3:1
1:2
3:2
- : -
branky (asistence): 00:48 Luděk Ondráček (David Sládeček), 01:32 Marek Fuchs (Lukáš Jalový), 08:42 Luděk Ondráček (Jakub Andrle), 26:01 David Coufal (Luděk Ondráček), 41:57 Luděk Ondráček (David Coufal), 50:31 Luděk Ondráček (David Sládeček), 58:00 Jan Grábl (Luděk Ondráček)
branky (asistence): 11:18 Daniel Filip (Marián Kloza), 23:25 Matěj Černý, 25:32 Matěj Černý (Adam Klimeš), 53:00 Tomáš Kozlík (Matěj Černý), 54:38 Matěj Černý (Daniel Tychtl)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Exelsior Havířov 7:5
1. Luděk Ondráček, 2. Marek Fuchs, 9. Luděk Ondráček, 27. David Coufal, 42. Luděk Ondráček, 51. Luděk Ondráček, 59. Jan Grábl - 12. Daniel Filip, 24. Matěj Černý, 26. Matěj Černý, 54. Tomáš Kozlík, 55. Matěj Černý; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 1:0 + Dominik Ošťádal (FLH) 5; využití: 1:0; diváků: 132; zásahy brankářů: Filip Kejík 13 - Vojtěch Stefan 31; po třetinách: 3:1, 1:2, 3:2;
60:00
59:59
Střely po 3. třetině 14:6
59:59
Vyjádření trenéra hostů: Jednou ta první prohra přijít musela. Věděli jsme, že síla soupeře je v jeho individualitách, které jsme si bohužel nedokázali uhlídat. Jinak odmakaný zápas, ve kterém nemám hráčům co vytknout. Děkuji soupeři za zatím nejlepší zápas letošní sezóny a gratuluji k vítězství.
59:59
Vyjádření trenéra domácích Marka Fialy: Zatím asi nejkvalitnější utkání z pohledu hry soupeře. Měli jsme dobrý vstup do utkání a dobře jsme plnili pokyny, které jsme si před zápasem řekli. Na konci první a značnou část druhé třetiny soupeř přidal na pohybu a změnil rozehrávku a nám trvalo dlouhou dobu než jsme se uklidnili a začli bránit s chladnou hlavou.
59:59
Ve druhé přestávce jsme se zklidnili a začli opět hrát s míčkem víc podle představ což rozhodlo zápas. Musíme zapracovat na přesilovkách a na tom, abychom nezačli bláznit ve chvíli kdy se zápas nevyvíjí podle našich představ. Soupeři děkuji za kvaltní utkání a přejeme šťastnou cestu domů. A divákům děkujeme za pěknou atmosféru.
58:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval Luděk Ondráček (7:5).
54:38
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Daniel Tychtl (6:5).
54:38
Černý snižuje na rozdíl jediné branky.
53:00
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Matěj Černý (6:4).
53:00
Kozlík trefil pěkně pod břevno a snižuje na rozdíl dvou branek.
52:50
Timeout Florbal Exelsior Havířov
50:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Sládeček (6:3).
50:31
Ondráček pěknou střelou k tyči ze středu hřiště zvyšuje náskok domácích.
49:53
Kejík teď vytáhl krásný zákrok.
48:32
Hattrick zatím v přesilovce nemá vyložený tlak.
47:29
Vyloučen hráč Dominik Ošťádal družstva Florbal Exelsior Havířov na 5 minut za hrubost.
47:29
Po tvrdém střetu s Ondráčkem, odchází na 5 minut na trestnou lavici Ošťádal.
47:03
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Luděk Ondráček.
47:03
Ondráček vystřelil po rychlé kličce, Stefan se však dobře natáhl a střelu vytěsnil.
46:41
Filip střílel z velkého brankoviště, Fuchs předvedl dobrý blok.
45:03
Hronek mohl jít sám na branku, do cesty se mu, ale připletl rozhodčí, a tak ze šance nic nebylo.
41:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Coufal (5:3).
41:57
Ondráček si odskočil a Coufal ho našel pěknou přihrávkou z rohu hřiště.
36:27
Kůra teď šel sám na branku, jeho střela skončila za mantinelem.
36:08
Havířov má teď víc ze hry, Kejík však drží Hattrick.
34:08
Havířov se nikam nežene a pomalu rozehrává na své obranné polovině.
30:48
Bezděčík orazítkoval tyč.
30:19
Jalový vyslal dobrou střelu, Stefan ji vyrazil nad.
26:01
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval Luděk Ondráček (4:3).
26:01
Ondráček nahrál Coufalovi před prázdnou branku, a ten doklepl míček do branky.
25:32
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Adam Klimeš (3:3).
25:32
Černý ze standartky vyrovnal krásnou střelou.
23:25
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý bez asistence (3:2).
23:25
Po chybě Halamy snížil Černý.
21:50
Havířovu se nepodařilo přesilovku využít, a tak se nám stav nezměnil.
20:31
Hattrick hraje oslabení velmi aktivně a to dělá Havířovu problémy.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po 1. třetině 14:6 pro domácí.
19:50
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
18:12
Coufal z otočky zkusil střelu, hráči Havířova ji však na branku nepustili.
16:04
Havířov se dostal více do hry, a tak se hra přelévá ze strany na stranu.
12:47
Coufal šel sám na golmana hostů, muž s maskou byl úspěšnější.
11:18
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Filip, asistoval Marián Kloza (3:1).
11:18
Havířov byl poprvé delší dobu na míčku a hned je z toho gól.
08:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Jakub Andrle (3:0).
08:42
Andrle poslal střílenou nahrávku, Ondráček dorazil míček do branky.
07:48
Havířov měl první zajímavou standartní situaci, gól z ní však nepadl.
06:02
Sládeček střílel z hranice velkého brankoviště, brankář hostů vytáhl skvělý zákrok.
03:50
Fuchs střílel z dobré pozice, ale obrana Havířova střelu dobře zablokovala.
03:22
Havířov se zatím nedostal na míček.
01:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Lukáš Jalový (2:0).
01:32
Hattrick překvapil Havířov rychlým startem, a tak vede už o dva góly.
00:48
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Kamil Peřka, Erik Šochman, Adam Klimeš, Matěj Černý, Daniel Tychtl
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, David Sládeček, Jan Grábl, Luděk Ondráček, David Coufal