2:3
1:2
2:2
- : -
branky (asistence): 02:01 David Jirásek (Filip Chmelíček), 05:13 Michal Pražák (Vojtěch Plaček), 36:27 Ondřej Plíhal (Richard Marek), 46:42 Tomáš Boubelík (Filip Chmelíček), 56:41 Richard Marek (Filip Chmelíček)
branky (asistence): 02:28 Petr Kašpar, 18:28 Petr Kašpar (Marek Čížek), 19:00 Lukáš Hrubý (Patrik Michalík), 33:25 Lukáš Hrubý (Tomáš Daniš), 37:42 Petr Horák (Martin Michna), 52:17 Petr Kašpar (Dominik Chvastek), 52:35 Lukáš Hrubý (Tomáš Daniš)

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Z.F.K. AQM Petrovice 5:7
3. David Jirásek, 6. Michal Pražák, 37. Ondřej Plíhal, 47. Tomáš Boubelík, 57. Richard Marek - 3. Petr Kašpar, 19. Petr Kašpar, 20. Lukáš Hrubý, 34. Lukáš Hrubý, 38. Petr Horák, 53. Petr Kašpar, 53. Lukáš Hrubý; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Kristián Chlepko 8, Ondřej Lupoměch 2 - Martin Janík 27; po třetinách: 2:3, 1:2, 2:2;
60:00
Vyjádření trenéra hostů Martina Vlčka: Do zápasu jsme vstoupili velmi vlažně, domácí byli jasně lepší. Poté jsme hru vyrovnali. Nakonec rozhodla kvalita gólmanů. Děkujeme soupeři a rozhodčím za utkání.
60:00
Vyjádření vedoucího domácích Michala Plačka: Dnešní utkání bylo dalším v řadě, kdy hledáme vhodnou sestavu a snažíme se zapracovat mladé hráče. Po první třetině, kterou jsme odehráli ve velmi slušném tempu, jsme se rozhodli nechat soupeře nadechnou a do zápasu jsme se dostali až v posledních pěti minutách. Děkuji všem věrným divákům a soupeři přeji šťastnou cestu po naší dopravní "tepně".
56:41
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Richard Marek, asistoval Filip Chmelíček (5:7).
56:41
Střela z výběhu Marka končí v síti a dává domácím naději
56:29
Přesilovka moc štěstí domácím nepřinesla
54:29
Vyloučen hráč Marcel Jakubec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
52:35
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Lukáš Hrubý, asistoval Tomáš Daniš (4:7).
52:35
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Lupoměch družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
52:17
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Dominik Chvastek (4:6).
51:52
Vacenovský ze vzduchu do "betonů" Janíka
51:15
Přesilovku Start přečkal a nyní může opět útočit
50:00
Díky světlu se nyní mění strany, Dokonce zápasu bude svítit slunce do očí Janíkovi
49:20
V oslabení rychlý break končí pod zadkem Janíka v hostující brance
48:54
Vyloučen hráč Petr Stejskal družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
46:42
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Boubelík, asistoval Filip Chmelíček (4:5).
46:42
Boubelík trefuje na bližší tyč a snižuje, asistence Chmelíček
46:37
Start se konečně probouzí, zvládne otočit ještě zápas?
44:20
Ani trestné střílení zatím moc neprobudil
43:34
Trestné střílení družstva Z.F.K. AQM Petrovice neproměnil Lukáš Hrubý.
37:42
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Horák, asistoval Martin Michna (3:5).
36:27
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Richard Marek (3:4).
