2:1
2:0
9:1
- : -
branky (asistence): 09:05 Richard Kraus (Jakub Holeš), 15:38 Matěj Černý (Daniel Tychtl), 22:01 Tomáš Kozlík (Vojtěch Stefan), 33:41 Adam Klimeš (Hynek Plášek), 40:39 Adam Klimeš (Matěj Černý), 42:19 Tomáš Kozlík (Tomáš Vlach), 44:32 Daniel Filip (Tomáš Vlach), 45:00 Tomáš Kozlík (Jakub Holeš), 48:23 Richard Kraus (Tomáš Kozlík), 50:34 Matěj Černý (Adam Klimeš), 51:38 Kamil Peřka (Marián Kloza), 57:10 Marián Kloza (Hynek Plášek), 58:36 Adam Klimeš (Daniel Tychtl)
branky (asistence): 17:03 Tomáš Boubelík (Filip Chmelíček), 49:39 Filip Chmelíček

Florbal Exelsior Havířov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 13:2
10. Richard Kraus, 16. Matěj Černý, 23. Tomáš Kozlík, 34. Adam Klimeš, 41. Adam Klimeš, 43. Tomáš Kozlík, 45. Daniel Filip, 46. Tomáš Kozlík, 49. Richard Kraus, 51. Matěj Černý, 52. Kamil Peřka, 58. Marián Kloza, 59. Adam Klimeš - 18. Tomáš Boubelík, 50. Filip Chmelíček; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 152; zásahy brankářů: Vojtěch Stefan 18 - Ondřej Lupoměch 16, Kristián Chlepko 4; po třetinách: 2:1, 2:0, 9:1;
60:00
Komentář vedoucího domácích Kotuly Pavla: Dneska zasloužené vítězství. Poctivý výkon po celých šedesát minut podpořený výborným brankářem. Děkuji všem hráčům za předvedenou hru a soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů Neumanna Ondřeje: Funguje nám toho strašně málo, a to málo navíc neděláme. Soupeř nás přejel ve všech směrech a s tímto přístupem to nebude naposledy. Musíme toho změnit opravdu hodně. Soupeři gratulujeme.
60:00
58:36
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Daniel Tychtl (13:2).
58:20
Volek běžel sám na Stefana, ale zakončení mu znepříjemnil Kučera, který ho doběhl.
57:10
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Hynek Plášek (12:2).
57:10
Kloza z půlky tahem trefuje místo mezi nohou a rukou brankáře.
55:18
Stefan skočil po střele Pražáka a vyrazil ji pryč.
53:22
Start začal svého soupeře napadat mnohém více než na začátku utkání.
51:38
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Kamil Peřka, asistoval Marián Kloza (11:2).
51:38
Kloza posílá nahrávku mezi nohy obránce hostů na Peřku, který také zakončuje do prázdné brány.
50:34
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Adam Klimeš (10:2).
50:34
Rychlá akce Havířova zakončena do prázdné brány se podařila dvojici Černý-Klimeš.
49:39
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Chmelíček bez asistence (9:2).
49:01
Ošťádal se rozběhl kolem mantinelu s míčkem, ale hned dostává smyk a padá na zem.
48:23
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Richard Kraus, asistoval Tomáš Kozlík (9:1).
47:02
Start se drží na polovině hostů, ale nemůže najít vhodnou příležitost ke střele.
45:47
Vyloučen hráč Hynek Plášek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za držení.
45:41
Kloza ze soupeřova rohu běží do oblouk do středu a trefuje helmu brakáře hostů.
45:00
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Jakub Holeš (8:1).
45:00
Kozlík, stojící u tyče soupeřovy brány, zakončuje do prázdné brány.
44:32
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Filip, asistoval Tomáš Vlach (7:1).
44:32
Střídání brankáře. Nový brankář Kristián Chlepko družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
44:32
Filip vyjíždí oblouk ze středu a přesně zakončuje.
43:02
Klimeš nahrává zpoza brány soupeře na Tychtla, kterému střela nesedla.
42:19
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Tomáš Vlach (6:1).
42:19
Kozlík trefuje míček ve vzduchu z velkého brankoviště.
40:39
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Matěj Černý (5:1).
40:39
Kombinace 2 křižných přihrávek Tychtl - Černy - Klimeš, je zakončena do prázdné brány.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice.
40:00
40:00
Počet střel na bránu v 2.třetině: D-9, H- 6
40:00
39:32
Plášek nenápadně poráží jednoho hráče ze Startu na zem, ale hraje se dál.
38:21
Peřak se vymotal ze svého rohu přes 2 hráče a nahrává na Folwarczného za bránou.
36:22
Kraus vyslal rychlou, ale nepřesnou střelu na Lupoměcha od střídačky hostů.
35:21
Kučera tělem zpracovává nahoz Pražáka.
33:41
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Hynek Plášek (4:1).
32:22
Havířov pořádá rychlé útočné akce na Start, kterým zatím odolává.
30:22
Černý zfaulován zezadu u Lupoměcha.
28:55
Start neproměnil 2 volné údery na úrovni velkého brankoviště.
26:21
Tychtl si naběhl před bránu soupeře, ale Klimešova nahrávka tam nedošla, jelikož ji cestou vzal Boubelík.
24:56
Klimeš nahrává nahoru na Folwarczného, který natahuje a střílí těsně mimo bránu.
23:38
Stefan vyráží nohou střelu Kerzela.
22:01
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Vojtěch Stefan (3:1).
22:01
Kozlík zachytil míček obránce hostů a rychle zakončil.
20:41
Černý běží sám na Lupoměcha, ale skórovat se mu nepodařilo.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
20:00
20:00
Počet střel na bránu v 1. třetině: D-11, H-5
20:00
19:59
Vyloučen hráč Jakub Holeš družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
18:52
Kučera prochazí přes 3 hráče, ale 4 už nepolevil a sekl ho, což znamená volný úder pro Havířov.
17:03
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Boubelík, asistoval Filip Chmelíček (2:1).
17:03
Boubelík to vidí stejně jako Černý a taky si chce raději zahrát hru 5 na 5.
16:38
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
15:38
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Daniel Tychtl (2:0).
15:38
Přesilová hra Černého zřejmě nudila a přerušil ji přesnou střelou do pravého horního rohu brány.
15:21
Vyloučen hráč Filip Kříž družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
13:56
Kozlík se pokusil dorazit míček od Kučery, ale neúspěšně.
11:42
Černý dává cross na Klimeše, který bránu netrefuje.
09:05
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Richard Kraus, asistoval Jakub Holeš (1:0).
09:05
Kraus využil chumlu před bránou, který stínil Lupoměchovi a posouvá Havířov do vedení.
07:37
Tychtlovi se nepodařilo prostřelit Kerzela ze dvou střel.
06:16
Holeš nahrál na nabíhajícího Krause, který z první střílí do ruky Lupoměcha.
04:51
Peřkova přihrávka na Filipa neprošla tak hladce, jak si myslel.
03:32
Kříž při výjezdu z rohu je seknutý Černým a hosté mají volný úder.
01:40
Pláškovi nevyšla nahrávka mezi 2 hráče, ale situaci naštěstí uklidnil Stefan, který vychytal střelu Pražáka.
00:32
Tychtl střílí první střelu utkání přímo do helmy Lupoměcha.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Filip Kříž, Jan Kerzel, Michal Pražák, Daniel Škoula, Jan Diviš
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Ondřej Kučera, Tomáš Vlach, Adam Klimeš, Matěj Černý, Daniel Tychtl