2:0
3:0
6:5
- : -
branky (asistence): 03:43 Luděk Ondráček (Jan Grábl), 16:21 Matěj Hronek (Dominik Dvořák), 26:49 Matěj Hronek (Jonáš Kůra), 29:08 David Coufal (Jakub Andrle), 36:36 Marek Fuchs (Jonáš Kůra), 43:50 Dominik Dvořák (Jonáš Kůra), 45:34 David Coufal (Luděk Ondráček), 46:01 Jonáš Kůra (Matěj Hronek), 51:49 Jonáš Kůra, 53:07 David Coufal (Luděk Ondráček), 57:40 David Coufal (David Sládeček)
branky (asistence): 41:45 Michal Kozelský (Matěj Smeták), 46:15 Matěj Smeták (Michal Kozelský), 47:36 Marek Vylegala (Michal Kozelský), 50:39 Michal Kozelský (Jiří Gregor), 56:48 Jiří Gregor

FBŠ Hummel Hattrick Brno - TJ Slovan Havířov 11:5
4. Luděk Ondráček, 17. Matěj Hronek, 27. Matěj Hronek, 30. David Coufal, 37. Marek Fuchs, 44. Dominik Dvořák, 46. David Coufal, 47. Jonáš Kůra, 52. Jonáš Kůra, 54. David Coufal, 58. David Coufal - 42. Michal Kozelský, 47. Matěj Smeták, 48. Marek Vylegala, 51. Michal Kozelský, 57. Jiří Gregor; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 116; zásahy brankářů: Filip Létal 20 - Martin Zapletálek 24; po třetinách: 2:0, 3:0, 6:5;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra domácích Marka Fialy: Dobývání stažené obrany soupeře s vítězným koncem pro nás. Škoda hloupých gólů, které jsme obdrželi ve 3. Třetině. Soupeři děkuji za zápas a těšíme se na další utkání.
59:59
Střely po 3. třetině 10:15.
59:59
Vyjádření trenéra hostů: Přijeli jsme do Brna v oslabené sestavě a s velkou marodkou. Soupeř byl celý zápas lepší na míčku. V třetí třetině Brno trochu vypustilo, my jsme zabrali a zlepšili produktivitu. Naše góly byly hodně vybojované. Děkuji soupeři za utkání.
58:25
Vyloučen hráč Dominik Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
57:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval David Sládeček (11:5).
56:48
Timeout TJ Slovan Havířov
56:48
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jiří Gregor bez asistence (10:5).
54:31
Vyloučen hráč Tomáš Blahut družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hra na zemi.
53:07
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval Luděk Ondráček (10:4).
53:07
Grábl nahrál Ondráčkovi, který mohl už zakončovat do prázdné branky, al ještě nahrál Coufalovi.
51:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra bez asistence (9:4).
50:39
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Jiří Gregor (8:4).
50:39
Létal první střelu vyrazil, ale před bránou byl osamocený Kozelský, od kterého se míček odrazil do branky.
50:18
Vyloučen hráč Marek Fuchs družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
49:10
První lajna Brna znovu, již tradičně zamkla Slovan na jejich polovině.
47:36
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Marek Vylegala, asistoval Michal Kozelský (8:3).
46:15
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Michal Kozelský (8:2).
46:15
Máme tu rychlou odpověď v podání Havířova, konkrétně Smetany.
46:01
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Matěj Hronek (8:1).
46:01
Kůra přidává 4. bod v utkání.
45:34
45:34
Coufal naznačil střelu, zasekl a poslal míček do brány Zapletálka.
43:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Dominik Dvořák, asistoval Jonáš Kůra (6:1).
43:50
Dvořák poslal bombu pod břevno, na kterou nemohl Zapletálek dosáhnout.
43:25
První lajna Hattricku teď zamkla Slovan v obranném pásmu, gól z toho však nebyl.
41:45
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Matěj Smeták (5:1).
41:45
Létal předvádí nezkutečný výkon, ale na střelu Kozelského už nedosáhl.
36:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Jonáš Kůra (5:0).
36:36
Kůra vyběhl na střed, přenechal míček Fuchsovi a ten vyslal střelu, na kterou neměl Zapletálek nárok.
34:04
Filip Létal předvedl další neuvěřitelný zákrok, Trunkát zakončoval do prázdné, Létal však na poslední chvíli vyrazil míček rukou.
33:08
Další střela Hronka končí tentokrát na tyči.
32:30
Hronek sám před brankou trefil pouze Zapletálka.
31:05
Nová posila Brna Řezník, vyslal první střelu v barvách Hattricku, golman Slovanu však byl pozorný.
29:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval Jakub Andrle (4:0).
29:08
I druhá střela Hattricku v druhé třetině končí gólem, poté co si Coufal chytře naběhl před branku.
27:03
Létal přidává další dobrý zákrok po střele Špačka.
26:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Jonáš Kůra (3:0).
26:49
Hronek přidává druhý gól po nahrávce od Kůry.
26:48
Létal teď předvedl skvělý zákrok a drží Hattrick
24:43
Hra se teď rychle přelívá ze strany na stranu.
21:05
Hattrick teď předvedl několik chyb na vlastní obranné půlce, Havířov však ani jednu nepotrestal.
20:27
Havířov vyhrává úvodní buly a začíná pomalou rozehrávku.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině 13:2 pro Hattrick.
18:33
Ondráček poslal krásnou přihrávku na Coufala, tomu však míček sjel z čepele.
16:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Dominik Dvořák (2:0).
16:21
Hronek naznačil přihrávku a poté poslal po zemi míček do branky.
15:23
Zapletálek teď předvedl sérii dobrých zákroků a drží Havířov.
12:19
Havířov měl teď několik zajímavých střel, hráči Hattricku však obětavě rány zablokovali.
11:29
Kůra od mantinelu trefuje břevno.
09:15
Andrle se dostal do zakončení v zajímavé pozici, golman Slovanu si připisuje skvělý zákrok.
08:02
Hattrick kombinuje, ale nemůže se dostat do šance.
06:34
Vyloučen hráč Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
06:34
Sládeček kličkou překvapil Gregora, který ho následně fauloval za 2 minuty.
03:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Jan Grábl (1:0).
03:43
Grábl z poza branky našel osamoceného Ondráčka, který kličkou překonal golmana Slovanu.
00:36
Hattrick vyhrál buly a první střelu zápasu si připisuje Matěj Hronek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Michal Trunkát, Tomáš Trojan, Filip Juřica, Michal Kozelský, Matěj Smeták
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Létal; hráči v poli: Jakub Andrle, David Sládeček, Jan Grábl, Luděk Ondráček, David Coufal