1:1
3:1
1:2
- : -
branky (asistence): 17:30 Filip Neklan (Jaroslav Král), 25:49 Lukáš Studený (Matěj Boček), 30:43 Jan Hněvkovský (Dan Moravec), 34:10 Daniel Ludvík (Jaroslav Král), 57:01 Daniel Ludvík (Jakub Renčín)
branky (asistence): 17:09 Jan Lacina (Martin Adámek), 30:50 Denis Kubiczek (Jakub Smrčka), 43:16 Jakub Smrčka, 45:17 Marek Gaščík (Jakub Smrčka)

BLACK ANGELS - 1. MVIL Ostrava WOOW 5:4
18. Filip Neklan, 26. Lukáš Studený, 31. Jan Hněvkovský, 35. Daniel Ludvík, 58. Daniel Ludvík - 18. Jan Lacina, 31. Denis Kubiczek, 44. Jakub Smrčka, 46. Marek Gaščík; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Daniel Körber 24 - Vojtěch Kořínek 36; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:2;
60:02
Komentář hostujícího trenéra Kořínka Vojtěcha: I přes prohru jsem dnes spokojený s výkonem našeho mladého týmu. Herně to není ono, ale nasazení a bojovnost bylo dneska na vysoké úrovni. Za to bych chtěl kluky pochválit a doufám, že tento nastolený trend vydrží co nejdéle.
60:02
Domácí jsme hodně trápili do posledních minut a ti to zkušeně zvládli. Děkuji divákům a soupeři za zápas.
60:01
Komentář domácího trenéra Petra Pajera: Upocené tři body... Dneska se nám moc nedařilo hrát svojí kombinační hru a nakonec jsme museli ty tři body urvat vůlí. Asi na tom měl i velký podíl velmi dobře chytající gólmana soupeře. Děkuji divákům, že tu hrůzu přežili a soupeři přeji šťastnou cestu domu.
60:00
Střely ve třetí třetině BA - 14, Ostrava - 7.
60:00
59:10
Hosté to zkoušejí v šesti.
58:32
Körber měl problémy s míčkem a domácí diváci si mohli oddechnout, když míček neskončil v brance.
57:01
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jakub Renčín (5:4).
57:01
Ludvík našel skulinu v hostující zdi a Blaci můžou slavit.
56:32
Vyloučen hráč Lukáš Svačinka družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost.
56:32
Vyloučen hráč Jaroslav Král družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
56:32
To co viselo ve vzduchu tak přišlo. Máme vyloučení na obou stranách.
56:15
Blaci se snaží hrát v tlaku, ale bohužel se nedostávají ke kloudnější kombinaci.
55:00
Teďka můžeme vidět ostrý florbal na obou stranách. Oba týmy nechtějí prohrát.
54:06
Střelu z blízkosti trefila hostujícího gólmana.
52:49
Hosté se po delší době dostali ke střele, ale obrana domácích ji dokázala zastavit.
51:48
Píchova další střela z půlky.
50:30
Blaci jsou v hlavách spíše na dovolené než na hřišti.
49:55
Timeout BLACK ANGELS
49:43
Dobrá kombinace domácích. Bohužel střela končí na brankové konstrukci.
48:30
Vyloučen hráč Martin Adámek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:22
Bočkova střela zablokována obráncem hostů.
45:24
Kopecký se snažil někoho najít centrem do vápna.
45:17
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Marek Gaščík, asistoval Jakub Smrčka (4:4).
45:17
Další protiútok hostů a je srovnáno.
45:10
Riči v úniku zase selhal.
43:16
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Smrčka bez asistence (4:3).
43:16
Smrčka prošel celé hřiště a přehazuje Körbra.
41:23
Ludvík trefuje tyč.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BA - 15, Ostrava - 11.
40:00
39:30
Boček podtrhuje zmar první lajny domácích.
39:20
Vaculík dovolil hostům něco vymyslet.
38:15
Brejk domácích zachytil bek hostů.
37:03
Dobrá nahrávka na Studeného, ten bekhendem trefuje gólmana.
34:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jaroslav Král (4:2).
34:10
Domácí rychle rozehráli standartku a Ludvík trefuje branku.
33:15
Ludvík prošel středem hřiště a nahrával na Ričiho, který trefil brankáře hostů.
31:25
Vyloučen hráč Jan Lacina družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
30:50
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Denis Kubiczek, asistoval Jakub Smrčka (3:2).
30:50
Kubiczek se trefil nad nohou Körbra a hosté snižují na rozdíl jedné branky.
30:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Dan Moravec (3:1).
30:43
Hněvkovský ve výběhu trefuje horní roh branky.
30:30
Körber chytá míček těsně mimo brankoviště a hosté ze standartky trefují gólmana.
30:08
Hromada střílel ze středu do gólmana.
28:50
Körber měl problémy chytit míček, ale útočník hostů nedokázal zasunout míček pod Körbrem. Ten se dokázal dostat na zem a s pomocí obráncem uklízí míček do bezpečí.
27:51
Protiútok hostů, končí střelou kterou Körber v pohodě chytá.
25:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Studený, asistoval Matěj Boček (2:1).
25:49
Matěj Boček dokázal zpracovat míček a naservíroval ho Studenému. Ten se i přes obranu hostů, dokázal prosadit z blízkosti.
25:10
Další střela od obránce. Tentokrát to zkoušel Svatoš.
24:40
Hosté trefili boční síť.
23:50
Riči zkusil další střelu, ale zatím není úspěšný.
21:12
Dneska to domácím nelepí. Zatím se jim lepí smůla na paty.
20:30
Hosté vstoupili do druhé třetiny aktivně.
20:00
20:00
Střely v první třetině BA - 12, Ostrava - 10.
20:00
19:50
Domácí se snaží dohrát třetinu na svých hokejkách.
17:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Neklan, asistoval Jaroslav Král (1:1).
17:30
Neklan uklízí Králův pas přesně k tyči.
17:09
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Lacina, asistoval Martin Adámek (0:1).
17:09
Lacina v brejku nachytal Körbra na švestkách a hosté jdou do vedení.
16:50
Brejk domácích zakončoval Vaculík. Renčínovu dorážku chytil bek hostů.
15:06
V posledních minutách i hosté ohrožují branku domácích.
13:20
Trošku zmatek před Körbrem.
11:58
Pícha vyzkoušel pozornost hostujícího gólmana. Ten zatím drží bezbrankový stav.
10:50
Moravec zkusil překvapit střelou z půlky. Gólman hostů připraven,
09:40
Hromadovi skončil trest a běžel na gólmana. Bohužel míjí branku.
09:20
Ostrava si v přesilovce nic moc nevymyslela.
07:36
Vyloučen hráč Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
07:36
Dobrý tlak domácích zastavuje Hromadův faul.
07:26
Další akce domácích končí dobrým zákrokem gólmana hostů.
06:28
První domácí lajně se nedaří ideálně zakončit akce ideálně akce.
05:46
K. Boček znovu netrefuje míček, který proletěl vedle hostující branky.
02:52
K. Boček v dobré pozici netrefuje ideálně míček, lehká práce pro gólmana hostů.
01:08
Obrana hostů nepustila přihrávku na Krále vzápětí si připisuje první střelu na Matiáška.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Lukáš Svačinka, Daniel Kotzur, Marek Gaščík, Jakub Smrčka, Denis Kubiczek
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Ondřej Vaculík, Jan Pícha, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Renčín