4:2
0:3
1:0
0:0
branky (asistence): 00:59 Jaromír Lisa (Matěj Pruner), 06:46 Michal Klápa (Michal Strachota), 09:44 Michal Strachota (Daniel Nicklas), 10:35 Miroslav Šnajdr, 55:52 Michal Klápa (Michal Strachota), rozhodující nájezd Marek Mandler
branky (asistence): 10:11 Jiří Šafařovský (Vojtěch Semerád), 18:25 Daniel Jäschke (Ondřej Bejček), 25:55 Tomáš Novotný (Jiří Šafařovský), 33:19 Lukáš Fiala (Jiří Šafařovský), 38:16 Ondřej Šarša (Tomáš Novotný)

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Chomutov 6:5pn
1. Jaromír Lisa, 7. Michal Klápa, 10. Michal Strachota, 11. Miroslav Šnajdr, 56. Michal Klápa, N Marek Mandler - 11. Jiří Šafařovský, 19. Daniel Jäschke, 26. Tomáš Novotný, 34. Lukáš Fiala, 39. Ondřej Šarša; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:6; využití: 0:1; diváků: 195; zásahy brankářů: Daniel Váradi 26 - Jan Vlček 25; po třetinách: 4:2, 0:3, 1:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč Marek Mandler a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Petr Pastor a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč Matěj Pruner a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Adam Stibor , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč Jan Zavadil a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
65:00
Pokračování trenéra Petra Pánka: Škoda neproměněných šancí, zápas jsme mohli vyhrát výraznějjším rozdíllem. Děkuji soupeři a našim opět skvělým divákům a organizátorům.
65:00
Komentář hostujícího trenéra pana Jakuba Šimka: Bohužel nám utekl začátek zápasu a zbytečně jsme pustili domácí do vedení. Fantasticky jsme se dokázali v druhé třetině do zápasu vrátit. Hru i sköre dotáhnout.
65:00
Pokračování trenéra hostí Jakuba Šimka: V prodloužení jsme byli aktivnějším týmem. Bohužel poté rozhodla dovednostní soutěž, ve které byl lepší soupeř. Děkuji za utkání. PS: Doma budeme vracet i s úroky.
65:00
Komentář trenéra domácích Petra Pánka: Výborný vstup do utkání, plnili jsme taktické pokyny a měli soupeře na kolenou. Ve druhé třetině přišel bohužel zkrat, který nám dnes prohrál jeden bod. Ve třetí třetině chválím hráče za obrovský morál.
55:53
TAk jsme se přeci jen dočkali, drtivý závar domácích zúročuje Strachota a začínáme od znovu
55:52
Timeout Florbal Chomutov
55:52
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (5:5).
48:04
Hosté jsou kompletní, karlovrští přesilovku odehráli dobře, chybělo jim však štěstí v koncovce
46:40
Tak se nám to tu trochu zvrhlo a ve třetí třetině vidíme spíše vyloučení než branky
46:04
Vyloučen hráč Vojtěch Semerád družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
44:30
Hraje se nyní opravdu zostra.
42:56
Vyloučen hráč Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
42:56
Vyloučen hráč Jakub Štěrba družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
39:56
Vyloučen hráč Erich Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi.
39:03
Vyloučen hráč Daniel Jäschke družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
38:17
Šarša dlouho rozmýšlel zda vystřelí, nakonec se do balónku opřel a Chomutov vede
38:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Tomáš Novotný (4:5).
37:51
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
37:21
Semerád ve velké šanci přestřeluje
36:16
Oba týmy jsou kompletní
35:02
Chomutov je dnes hodně namotivován, jeho hráči se radují při každém úspěšném zákroku
34:16
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
34:16
Vyloučen hráč Ondřej Kopp družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
33:20
Fiala nahodil míček na branku a ten propadl až za překvapeného Váradiho
33:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Jiří Šafařovský (4:4).
26:28
Vyloučen hráč Ondřej Kopp družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
25:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Jiří Šafařovský (4:3).
19:58
V poslední chvíli měl velkou šanci Běloch, bez úspěchu a tak se do šatny jde za stavu 4:2
18:26
Hosté rozebrali karlovarskou obranu a Jäschke uklízel do prázdné branky
18:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Jäschke, asistoval Ondřej Bejček (4:2).