4:0
2:3
4:1
- : -
branky (asistence): 02:50 Viktor Kopecký (Josef Novák), 08:32 Josef Novák (Viktor Kopecký), 10:27 Josef Novák (David Stummer), 14:27 Josef Novák (Jakub Kolstrunk), 35:40 Viktor Kopecký (David Stummer), 36:14 Viktor Kopecký (Vojtěch Esterka), 42:43 Vojtěch Esterka (Josef Novák), 46:40 Viktor Kopecký (Jakub Kolstrunk), 50:59 David Stummer (Vojtěch Esterka), 52:40 Jakub Krupica (Aleš Poloprutský)
branky (asistence): 22:52 Viktor Hocelík (Ondřej Krejčí), 33:09 Jakub Vitvar (Tomáš Skalitz), 39:51 Michal Skuhrovec (Viktor Hocelík), 53:55 Daniel Hulič (Viktor Hocelík)

Florbal Ústí - SK BIVOJ LITVÍNOV 10:4
3. Viktor Kopecký, 9. Josef Novák, 11. Josef Novák, 15. Josef Novák, 36. Viktor Kopecký, 37. Viktor Kopecký, 43. Vojtěch Esterka, 47. Viktor Kopecký, 51. David Stummer, 53. Jakub Krupica - 23. Viktor Hocelík, 34. Jakub Vitvar, 40. Michal Skuhrovec, 54. Daniel Hulič; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 303; zásahy brankářů: Marek Netopilík 23 - David Stojka 32; po třetinách: 4:0, 2:3, 4:1;
60:00
Vyjádření vedoucího týmu SK Bivoj Litvínov p. Globočníka: Jsme rádi, že jsme se dokázali v druhé třetině vrátit do zápasu ,ale soupeř nas svoji kvalitou k vyrovnání nepustil. Děkujeme soupeři a divákům za zápas a atmosféru. Těšíme se na odvetu do Litvínova.
60:00
Vyjádření trenéra týmu Florbal Ústí p. Vojty: Ve druhé třetině část našeho mladého týmu přestala hrát odvážně a soupeř toho zkušeně využil. Pokud hra nevypadala jak hra za barákem a efektivně jsme spolupracovali, diváci mohli vidět krásné akce. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za podporu.
53:55
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Hulič, asistoval Viktor Hocelík (10:4).
52:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Krupica, asistoval Aleš Poloprutský (10:3).
52:40
Prosazuje se sváteční střelec a střílí také svůj první gol v mužích, Jakub Krupica!!!
52:38
Momentálně mám na starost časomíru i online, tudíž nestíhám, omlouvám se.
50:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil David Stummer, asistoval Vojtěch Esterka (9:3).
50:59
Ústečtí ani nestihli roztočit kolotoč a Stummer střílí branku
50:48
Vyloučen hráč Daniel Hulič družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
50:00
Omlouvám se za neaktivitu ve třetí třetině, zápas ale postrádá tempo a komentovatelné šance
49:09
Ústecká naděje Pavel Vlček nastupuje v útoku, uvidíme, jak se mistrovi no-look přihrávek bude dařit
46:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Jakub Kolstrunk (8:3).
46:40
Díky výhodě mohli hrát domácí v šesti, tu využil střelou z úhlu ústecký ostrostřelec Viky Kopecký
45:30
Situaci 3 na 1 domácí nevyužilo
42:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vojtěch Esterka, asistoval Josef Novák (7:3).
39:51
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Viktor Hocelík (6:3).
39:51
Vymeteno!
39:11
Krupicův dobrý pokus proletěl těsně vedle branky
38:12
Cenu za nejlepšího fanouška si zaslouží jediný člen litvínovské výpravy, který svůj tým podporuje hlasitě již od začátku utkání
37:40
Atmosféra na hřišti houstne
36:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Vojtěch Esterka (6:2).
36:14
Kopecký prosvištěl po levém mantinelu, golmana si namazal tzv. na chleba a zvedá ruce!
35:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval David Stummer (5:2).
35:00
Litvínov měl dobrou možnost při standartní situaci z hranice velkého brankoviště, zeď domácích byl pevná a zastavila jejich šanci
34:00
Semerád a jeho přízemnice
33:09
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Vitvar, asistoval Tomáš Skalitz (4:2).
32:00
Druhá třetina je v mnohem menším tempu
30:25
Kuhnel podklouznul jako poslední hráč, Netopilík ale situaci 2 na 0 vyřešil famozně
22:52
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Ondřej Krejčí (4:1).
22:52
Venco, takhle by to nešlo.. Ztráta před domácí brankou vyústila v první brankou hostů
20:32
Vyloučen hráč Jakub Kolstrunk družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
14:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Jakub Kolstrunk (4:0).
14:27
Novák dovršuje hattrick v rekordním čase 14 minut a 27 sekund, děkujeme Pepo
12:33
Rybka provětral akorát kluka na brigádě, který rovná mantinely
10:55
Krupica se dostal až před golmana, střela z uhlu ale nebyla podle představ.
10:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval David Stummer (3:0).
10:27
Novák se opět prosazuje! Po dobré přihravce od Stummera propálil Stojku.
09:12
Vyloučen hráč Vlastimil Valter družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
09:10
Semerád dobře nalezl skulinku k přihravce a nechybělo mnoho, aby Vavruška zasunul do prázdné brány.
08:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Viktor Kopecký (2:0).
08:32
Kombinace Kopoecký - Novák pokračuje a přidává další branku.
06:00
Ústečtí hráči nepouštějí hosty k balonku
04:00
Dobrá střela Nováka končí dobrým zákrokem golmana
02:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Josef Novák (1:0).
02:50
Novák dobře našel Kopeckého, který backhandem uklidil za záda hostujícího brankáře.
01:30
Vavruška se neobvykle rozhodl pro přihrávku, tu ale zachytil litvínovksý obránce
00:01
Camrál je vypuštěn a utkání začína!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: David Stojka; hráči v poli: Jiří Pecháček, Michal Skuhrovec, Viktor Hocelík, Lukáš Pudil, Daniel Hulič
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Vojtěch Esterka, David Stummer, Jakub Kolstrunk, Josef Novák, Viktor Kopecký
00:00
Krásný čtvrteční večer vám přeji z komentátorského stanoviště, mé jméno je Dominik Hrabě a již tradičně vás budu provázet dnešním zápasem mezi celky Florbal Ústí a SK Bivoj Litvínov