2:2
2:5
2:1
- : -
branky (asistence): 03:32 Vojtěch Bureš (Jan Světlík), 13:42 David Kaválek (Jan Světlík), 21:52 David Kaválek (Petr Kašpar), 35:46 Jan Čečetka (Martin Kováčik), 47:52 Tomáš Matoulek (Vojtěch Bureš), 59:06 Tomáš Matoulek (Jan Světlík)
branky (asistence): 09:37 Michal Strachota (Daniel Nicklas), 12:00 Štefan Nagy (Michal Strachota), 21:32 Jiří Mutínský (Jan Skopový), 24:36 Jaromír Lisa (Jan Zavadil), 26:09 Michal Klápa (Michal Strachota), 34:01 Jan Zavadil (Jan Běloch), 37:03 Jiří Mutínský (Ondřej Vašíček), 43:30 Michal Klápa (Michal Strachota)

Florbal Primátor Náchod - FB Hurrican Karlovy Vary 6:8
4. Vojtěch Bureš, 14. David Kaválek, 22. David Kaválek, 36. Jan Čečetka, 48. Tomáš Matoulek, 60. Tomáš Matoulek - 10. Michal Strachota, 13. Štefan Nagy, 22. Jiří Mutínský, 25. Jaromír Lisa, 27. Michal Klápa, 35. Jan Zavadil, 38. Jiří Mutínský, 44. Michal Klápa; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 156; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 41 - Václav Zavadil 29; po třetinách: 2:2, 2:5, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Petra Pánka: "Pro nás povinné 3 body. Opět jsme se obrovsky trápili v koncovce, musíme se zlepšit, aby to stačilo i na další soupeře. Děkujeme Náchodu za pěkný zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka: Vyrovnané utkání, které rozhodla nepovedená druhá třetina. V první a ve třetí třetině jsme si dokázali vytvořit šance a soupeře zatlačit. Musíme ještě snížit procento hluchých pasáží a budeme získávat body. Díky soupeři.
60:00
59:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Jan Světlík (6:8).
59:03
Náchod hraje v 6.
58:56
Timeout Florbal Primátor Náchod
55:20
Karlovy Vary mají rozehrávku na naší bránící polovině v rohu. Obrana ji zneškodnila .
54:28
Domácí odevzávají lacino míček soupeřům.
53:00
Je vidět únava u obou týmů.
52:00
Náchodští provádějí protiútoky.
50:50
Náchod má necelých 10 minut na vyrovnání.
50:18
Nepovedená střela z půlky od domácích.
49:56
Míček v držení domácích.
47:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Vojtěch Bureš (5:8).
47:52
Náchod odpověděl golem ze středu hřiště.
47:00
Střely po 2. třetině. Náchod 10, Karlovy Vary 18
46:40
David Kaválek ohrozil svou střelou soupeřovu branku.
45:22
Rozehrávka úspěšně ubráněna.
45:17
Soupeř má úder na naší bránící polovině.
44:36
Karlovy Vary mají náskok 4 body, přesto tvoří nové akce.
43:51
David Kaválek ohrozil soupeřovu branku invididuální akcí.
43:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (4:8).
38:07
Karlovy Vary vedou o 3 goly. Náchodští se však nevzdávají.
37:36
Vyloučen hráč Tomáš Matoulek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení.
37:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Ondřej Vašíček (4:7).
35:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka, asistoval Martin Kováčik (4:6).
35:46
Krčínský rodák dal neuvěřitelný gol z poloviny hřiště.
35:44
Soupeř více v útočném pásmu.
35:00
Karlovy Vary vedou již o 3 goly.
34:01
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Jan Běloch (3:6).
32:55
Střely z 1. třetiny. Náchod 7, Karlovy Vary 17
32:50
Soupeř attakoval našeho brankáře v brankovišti.
31:55
Oba týmy již v plném počtu.
31:00
Hra 4 na 4 .
29:57
Vyloučen hráč Filip Geisler družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
29:57
Vyloučen hráč Jiří Mutínský družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
29:38
Soupeř vymýšlí akce, ale Náchod je úspěšně ruší.
28:39
Soupeřovu střelu zachytil golman domácího týmu.
28:00
Náchodští teď jen brání útoky soupeře.
27:00
Na zápas se přišlo podívat 156 diváků.
26:09
25:31
Jan Čečetka vystřelil na soupeřovu bránu.
24:55
Soupeř se dostává do vedení o 1 gol. Stav utkání: 3:4.
24:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Jan Zavadil (3:4).
23:32
Náchod pod tlakem soupeřů.
21:55
Náchod potrestal chybu soupeře a vyrovnal tak na 3:3.
21:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kaválek, asistoval Petr Kašpar (3:3).
21:45
Karlovy Vary vstřílí gol.
21:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Jan Skopový (2:3).