2:2
1:0
2:3
0:1
branky (asistence): 12:13 Michal Prorok (Daniel Tichý), 14:52 Michal Kozelský (Matěj Smeták), 31:32 Daniel Tichý (Matěj Smeták), 40:36 Matěj Smeták (Jiří Gregor), 42:11 Jiří Gregor (Michal Kozelský)
branky (asistence): 06:20 Lukáš Malý (Václav Hejplík), 10:37 Lukáš Malý (Vít Strouhal), 41:24 Jan Králík (Kryštof Bučok), 45:32 Marek Slepička (Václav Hejplík), 47:09 Lukáš Malý (Vít Strouhal), 60:21 David Štěpka (Václav Hejplík)

TJ Slovan Havířov - FBC Štíři Č. Budějovice 5:6p
13. Michal Prorok, 15. Michal Kozelský, 32. Daniel Tichý, 41. Matěj Smeták, 43. Jiří Gregor - 7. Lukáš Malý, 11. Lukáš Malý, 42. Jan Králík, 46. Marek Slepička, 48. Lukáš Malý, 61. David Štěpka; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 31 - Josef Macek 20; po třetinách: 2:2, 1:0, 2:3, 0:1;
65:00
Komentář trenéra hostů Malého Lukáše: Zápas nám nevyšel podle představ, nemohli jsme se dostat do zápasu. Soupeř si vytvářel nebezpečné šance z breaků. Vítězství je vydřené.
65:00
Komentář trenéra domácích Smetáka Matěje:Utkání na obě strany velice pomalé, dnes jsme se měli odlepit ze dna, bohužel tam stojíme ještě jednou nohou, spousta neproměněných šancí a absolutně bez nasazení. Jsme rádi aspoň za bod. Díky soupeři za utkání šťastnou cestu domů.
60:21
60:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Štěpka, asistoval Václav Hejplík (5:6).
60:00
60:00
Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Budějovice. 8:13
60:00
58:54
Přesilová hra v závěru utkání pro hostující celek.
58:53
Vyloučen hráč Michal Trunkát družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
58:30
Domácí fanoušci podporují svůj tým.
58:00
Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
53:55
Oba týmy se pokoušejí vymyslet jak soupeři vstřelit branku.
52:25
Zapletálek opět zachraňuje domácí tým.
51:20
Hráči Budějovic pálí z každé volné pozice.
49:35
V domácím týmu začíná houstnout atmosféra.
48:02
Macek ani neví jak dokázal chytit poslední střelu Smetáka
47:10
Nešťastně odražený míček od nohy Trunkáta,
47:09
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Vít Strouhal (5:5).
46:10
Zapletálek i přes obdržené branky drží svůj tým.
45:33
Slepička z první střílí do odkryté brány.
45:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Marek Slepička, asistoval Václav Hejplík (5:4).
44:45
Kozelský mohl jít sám na branku, ale míček zahrál vysokou holí.
44:05
Slovan nastoupil do 3. třetiny důrazně.
43:29
Tomšíček na poslední chvíli tečoval střelu Kozelského.
42:12
Slovan rychle odpověděl na obdrženou branku. Gregor dorážel míček těsně před golmanem.
42:11
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jiří Gregor, asistoval Michal Kozelský (5:3).
41:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Kryštof Bučok (4:3).
40:37
Gregor se pokusil vystřelit, ale mezitím si o nahrávku řekl Smeták, který zvyšuje náskok.
40:36
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Jiří Gregor (4:2).
40:01
Právě začala závěrečná třetina, do které vstupuje domácí tým s jednobrankovým vedením.
40:00
40:00
Střely na branku po 2. třetině. Slovan - Budějovice. 7:10
40:00
39:15
Gragorovi se nepovedlo prostřelit golmana hostů.
39:14
Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil Jiří Gregor.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:50
Slovan jen vyhazuje míčky na útočníky.
36:25
Tichý zkusil napálit Macka, ten je však připraven.
35:45
Hra se přelévá ze strany na stranu.
31:33
Tichý těsně před Mackem tečoval míček a dostal ho za brankovou čáru.
31:32
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Daniel Tichý, asistoval Matěj Smeták (3:2).
31:17
Budějovice v plném počtu.
29:18
Druhá přesilová hra pro domácí tým.
29:17
Vyloučen hráč Lukáš Malý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
24:51
Trunkátova střela z poloviny bohužel nad.
24:03
První vyloučení dnešního utkání.
24:02
Vyloučen hráč David Štěpka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
23:40
Vylegala těsně minul branku.
21:35
Hanák v šanci netrefuje branku.
20:01
Buly vyhrávají Budějovice a posouvají se do útoku.
18:45
Hezká šance domácích. Macek tuto střelu hatí.
18:19
Pavlík pokryl střelu Staňka.
17:00
Smeták při obranném zákroku padá na zem.
14:53
Smetákova střela skončila na boční síťce branky, Kozelský však stihl dorazit míček do branky.
14:52
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Matěj Smeták (2:2).
12:53
Gregor zahrál vysokou.
12:14
Prorok z první snižuje stav.
12:13
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok, asistoval Daniel Tichý (1:2).
10:38
Malý důraz před domácí brankou. Malý přidává druhou branku.
10:37
09:12
Trunkát zabránil střele hostů
08:28
Blahut oběhl soupeřovu branku a vybojoval volný úder.
07:45
Slovan drží míček na své polovině. Čeká na chybu soupeře.
06:21
Malý natáhl z poloviny těsně pod ruku Zapletálka.
06:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Václav Hejplík (0:1).
05:08
Smeták opět na Kozelského, tentokrát akci překazil Mackův zákrok.
04:15
Nadějnou střelu Tichého blokuje Macek.
03:15
Smeták se pokusil z voleje na Kozelského, tomu míček nesedl a končí za brankou.
02:40
Hra se zatím odehrává bez zastavení.
01:30
První chyba domácích málem končí brankou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Lukáš Malý, Marek Slepička, Vít Strouhal, Michal Matějček
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Georgi Kezua, Michal Trunkát, Michal Kozelský, Jiří Gregor, Matěj Smeták
00:00
Vítáme Vás u 6. kola 1. ligy mezi domácím TJ Slovan Havířov a hostujícím FBC Štíři Č. Budějovice.