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Skalitz, asistoval Filip Skořepa (6:2).
29:22
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Janík družstva Z.F.K. AQM Petrovice
27:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Marek Mandelbaum, asistoval Viktor Hocelík (5:2).