0:4
2:5
4:0
- : -
branky (asistence): 24:17 Jaroslav Rybka, 34:19 Martin Strejček (Zdeněk Fanta), 41:17 Jan Vacín (Jakub Vitvar), 54:07 Jan Vacín (Viktor Hocelík), 57:43 Michal Skuhrovec (Ondřej Krejčí), 57:56 Jakub Vitvar (Ondřej Krejčí)
branky (asistence): 01:31 Luděk Ondráček (Jan Grábl), 06:52 David Coufal (David Sládeček), 10:48 Jan Grábl (David Coufal), 12:41 Jonáš Kůra (Lukáš Jalový), 21:38 Luděk Ondráček (David Coufal), 22:26 Luděk Ondráček (Jan Grábl), 31:57 Luděk Ondráček, 32:43 Jonáš Kůra (Luděk Ondráček), 38:25 Lukáš Jalový (Jonáš Kůra)

SK BIVOJ LITVÍNOV - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:9
25. Jaroslav Rybka, 35. Martin Strejček, 42. Jan Vacín, 55. Jan Vacín, 58. Michal Skuhrovec, 58. Jakub Vitvar - 2. Luděk Ondráček, 7. David Coufal, 11. Jan Grábl, 13. Jonáš Kůra, 22. Luděk Ondráček, 23. Luděk Ondráček, 32. Luděk Ondráček, 33. Jonáš Kůra, 39. Lukáš Jalový; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2 + Ondřej Tichý (LIT) OS:5 + David Sládeček (HAT) OS; využití: 2:1; diváků: 55; zásahy brankářů: David Stojka 20, Jiří Vybíral 16 - Filip Kejík 34; po třetinách: 0:4, 2:5, 4:0;
65:00
Petr Globočník (SK Bivoj Litvínov) - Bohužel jsme opět začali hrát až od druhé poloviny zápasu a přesto že byl soupeř kvalitní tak jsme mu cestu za výhrou značně ulehčili. Sedmigólový náskok už se dohání jenom těžko, přesto jsme se o to pokusili a bojovali až do konce. Přejeme soupeři šťastnou cestu.
65:00
Marek Fiala (FBŠ Hummel Hattrick Brno) - První dvě třetiny víceméně v pohodě výkon. Třetí třetina je pro mě zklamáním a ostudou. Místo abychom zanechali dobrý dojem jsme degradovali naší hru ve všech směrech. Tří bodů z Litvínova si vážíme a děkujeme za zápas.
57:56
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Vitvar, asistoval Ondřej Krejčí (6:9).
57:43
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Ondřej Krejčí (5:9).
56:53
Vyloučen hráč Jakub Andrle družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
56:16
Pecháček poslal pěknou přihrávku na Skuhrovce, míček se mu ale odrazil od hokejky vysoko nad branku hostí.
55:03
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Luděk Ondráček.
54:07
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vacín, asistoval Viktor Hocelík (4:9).
53:08
Skalitz krásně odhadl volnou mezeru a nahodil před branku hostí, Kejík to ale všechno viděl a bez problémů míček zastavil.
52:19
Vyloučen hráč Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
51:40
Po rozehrávce mohl Pitek zakončovat do odkryté ale střela mu opět nesedla míček letěl mimo hřiště.
51:08
Dlouhý míček na Pitka který si nabíhal po pravém křídle. Byl faulován a domácí budou rozehrávat za brankou Brna.
47:35
Jalový teď v oslabení ohrozil Bivojskou branku po krásné kombinaci s Kůrou.
46:18
Domácí krásně nakombinovali rozehrávku standartky, Hocelíkova střela ale skončila v rukou Kejíka.
46:05
Vyloučen hráč Dominik Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra na zemi.
44:30
Domácí zatím úspěšně braní přesilovku, Brno se dostalo pouze k jedné střele.
43:07
Vyloučen hráč Ondřej Tichý družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
43:07
Vyloučen hráč Ondřej Tichý družstva SK BIVOJ LITVÍNOV - osobní trest.