36:27
Plíhal z výběhu, s notnou dávkou štěstěny, propálil vše co mu stálo v cestě
33:25
33:25
Rychlý protiútok s ledovým klidem uklízí po zemi Lukáš Hrubý, Chlepko byl v této situaci bez šance
32:53
Hosté začínají přebírat otěže zápasu. Domácí Starťácí poslední minuty pouze brání
32:12
Kašpar z běhu, atakuje svou střelou banner nad domácí brankou
31:22
Michna docela provětral domácí obranu, ale naštěstí zpoza branky moc branek nevstřelí
30:03
Chlepko zkrotil horký brambor co mu poskakoval v rukou
26:46
Tyčka hraje i na hostující brance, virtuoz z domácí stáje se jmenuje Chmeliček
25:54
Hosté to přehnali s agresivitou a Pražák i přes svou hodně svalnatou postavou končí v poloze klečmo na mantinelu
24:44
Daniše po chybě zachránili rozhodčí, kteří si všimli drobného seknutí a zhatili tím domácí protiútok
23:21
Stejskal nedosáhl na nahození Jiráska a tak míček prosvištěl až k "rohovému praporku"
22:34
Chvastek od mantinelu zahrál na domácí břevno
20:34
Dvě rychlé akce na úvod utkání, nejdříve Stejskal vystihl napadání a zkoušel propasírovat míček mezi nohami hostujícího brankáře a z protiútoku Petrovice nechali vyniknout Chlepka
20:00
20:00
Střely v 1 třetina: Start 8, Petrovice 4
20:00
19:00
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Lukáš Hrubý, asistoval Patrik Michalík (2:3).
19:00
Hrubý jde za nahozením a na hranici vysoké hole překonává Chlepka
18:28
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Marek Čížek (2:2).
18:28
Rychlá otočka za brankou a míček v domácí síti, skoro nikdo neví kudy prošel
18:16
Domácí obrana zatím výborně blokuje naposled v bloku Jirásek
17:32
Michna svou střelou mezi tři tyče nenasměřoval, Chlepko, nemá dnes zatím moc práce
16:03
Vošta napravil své podklouznutí a nedovolil vážnější protiútok, je vidět, že rychlost je jeho největší předností
15:03
Kerzel zkusil takové rychlejší nahození od půlku, nikdo však před brankářem neclonil a tak si Janík mohl připsat jednoduchý zákrok
13:56
Hra se po úvodní zběsilejším tempu uklidnila a oba týmy se snaží držet balonek na svým holých
11:37
Janík dvěma dobrými zákroky udržel míček mi svou svatyni
10:22
Petrovice se zámku osvobodili pouze výhozem a skoro nestihli ani vystřídat
09:04
Hostující Daniš v dobré šanci netrefuje ideálně balonek a ten končí za Chlepkovou brankou
08:14
Hostující Kopelec byl tvrdě atakován na středu. Volný úder pro hosty blokuje domácí zeď
07:54
Domácí se snaží napadat a bylo to úspěšné, Havránek získal balonek a soupeř jej musel faulovat, volný úder však nic nepřinesl
07:19
Domácí Marek Richard z dobré pozice netrefuje branku
06:07
Hosté chtějí uklidnit hru a tak kombinují na své půlce, pozor ale na pasivní hru
05:13
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Pražák, asistoval Vojtěch Plaček (2:1).
05:13
Vojta Plaček našel Pražáka přes osu hřiště a ten nepřemýšlel a práskl balonek na branku a může slavit svým proslulým telemarkem
02:28
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar bez asistence (1:1).
02:28
Diváci se ještě nestihli usadit do svých sedaček a už oba brankáři lovili míčky ze svých sítí, jako první se prosadili domácí ze středu hřiště. V podstatě z dalšího útoku utekl Kašpar po mantinelu a nahodil míček na branku, Chlepko se pravděpodobně ztratil ve sluničku a zastavila jej až síťka domácí branky
02:01
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Jirásek, asistoval Filip Chmelíček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Marek Čížek, Bohdan Kopelec, Petr Kašpar, Marcel Jakubec, Dominik Chvastek
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Kristián Chlepko; hráči v poli: David Jirásek, Jan Kerzel, Tomáš Boubelík, Filip Chmelíček, Petr Stejskal