3:0
6:2
2:4
- : -
branky (asistence): 08:14 Michal Klápa (Michal Strachota), 14:17 Jaromír Lisa (Jan Zavadil), 18:40 Michal Klápa (Michal Strachota), 20:40 Jiří Mutínský, 21:12 Jan Zavadil (Matěj Pruner), 22:00 Michal Klápa (Michal Strachota), 24:22 Michal Klápa (Miroslav Šnajdr), 26:03 Daniel Nicklas (Jan Skopový), 29:49 Dominik Šíbl (Ondřej Vašíček), 51:28 Jan Skopový (Daniel Nicklas), 58:22 Jaromír Lisa (Jan Zavadil)
branky (asistence): 25:03 Petr Šarközy (Jan Lacina), 32:18 Václav Jurdzin (Michal Sládek), 50:43 Daniel Kotzur (Adam Tesárek), 51:22 Jan Lacina (Richard Klimek), 56:55 Adam Tesárek (Michal Sládek), 58:02 Jan Lacina (Adam Tesárek)

FB Hurrican Karlovy Vary - 1. MVIL Ostrava WOOW 11:6
9. Michal Klápa, 15. Jaromír Lisa, 19. Michal Klápa, 21. Jiří Mutínský, 22. Jan Zavadil, 23. Michal Klápa, 25. Michal Klápa, 27. Daniel Nicklas, 30. Dominik Šíbl, 52. Jan Skopový, 59. Jaromír Lisa - 26. Petr Šarközy, 33. Václav Jurdzin, 51. Daniel Kotzur, 52. Jan Lacina, 57. Adam Tesárek, 59. Jan Lacina; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Václav Zavadil 25, Ondřej Heimerle 2 - Vojtěch Kořínek 17; po třetinách: 3:0, 6:2, 2:4;
60:01
Komentář karlovarského trenéra Petra Pánka: Zápas se mi hodnotí těžko, dvě třetiny jsme plnili taktické pokyny a soustředili se na náš výkon. Ve třetí třetině došlo k uspokojení a přestali jsme bránit. Vážime si třech bodů a pokusíme se na ně navázat na Kladně. Děkuji skvělým divákům i soupeři a přeji šťastnou cestu domů
60:01
Komentář trenéra hostí Tomáš Svačinky: Navážu na kolegu domácího týmu, první dvě třetiny jsme hráli totální nulu. Domácí zužitkovali osm našich chyb a po rychlém přesunu do útoku jsme inkasovali. Nejvíc na tom je smutné, že tyto chyby se opakují zápas od zápasu.
60:01
Pokračování trenéra Ostravy Tomáše Svačinky: Třetí třetina už byla jen dohrávaná.I navzdory tomu, že jsme si řekli že jí chceme vyhrát. Děkuji soupeři, divákům za zápas.
60:00
58:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Jan Zavadil (11:6).
58:02
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Lacina, asistoval Adam Tesárek (10:6).
57:50
Hosté v závěru ještě korigují skóre
56:55
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Michal Sládek (10:5).
56:37
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
53:40
Na hřišti si dnes první minuty připisuje Tomáš Zdeněk a nevede si vůbec špatně
51:29
S goly se nám nyní roztrhl pytel a v rychlém sledu vidiíme hned tři
51:28
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Skopový, asistoval Daniel Nicklas (10:4).
51:22
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Lacina, asistoval Richard Klimek (9:4).
50:43
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Daniel Kotzur, asistoval Adam Tesárek (9:3).
50:30
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Heimerle družstva FB Hurrican Karlovy Vary
48:29
Domácí jsou kompletní
47:40
Sládek netrefil prázdnou branku
46:29
Vyloučen hráč Štefan Nagy družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
32:18
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Václav Jurdzin, asistoval Michal Sládek (9:2).
29:50
Premiérový gól v A-týmu si připisuje Šíbl a byl to jeden z nejhezčích gólů, který dnes padl
29:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Dominik Šíbl, asistoval Ondřej Vašíček (9:1).
27:40
O slovo se po delší době přihlásil také gólman Zavadil, který předvedl jistý zákrok
26:04
Skopový nejprve neproměnil samostatný únik, následně však vybojoval míček a posunul na Nicklase,který mířil přesně
26:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Skopový (8:1).
25:03
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Petr Šarközy, asistoval Jan Lacina (7:1).
24:23
Vyloučení se nakonec nekoná, Šnajdr nahodil míček na branku, kde ho Kořínek vyrazil pouze ke Klápovi a ten se opět nemýlí
24:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Miroslav Šnajdr (7:0).
23:50
Další vyloučení hostů
22:01
Nástup z říše snů, domácí ze tří střel střílí tři branky a vedou již 6:0. Michal Klápa zkompletoval hattrick
22:00
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (6:0).
21:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Matěj Pruner (5:0).
20:40
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský bez asistence (4:0).
06:54
Vyloučen hráč Lukáš Svačinka družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za bránění ve hře.
06:18
Vyloučen hráč Richard Klimek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.