4:1
2:2
2:3
- : -
branky (asistence): 05:08 Jakub Tomšíček (Jan Staněk), 05:31 Marek Slepička (Lukáš Malý), 15:19 Jan Králík (Jan Staněk), 16:56 Václav Hejplík (Lukáš Malý), 22:07 Ondřej Havelka (Václav Hejplík), 24:20 Lukáš Malý (Václav Hejplík), 47:40 Marek Slepička (Lukáš Malý), 59:52 Radek Hanák (Kryštof Bučok)
branky (asistence): 07:32 Miloš Tyl (Ondřej Riebauer), 28:31 Dušan Přívara (Jan Louvar), 38:17 Ondřej Riebauer (Miloš Tyl), 53:05 Jan Louvar (Miloš Tyl), 53:28 Ondřej Riebauer (Miloš Tyl), 58:04 Dušan Přívara (Jan Louvar)

FBC Štíři Č. Budějovice - Kanonýři Kladno 8:6
6. Jakub Tomšíček, 6. Marek Slepička, 16. Jan Králík, 17. Václav Hejplík, 23. Ondřej Havelka, 25. Lukáš Malý, 48. Marek Slepička, 60. Radek Hanák - 8. Miloš Tyl, 29. Dušan Přívara, 39. Ondřej Riebauer, 54. Jan Louvar, 54. Ondřej Riebauer, 59. Dušan Přívara; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:1 + Matyáš Kalina (KLA) 5; využití: 2:2; diváků: 211; zásahy brankářů: Radek Kulhan 26 - Max Andreas Minev 10, Oskar Blaha 21; po třetinách: 4:1, 2:2, 2:3;
60:00
59:59
Hodnocení trenéra Matěje Pošty: Celou první třetinu jsme se dostávali do utkání, a to rozhodlo o nastávajícím vývoji utkání. Gratulujeme soupeři k výhře.
59:59
Střely na branku ve třetí třetině: 11:12
59:59
Hodnocení trenéra domácích Lukáše Malého: VYšel nám vstup do zápasu. Na začátku druhé třetiny nám pomohla pětiminutová přesilovka, do té doby nás Kladno tlačilo, ale naštěstí jsme tlak ustáli.
59:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Kryštof Bučok (8:6).
58:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Jan Louvar (7:6).
57:44
Hosté se teď zkoušejí prosadit v šesti ve hře bez gólmana.
56:45
Štíři teď odolávají Kanonýrům. Ty dávájí do posledních pár minut maximum.
54:56
Hanák sebral zblokovaný míček a sám zkoušel projít přes 2 obránce. Jeho střela byla zblokována a teď útočí zase Kladno.
53:28
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Miloš Tyl (7:5).
53:05
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Miloš Tyl (7:4).
52:48
Vyloučen hráč Michal Matějček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za vražení zády.
51:05
Lukáš Malý trefil břevno Kladenské brány.
50:14
Štěpka během přesilovky zkusil 2x vystřelit, obě rány dokázal brankář hostů vykrýt.
48:38
Vyloučen hráč David Sachr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení.
47:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Marek Slepička, asistoval Lukáš Malý (7:3).
45:15
Kladno je na vlně. Na domácí, kteří jsou ve vedení vyvíjí ohromnej tlak a je jen otázkou času, kdy se míček dostane do budějovické brány.
43:34
Černý nebezpečně vystřelil na Kulhanovo branku, ten však rychlým přesunem dokázal střelu vykrýt.
41:50
Do poslední třetiny lépe vstoupilo Kladno.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině: 17:15
39:03
Louvar ze střední vzdálenosti trefil růžek brankové konstrukce.
38:17
33:35
Hra je teď opravdu jako na houpačce. Oba týmy mají neuveřitelné šance, které se jim ovšem nedaří využít.
31:35
Kladno se díky vstřelenému gólu opět dostalo do hry a nyní jsou lepším celkem na hřišti.
28:31
28:31
Až v poslední vteřině dokázalo Kladno přesilovku využít. Přírava dostal míček na svoji hůl přesně a dokázal branku skvěle trefit.
27:14
Štíři perfektně brání a Kladno se zatím v této přesilovce dostalo pouze k jedné střele.
26:32
Vyloučen hráč Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
25:31
Střídání brankáře. Nový brankář Oskar Blaha družstva Kanonýři Kladno
24:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Václav Hejplík (6:1).
22:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka, asistoval Václav Hejplík (5:1).
22:07
Ondřej Havelka dokázal z první proměnit, a tak Štíři svůj náskok navšují.
20:19
Vyloučen hráč Matyáš Kalina družstva Kanonýři Kladno na 5 minut za vysoká hokejka.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu v první třetině: 10:5
19:16
Hanák zkusil za půlkou vystřelit, ale jeho střela šla příliš vysoko a míček končí za mantinely.
16:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík, asistoval Lukáš Malý (4:1).
15:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Jan Staněk (3:1).
15:19
Králík se zpoza brány vytočil a ve velkém úhlu dokázal perfektně trefit růžek brány.
12:50
Hra se teď přelévá z jedné půlky na druhou a na hřišti nevidíme příliš mnoho šancí.
10:03
Hanák ze střední vzdálenosti vystřelil a míček proletěl jen pár centimetrů nad horní tyčí kladenské brány.
08:52
V hale můžeme vidět akční florbal plný šancí a bojovného nasazení.
07:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miloš Tyl, asistoval Ondřej Riebauer (2:1).
06:16
Kladno zkusilo odpovědět na rychle inkasované 2 góly. Standartní situaci však nevyužili a Štíři jdou do protiútoku.
05:31
05:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jakub Tomšíček, asistoval Jan Staněk (1:0).
03:02
Kladno se teď dostalo v nebezpečné souhře až před bránu, avšak k finální střele nedošlo.
00:02
Úvodní buly vyhráli domácí a zahajují klidnou rozehrávkou na své půlce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Max Andreas Minev; hráči v poli: Matyáš Kalina, Jakub Černý, Ondřej Riebauer, Miloš Tyl, Jakub Pecha
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Václav Hejplík, Lukáš Froněk, Lukáš Malý, Marek Slepička, Michal Matějček