2:3
0:2
1:1
- : -
branky (asistence): 01:53 Adam Zbořil (Lukáš Hrubý), 06:26 Jan Daubner, 53:07 Petr Kašpar (Dominik Chvastek)
branky (asistence): 08:35 Tomáš Kozlík (Erik Šochman), 12:55 Jan Fiedor (Daniel Filip), 18:43 Tomáš Kozlík (Adam Feber), 25:43 Daniel Tychtl (Matěj Černý), 34:48 Daniel Tychtl (Matěj Černý), 50:17 Erik Šochman

Z.F.K. AQM Petrovice - Florbal Exelsior Havířov 3:6
2. Adam Zbořil, 7. Jan Daubner, 54. Petr Kašpar - 9. Tomáš Kozlík, 13. Jan Fiedor, 19. Tomáš Kozlík, 26. Daniel Tychtl, 35. Daniel Tychtl, 51. Erik Šochman; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Martin Janík 22 - Denis Jasiok 23; po třetinách: 2:3, 0:2, 1:1;
60:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 8, Havířov 4.
60:00
Komentář vedoucího hostů Pavla Kotuly: Po zaspaném začátku jsme se zlepšili a především do obrany předváděli zodpovědný výkon, který podpořil výborný brankář. Děkuji všem hráčům za další tři body a soupeřům za zápas.
60:00
Komentář vedoucího domácích Petra Skácela: Dneska oproti minulému zápasu velmi dobré nasazení a přístup. Rozhodly neproměněné šance, laxníprvní třetina směrem dozadu a neproměněná dvojnásobná přesilovka. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:15
Zbořil zkoušel v brankovišti zadovečku, ale míček nakonec letěl mimo.
56:20
Domácí kombinují, chystají si pozici ke střele.
54:44
Zajimavé rozuzlení souboje Kopelce s Tychtlem asi, vypadalo to na faul na Kopelce a nakonec rozehrávají hosté.
54:34
Domácí jsou v 5.
53:07
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Dominik Chvastek (3:6).
53:07
Konečně nějaký světlý okamžik, pro domácí je pomalu lepší oslabení, jak přesilovka.
52:34
Vyloučen hráč Bohdan Kopelec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za špatné střídání.
52:34
No co k tomu říct.
51:02
Opět radost hostů z gólu, opět po jejich faulu.
50:17
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Erik Šochman bez asistence (2:6).
50:17
Šochman přesně zamířil do vzdálenějšího rohu branky, Janík se za míčkem jen ohlédl.
49:39
Opět dnešní bolest domácích, Jakubec zpracovával, nevystřelil z první, tnetokrát teda nevystřelil ani po zpracování, každopádně by to bylo pozdě.
48:41
Skácel přesně nahodil na Zbořila před branku, ale ten míček tečoval mimo.
48:15
Daubnerovi se v tomto zápase daří, byl blízko dalšího gólu.
48:06
Zbořil z první vystřelil jen po zemi a Jasiok jen tak tak vyrazil.
47:50
Kašapr trefuje spojnici branky.
47:38
Černý se už radoval z gólu, ale byl odpískán faul.
46:31
Domácí jsou v 5, před koncem ještě zkusil vystřelit Šochman, Janík vyrazil.
44:31
Vyloučen hráč Martin Michna družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:31
Kučera se proletěl a Michna si za to jde odpočinout.
42:46
Ani Čížek nebyl úspěšný, asppoň domácí povedeně rozehráli volný úder.
42:15
Daniš nenápadně vystřelil na Jasioka, ale ani tka ho nepřekonal.
40:51
Chvastek v dobré pozici zamířil velmi nepřesně.
40:23
Tychtl z polootočky vystřelil vedle.
40:00
40:00
Počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice 10, Havířov 9.
40:00
39:59
Kozlík zkusil na poslední chvíli zasunout míček zpoza branky k tyčce, ale Janík s Jakubcem mu to nedovolili.
39:41
Kopelcova střela byla velmi povedená, ale Jasiok měl dobrý postřeh a vyráží.
39:38
Domácí rozehrají volný úder z rohu hostů.
37:43
Zbořil se střelou po zemi neměl šanci.
34:48
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Matěj Černý (2:5).
34:48
Domácím přesilovka vůbec nevyšla a pak ještě dostali gól.
34:36
Hosté hrají v 5.
34:05
Půl minuta do konce přesilovky, domácí Jasioka prakticky neohrozili.
33:12
Hosté jsou ve 4. Domácí hrají přesilovku velmi "povedeně"
32:36
Vyloučen hráč Kamil Peřka družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
32:36
Domácí hrají přesilovku 5 na 3.
