2:0
3:2
1:4
0:1
branky (asistence): 03:46 Miloš Tyl (Miroslav Mayer), 13:09 Miloš Tyl (Ondřej Riebauer), 25:07 David Sládeček (vlastní branka), 26:06 Miloš Tyl (David Sachr), 37:47 Miloš Tyl (Jan Louvar), 47:29 David Štechmüller (Kryštof Hartman)
branky (asistence): 22:04 Luděk Ondráček (David Coufal), 22:44 David Coufal (David Sládeček), 43:42 Jonáš Kůra (Lukáš Jalový), 44:40 Luděk Ondráček (David Coufal), 47:05 Marek Fuchs (Matěj Hronek), 59:36 Luděk Ondráček (David Coufal), 64:23 David Coufal (Luděk Ondráček)

Kanonýři Kladno - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:7p
4. Miloš Tyl, 14. Miloš Tyl, 26. David Sládeček, 27. Miloš Tyl, 38. Miloš Tyl, 48. David Štechmüller - 23. Luděk Ondráček, 23. David Coufal, 44. Jonáš Kůra, 45. Luděk Ondráček, 48. Marek Fuchs, 60. Luděk Ondráček, 65. David Coufal; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 5:2; využití: 1:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Oskar Blaha 38 - Filip Kejík 25; po třetinách: 2:0, 3:2, 1:4, 0:1;
65:00
Střely na branku v prodloužení: Kladno 3-4 Brno; celkem: Kladno 31-44 Brno
65:00
Komentář trenéra hostí, pana Marka Fialy: "Zápas se ve zlomových momentech vždy otočil proti nám, a proto je dnešní vítězství proti silnému soupeři obzvláště cenné. Prakticky třikrát jsme se vraceli do zápasu. Kluci zaslouží pochvalu - zápas byl psychicky hodně náročný. Soupeři děkujeme za velmi dobrý zápas se vším všudy."
65:00
Nejlepšími hráči se stali: Za tým domácích brankář Oskar Blaha a za tým hostí hráč #13 David Coufal
65:00
Komentář trenéra domácích, pana Adama Nolče: "V první třetině jsme měli hru pod kontrolou a nedovolili jsme Brnu hrát. Druhá třetina se nesla v podobném stylu, ale slabou hrou v našem brankovišti jsme pustili Brno na dostřel. Ve třetí třetině jsme nevydrželi psychicky a faulováním jsme pustili soupeře do hry. Prodloužení už bylo vabank a není třeba ho komentovat. Děkujeme Brnu za kvalitní prověrku."
63:53
64:24
Kladnu se hra bez brankáře vymstila a Coufal dokonává obrat
64:23
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval Luděk Ondráček (6:7).
63:54
Blaha perfektně likviduje a pokračujeme
63:53
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Luděk Ondráček.
63:50
Přívara chytil jasný gól hostů, Kůra trefil tyčku, Louvar v tutovce netrefil, nájezd hostů. To je vše, co se v uplynulé minutě stalo
59:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Coufal (6:6).
59:25
Kladenští mohli trefit odkrytou branku, místo toho přišla obrovská šance Sládečka
57:40
Pertlík v tutovce netrefil, na druhé straně si stejně počínal Fuchs, hosté v šesti!
57:30
Kladno se po přečkaném dlouhém oslabení drží na balonku
56:20
Blaha drží Kladno ve vedení další várkou skvělých zákroků
55:25
Utkání je velmi vyhrocené, přeci jen se ve vyrovnaném souboji utkávají dva velcí adepti na postup do nejvyšší soutěže
54:32
Vyloučen hráč Miloš Tyl družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
52:38
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za zdržování hry.
52:20
Kladno v oslabení zkoušelo útočit víc, než by bylo zdrávo a jen Blaha skvělým zákrokem zachraňuje vedení Kladna
51:55
Fuchs trefuje tyč
51:35
Sládeček z dobré pozice přestřeluje
50:46
Vyloučen hráč Ondřej Riebauer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
50:10
Od Černého s Pertlíkem se balonek odrazil na Blahu, který ho dokázal zkrotit
48:45
Hráči Hattricku si už asi uvědomili, že bránit Tyla by asi nebylo úplně na škodu a domácí střelec nyní dostává v každém souboji co proto
47:30
Štechmüller dlouhou kličkou Kejíkovi vrací Kladnu vedení zpět
47:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Štechmüller, asistoval Kryštof Hartman (6:5).
47:06
Na brankovišti se nejlépe zorientoval Fuchs a vyrovnává
47:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Matěj Hronek (5:5).
46:30
Andrle zkusil přetlačit Mayera, dopadl zhruba podobně, jako kdyby se rozběhl hlavou proti zdi
44:41
Ondráček už ale dokázal trefit tu správnou a Brno je rázem na dostřel
44:40
44:30
Sládeček sice rozvlnil síť, ale jen tu za brankou
44:01
Vyloučen hráč Vít Bednář družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
43:43
Kůra se před brankou dostal k teči, kterou vrací Brno do zápasu
43:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Lukáš Jalový (5:3).