42:32
Pitek byl sám na levém křídle, ale míček mu po prudké přihrávce sjel z hole.
41:17
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vacín, asistoval Jakub Vitvar (3:9).
40:56
Kejík teď vytáhl míček přímo z brankové čáry! Bivojové mohli snížit ztrátu ale gólman byl proti.
40:38
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil Jiří Pecháček.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině - 12:15
40:00
38:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Jalový, asistoval Jonáš Kůra (2:9).
37:05
Grábl si nabíhal na levém křídle, ale míček přeskočil mantinel a ke slovu se tak dostávají domácí.
34:20
Brankář zaváhal a pouze vyrazil míček před sebe, toho okamžitě využil Strejček a snížil tak náskok Brna.
34:19
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Strejček, asistoval Zdeněk Fanta (2:8).
33:06
Zápas se nám lehce protahuje, nastali klasické problémy z místní časomírou.
32:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Luděk Ondráček (1:8).
31:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček z trestného střílení (1:7).
31:57
Vyloučen hráč Tomáš Skalitz družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
31:02
Tichý uklidňuje hru za domácí brankou a rozjíždí útočnou akci Bivoje.
28:35
Po krásné kombinaci hostí se dostal ke střele Grábl, střela mu ale nesedla a míček letěl mimo branku.
27:13
Tichý nahazoval na Pitka před branku hostí, ale ten nedokázal trefit míček.
25:23
Vyloučen hráč David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
25:23
Vyloučen hráč David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno - osobní trest.
24:18
Krásná dalekonosná střela dává Bivojům ještě naději.
24:17
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jaroslav Rybka bez asistence (1:6).
22:53
Hosté se pěkně rozjeli, nechci nic předpovídat ale myslím si že tohle už Bivojové neotočí.
22:26
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Jan Grábl (0:6).
21:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Coufal (0:5).
20:54
Jalový mohl jít sám na branku a zvýšit náskok, ale podklouzla mu noha a tak se nikam dopředu nedostal.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině - 8:14
20:00
19:13
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
18:46
Skalitz hrál před brankou Brna, ale opět z toho domácí nedokázali nic vytěžit.
16:49
Ondráček zůstal úplně sám kousek od branky Bivoje, ale rozhodl se přihrát a akce tak skončila neúspěšně.
15:33
Pitek zkoušel přihrávat před branku hostí, ale v útoku byl naprosto sám a tak se ke hře opět dostávají hráči Brna.
13:30
Hosté dokáží skvěle kombinovat a přečíslují Bivoje.
12:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Lukáš Jalový (0:4).
12:11
Hocelík se dostal ke střele, ale ta letěla hodně mimo Brněnskou branku.
11:05
Jak napovídá skóre, hosté mají výrazně navrch. Většina hry se odehrává na domácí polovině.
10:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval David Coufal (0:3).
09:13
Strejček tentokrát na druhé straně střílel z levého křídla, míček poslal do boční síťky.
08:48
Kůra vyslal další střelu z pravého křídla, ale míček těsně přeletěl domácí branku.
06:53
Rychlá přihrávka na pravé křídlo stačila Coufalovi na krásné umístění střely a Brno tak zvyšuje svůj náskok.
06:52
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval David Sládeček (0:2).
04:43
Pitek vyslal prudkou střelu, ale míček mířil přímo do středu branky hostí kde už čekal připravený Kejík.
03:31
Andrle mohl dorážet do úplně odkryté domácí branky, ale Stojka stihl natáhnout svou nohu až k tyčce a zabránil tak dalšímu gólu.
01:52
Jakub Vitvar zkoušel střelu pro změnu z pravého křídla, ale brankář hostí měl svou svatyní dobře pokrytou.
01:31
00:59
Hulič se krásně uvolnil na levém křídle, ale už nedokázal zakončit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Dominik Dvořák, Lukáš Jalový, Marek Fuchs, Matěj Hronek, Jonáš Kůra
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: David Stojka; hráči v poli: Jiří Pecháček, Michal Skuhrovec, Daniel Hulič, Filip Skořepa, Viktor Hocelík