32:00
U míčku opět domácí.
31:43
Daniš vlemi povedeně rozehrál z rohu hostů, až míček skočil ven ze hřiště.
31:12
Vyloučen hráč Hynek Plášek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
31:12
Kopelec pohotově vyrazil se získaným míčkem vpřed a v jeho postupu ho fauloval na polovině Plášek.
29:30
Kašpar vystřelil od poloviny sice tvrdě, ale ne moc přesně.
28:11
Janík skvěle vychytal Febera v brejku.
28:02
Lukáš Hrubý ve dvou šancích, ale ani jednou mu míček v konečné fázi moc nesedl na čepel.
25:43
25:43
Hosté měli volný úder z hranice velkého brankoviště, Černý nahrál z rozehrávky na Tychtla, který dokázal přes vzniklou skrumáž před Janíkem míček usměrnit za jeho záda.
25:36
Kučerovu střelu od poloviny Janík vyráží.
25:07
Daniš zpracoval míček před střleou, takže Jasiok měl čas se přesunout.
24:25
Holeš z volného úderu mířil mimo.
24:23
Filip z otočky jedovatě vystřelil, Janík vyráží.
23:34
Černý z ideálního místečka nemířil vůbec ideálně a trefil by tak maximálně házenkářkskou branku.
23:15
Jedno se Patriku Davidovi musí nechat, pro faul si umí dojít.
21:07
Pěkné střídání zakončil Kopelec dalekonosnou střelou těsně mimo.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 8, Havířov 15.
20:00
19:41
Kučerova střela se zastavila na nohách Janíka i přesto, že mu další hráč hostů clonil.
18:43
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Adam Feber (2:3).
18:43
Feber oběhl branku zezadu a z otočky vystřelil, Janík vyrazil a do branky pak odražený míček uklidil Kozlík.
18:05
Černého střela se odrazila od břevna k čáře a ven.
16:41
Daniš na jedné straně ani pak Feber na druhé nedokázali přkeonat brankáře.
15:29
Janík skvěle vyblokoval Černého, který dostal krásnou přihrávku na velké brankoviště.
14:08
Kučera trochu více protáhl Janíka, který však dokázal míček směřující do rohu brány chytit.
12:55
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Daniel Filip (2:2).
12:55
Hosté pak udrželi polovinu domácích a z následné kobinace srovnává Filip.
12:40
Plášek zkušeně prohličkoval na polovinu domácích a pak jeho spoluhráč trefil tyčku.
11:48
Tyčku olízl míček vyslaný z hole Šochmana.
11:00
Horákova střela nebyla pro Jasioka problém a v klidu chytá.
10:22
Ti následně vybojovali míček pro sebe.
10:16
Buly v rohu domácích.
08:35
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Erik Šochman (2:1).
08:35
Z následného protiútoku hosté snižují.
08:12
Domácí dlouho kombinovali při rozehrávce, nakonec Kopelec vyslal střídajícího Jakubce dopředu, ale ten se ke steřele nedostal.
06:26
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Jan Daubner bez asistence (2:0).
06:26
Daubner na vlastní polovině vypíchl přihrávku hostujicímu hráči a z individuální akce překonal Jasioka mířenou střelou těsně nad zemí.
05:45
Tychtl osamocen na hranici vlekého brankoviště naštěstí pro domácí nezpracoval přihrávku vzduchem.
05:12
Na druhé straně zblokována Kašparova střela, z volného úderu pak domácím nic nevyšlo.
04:40
Tyctlovu střelu po volném úderu zblokoval Chvastek.
04:20
Ještě jedna střela na Janíka.
04:14
Danišovi se nevyvedl souboj u mantinelu a po zisku míčku nebezpečně střílel Filip
03:45
Peřka zachytil křižnou přihrávku a vydal se an individuální akci, jeho střelu však na cestě k Janíkovi zblokoval domácí hráč.
03:12
Tychtlova střela zblokována.
01:53
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Adam Zbořil, asistoval Lukáš Hrubý (1:0).
01:53
Hrubý od mantinelu našel nabíhajícího Zbořila na vzdálenější tyčku a ten přesnou střelou umístil míček za záda Jasioka, který se nestihl přesunout.
01:08
Janíka rozehřál mírnou střleou po zemi Feber.
00:42
Kašpar vyslal první ne moc povedený střelecký pokus směrem k Jasiokovi.
00:39
Míček mají pod kontrolou domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Kamil Peřka, Erik Šochman, Tomáš Kozlík, Matěj Černý, Daniel Tychtl
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Marek Čížek, Bohdan Kopelec, Petr Kašpar, Marcel Jakubec, Dominik Chvastek