2:1
1:2
3:1
- : -
branky (asistence): 03:32 Matěj Černý (Adam Klimeš), 19:41 Matěj Černý (Adam Klimeš), 23:16 Matěj Černý (Adam Klimeš), 47:01 Matěj Černý, 54:24 Daniel Tychtl (Adam Klimeš), 55:04 Richard Kraus (Tomáš Kozlík)
branky (asistence): 03:49 Viktor Kopecký (Jakub Kolstrunk), 34:33 Vojtěch Esterka (Viktor Kopecký), 38:39 Václav Vavruška (Dan Semerád), 49:51 Josef Novák (Viktor Kopecký)

Florbal Exelsior Havířov - Florbal Ústí 6:4
4. Matěj Černý, 20. Matěj Černý, 24. Matěj Černý, 48. Matěj Černý, 55. Daniel Tychtl, 56. Richard Kraus - 4. Viktor Kopecký, 35. Vojtěch Esterka, 39. Václav Vavruška, 50. Josef Novák; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 204; zásahy brankářů: Denis Jasiok 18 - Marek Netopilík 15; po třetinách: 2:1, 1:2, 3:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Vojty Marka: Důležitá pro utkání byla první polovina utkání, kdy jsme zaostávali v soubojích i odvaze. Soupeř nám znovu dokázal, že nás čeká ještě spoustu práce. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Kotuly Pavla: Důležité a myslím si, že i zasloužené vítězství. Na konci utkání jsme měli i štěstí, ale to k florbalu patří. Děkuji hráčům, soupeřům a skvělým divákům za férové utkání.
60:00
59:28
Vyloučen hráč Josef Novák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
59:28
Klimeš běží sám na bránu, ale je vytlačen k mantinelu, kde je poté zfaulován.
58:25
Vyloučen hráč Jakub Holeš družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
58:00
Ústí hraje power-play.
56:44
Černý běží do středu, ale je zdvojen soupeřem a míček ztrácí.
55:54
Klimeš přenechává míček za zády Tychtlovi, který ale nedokázal zakončit.
55:05
Kraus si našel svou pozici před bránou hostů a dorazil míček do sítě.
55:04
Timeout Florbal Ústí
55:04
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Richard Kraus, asistoval Tomáš Kozlík (6:4).
54:24
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Adam Klimeš (5:4).
54:24
Akce Černý - Klimeš - Tychtl dostává Havířov do vedení 5:4 .
52:27
Vavruška chvíli podržel míček na své lopatě na polovině hostů, ale Vlach mu ho poté vzal.
50:43
Vyloučen hráč Vít Pavelka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
50:43
Filip u mantinelu tělo rozdává, ale také dostává. Naštěstí to, které bylo proti němu bylo na trestnou lavici.
49:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Viktor Kopecký (4:4).
49:51
Novák se obtočil okolo Vlacha a tahem trefuje pravý horní roh brány.
48:23
Plášek založil útok, kterému chybělo už jen zakončení od Holeše před bránou hostů.
47:01
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý z trestného střílení (4:3).
47:01
Obránce Ústí odpálil vysokou holí míček letící do brány hostů, avšak gólu stejně nezabránil.
46:34
Tychtlova střela mimo bránu.
45:47
Zatím je na míčku více Ústí a Havířov se na něj dostává stěží.
43:56
Ústí ostřeluje Jasioka.
42:03
Beneš získal v rohu míček a šel si pro faul.
41:39
Drong sebral míček Kolstrunkovi a získává čas pro Havířov.
41:09
Vyloučen hráč Daniel Tychtl družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
41:02
Černý zfaulován u střídačky hostů a pro Havířov to znamená volný úder.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Ústí.
40:00
40:00
Střely na bránu v 2. třetině: H-7, D-6
40:00
38:39
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Dan Semerád (3:3).
38:23
Bezděčík běží sám na bránu, ale zezadu je mu čistě sebrán míček a hraje se na druhou stranu.
38:11
Hra se ke konci třetiny přesouvá z jedné strany na druhou.
36:09
Kučera neprostřelil Kolstrunka a vzniká protiútok.
34:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vojtěch Esterka, asistoval Viktor Kopecký (3:2).
33:45
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
33:45
Kučera neodolal a zbořil svého soupeře.
32:45
Kolstrunk zachytil nahrávku Vlacha a utekl hráčům Havířova na Jasioka u kterého míjí bránu.
31:52
Vavruška nedokázal protlačit míček do brány před Jasiokem.
31:02
Zatím žádná výrazná akce od Havířova.
30:12
Vyloučen hráč Radim Kühnel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:01
Faul na Bezděčíka byl potrestán volným úderem před velkým brankovištěm.
27:45
Na Klimeše byl střelen nahoz, ale ke konci změnil trajektorii míčku obránce z Ústí.
26:03
Hrdina Plášek zaklekl do 2 střel, které byly střeleny hned po sobě.
25:48
Kopecký si vyjížděl pomalý oblouk na Jasioka, ale míček mu byl rychle odpálen pryč.
24:52
Vynikající zákrok Jasioka.
24:11
Ošťádal otestoval pozornost Netopilíka, který však byl ve střehu.
23:16
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Adam Klimeš (3:1).
23:16
Černý z boku brány přehodil lobem brankáře a mění skóre.
22:17
Kučera přesouvá hru na druhou stranu a Plášek ihned příklepem střílí na bránu.
21:03
Netopilík vychytal akci Černého s Klimešem.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: H-4, D-10
20:00
19:41
19:41
Přesilovka využita ve prospěch domácího celku.
18:18
Vyloučen hráč Pavel Vítek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
18:18
Klimeš po rychlém rozehraném volném úderu zmátl Ústí, které z toho špatně vystřídalo a hráli v 6.
15:39
Ústí uzavřelo Havířov na jejich polovině a točí si míček kolem nich.
13:30
Kučera zachytil útok Ústí a míček přenechal Kozlíkovi, který lobem nahrává Holešovi do běhu na Netopilíka.
11:23
Novák dostává cross, ale tahem trefuje pouze síť za mantinelem.
10:22
Střela Černého byla tečovaná do tyče brány hostů.
08:22
Peřka s Vlachem přenášejí hru na polovinu hostů, kde se o to pravděpodobně postará trojice Klimeš, Černý a Tychtl.
06:43
Beneš zaklekl do střely Esterky a získal míček pro Havířov.
05:31
Klimeš míjí bránu z půlky hřiště.
04:55
Pavelka utekl obráncům Havířova, ale míček při zakončení promáchl.
03:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Jakub Kolstrunk (1:1).
03:49
Nedůraz před bránou stál domácí vstřelený gól od Kopeckého z Ústí.
03:32
03:32
Předchozí nepovedenou akci ale pomstil Černý svým příklepem přímo do sítě.
03:22
Klimeš dává cross na Tychtla, který míjí prázdnou bránu.
02:01
Holeš sice dal obránci hostů 2x "jesličky" , ale poté ztrácí míček za bránou Netopilíka.
00:31
Esterka chtěl založit útok vysunutím do středu hřiště, ale Tychtl tomu zabránil a míček nahrál Černému, který pálí do Netopilíka.
00:01
Úvodní vhazování dnešního zápasu vyhrává tým Florbal Ústí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Vojtěch Esterka, David Stummer, Josef Novák, Viktor Kopecký, Jakub Kolstrunk
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Kamil Peřka, Tomáš Vlach, Matěj Černý, Daniel Tychtl, Adam Klimeš