43:00
Blaha si připsal další vynikající zákrok a drží Kladnu tříbrankové vedení
42:00
Pertlík se už odhodlával k navýšení kladenského vedení, na poslední chvíli před ním ale zasáhl jeden z hostů
40:20
Po otočení se ke střele dostal Ondráček, jeho prudký pokus ale zamířil mimo tři tyče
39:50
Pár vteřin před koncem se do šance ještě hnal Mayer, vyjetý Kejík ho ale dokázal zastavit
38:40
Kanonýři se zatím úspěšně brání Hattricku, který je sice více na balonku, ovšem většina jeho akcí končí na tělech kladenských
37:48
Kladno rozehrálo standardku z velkého brankoviště parádně a kdo dal gól už asi můžete hádat sami
37:47
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miloš Tyl, asistoval Jan Louvar (5:2).
37:45
Vyloučen hráč Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
37:45
Už to vypadalo na druhý vlastní gól Brna v jedné třetině, balonek ale zůstal schovaný pod Kejíkem
37:10
Nyní nám špetku ze svého florbalového umění předvedli i hráči Hattricku, jejich parádní kombinace vzduchem ale končí mimo branku
36:10
Do další střely se dostal z protiútoku Přívara, zamířil ale pár centimetrů nad horní tyčku
35:35
Coufal si při zpracování skákavého balonku údajně pomohl výskokem, což se mu ovšem vůbec nelíbí
35:00
Proti střele z dálky Brna zasáhl Blaha
33:40
Na druhé straně vynikl po dobré kombinaci Jihomoravanů Blaha
32:55
Už proti kompletním hostům se v další šanci zjevil Louvar, zamířil ale jen těsně mimo
32:15
Tyl trefuje střelou ze střední vzdálenosti tyč
30:45
Při standardce z velkého brankoviště střílel Mayer, jeho pokus byl ale před brankou zastaven
30:41
Vyloučen hráč Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:30
Kalina raketovou střelou z dálky učesal břevno!
30:00
Útok Nushart-Louvar-Přívara si nyní vytvořil dvě velmi dobré pozice k zakončení, ani jedna však k brance nevedla
29:00
V hale to teď jen zahučelo, když Tyl skvělou přihrávkou vybídl ke skórování Mayera, který balonek netrefil
27:20
Přívara se hned po návratu z trestné lavice zapojil do hry a vymyslel velkou šanci pro Sachra s Tylem, kterým se nepovedlo trefit zařízení. Vzápětí proti dobré šanci hostů zakročil Blaha
26:07
Sachr dobře vybojoval balonek, poslal ho Tylovi, který dokonává hattrick
26:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miloš Tyl, asistoval David Sachr (4:2).
25:08
Naprosto neskutečnou vlastní branku nyní vstřeli Sládeček, kdy při odloženém vyloučení hosté vstřílí gól, ale do špatné branky
25:07
Vlastní branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Sládeček (3:2).
25:07
Vyloučen hráč Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
24:30
Přívara se ocitl ve velmi dobré pozici, kde ale selhal
22:45
Coufal střílel z velké dálky a po zemi prostřelil Blahu, který nic neviděl
22:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval David Sládeček (2:2).
22:05
Ondráček se dobře odpoutal od obránce a po dobré přihrávce překonal bezmocného Blahu
16:30
Pertlík nyní propadl a Hattrick byl v další velké šanci, tu však nadvakrát zlikvidoval dvojblok Blaha-Bednář
15:00
Hosté to vyzkoušeli z uctivé vzdálenosti a Blaha měl plné ruce práce
14:10
Výborným návratem se prezentoval Přívara a zamezil tak hostům ve střele do odkryté branky
13:10
Kanonýři nyní zamkli soupeře na jeho polovině, první dvě šance Tyl ještě neproměnil, napotřetí už ale Kejíka prostřelil
13:09
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miloš Tyl, asistoval Ondřej Riebauer (2:0).
12:20
Dalekonosná střela Kůry nemoohla Blahovi nadělat problémy
11:20
Černý dobře zatáhl balonek na útočnou polovinu, za brankou o něj ale přišel
10:05
Po několika odrazech si balonek nalezl Nushart, z dobré pozice ale zakončit nedokázal
09:00
Podobnou akci jako zhruba před dvěma minutami hosté předvedli nyní i domácí, proti Sachrovi ovšem vynikl Kejík
08:00
Pecha si hezky prrostrčil balonek mezi nohama soupeře, zradilo ho ale zakončení
07:00
Hosté nyní výborně zakombinovali až se před Blahou zjevil osamocený Grábl, domácí brankář však jeho pokus skvěle zneškodnil