2:1
2:1
3:0
- : -
branky (asistence): 04:51 Martin Kalous (Pavel Daněk), 05:31 Tomáš Hradec (Lukáš Tomeš), 27:45 David Kolář (Martin Kalous), 30:59 Dominik Hudec, 48:03 Pavel Daněk (Martin Kalous), 57:33 Pavel Daněk (Martin Kalous), 59:05 Pavel Daněk (David Kolář)
branky (asistence): 17:35 Martin Lazárek (Karel Smutný), 35:31 Martin Lazárek (Jiří Šrámek)

Panthers Praha - Wizards DDM Praha 10 7:2
5. Martin Kalous, 6. Tomáš Hradec, 28. David Kolář, 31. Dominik Hudec, 49. Pavel Daněk, 58. Pavel Daněk, 60. Pavel Daněk - 18. Martin Lazárek, 36. Martin Lazárek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Martin Hruška 39 - Lukáš Vávra 36; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:0;
60:00
Střely ve 3. třetině 22:15
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Roman Urbanec): Neproměňujeme šance a došly nám síly. Důvoíd jistě znají hráči. Děkujeme soupeři, pořadatelům i divákům za férové prostředí.
60:00
Vyjádření trenéra domácích /Lukáš Jenšík): Zápas probíhal tak jak jsme předpokládali, tedy v naší režii. Po dlouhé době bylo na hráčích chuť dávat branky a konečně se nám vrátilo sbeevědomí. Cítím z týmu velký potenciál a a chuť po úspěchu. Děkuji soupeři za super zápas a fanouškům za podporu.
60:00
59:05
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval David Kolář (7:2).
59:05
Nádherná sehrávka od Koláře na Daňka vede k úpravě skóre na 7:2
57:33
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval Martin Kalous (6:2).
57:33
Nesoustředěnost a nedisciplinovanost hráčů ted stála Wizards další gól.
56:24
Wizard přečkali jejich oslabení
55:29
Šrámek chtěl Kolářovi vypíchnout balón, nevyšlo mu to a Kolářovi zbyl čas na střelu do dvou hráčů
54:24
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování.
54:24
Jsme svšdky hloupého vyloučení a Panthers si zahrají tři na pět.
54:13
Vyloučen hráč Petr Krob družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
53:30
Ptáčník zkoušl střelu Země-Vzduch jen se netrefil.
52:02
Kombinace Balvín-Pojar bohužel nevyšla a střela jen cinkla o boční spojnici
48:03
48:03
Daňkovi to vyšlo! vyslal na zadní střelu se kterou si golman nevěděl rady.
47:50
Kolář to zkusil z mezikruží, označkoval však jen tyč.
47:17
Wizards mají standartku, Hruška se ukaázal jako dobrý stavitel a i tuhle šanci se svými spoluhráči ubránil
46:48
Tomeš hledal svého spoluhráče před brankou, našel však jen hokejku soupeře
44:50
Hruška předvedl skvělý zákrok za branku, ale je po něm nutné vysušit hrací plochu
43:00
Lombino ostřeluje bránu jako kulomet
41:58
Jen co se panteři ocitli v plném poštu, už o nich kouzelnický golman ví.
41:21
Panthers přežili dvojité oslabení bez ztráty kytičky.
39:15
Vyloučen hráč Radek Šťovíček družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:15
A je tu další vyloučení. Radek Šťovíček ubránit unikajícího kouzelníka, ale pokus mu vyšel jen s nedovoleným faulem. Kouzelníci tak budou hraát chvíli 5 na 3.
38:08
Smutný zkusil z ostrého úhlu, Hudec ale dobře zblokoval
37:24
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
36:55
Hostí získavají odložené vyloučení a zkouší snížit v šesti
35:31
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (4:2).
35:31
Z pumelice před domácí brankou poslední půl minuty, vznikl snižovací gól pro Wizards.
35:00
Smutný nahrává na Kronďáka, tan vyslal ze středu a Hruška vytáhl další skvělý zákrok.
34:09
Krob to zkoší od střídačky domácích. Míč však ani neohrozil branku
32:23
Panteři si balonek předávají na mantinelu jako horký brambor, střelu, která z tho vyústila brankář s přehledem zneškodnil.
30:59
Timeout Panthers Praha
30:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominik Hudec bez asistence (4:1).
30:28
Blažek dorážel po náhozu z velkého brankoviště. Hruška si i s tímhle pokusem poradil
29:00
Míka vyslal na Lombina ten však nedokázal umístit kuličku mezi tyče.
27:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Martin Kalous (3:1).
17:35
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Karel Smutný (2:1).
17:35
Wizards nabídky svých soupeřů využili a snižují na 2:1
17:16
Vyloučen hráč Jiří Krůšek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
17:16
Jiří Krůšek zbytečně fauluje před vlastní brankou a je z toho první přesilová hra tohoto utkání
16:19
Muller pálí daší ránu Wizards do rohu Hostivické arény.
14:55
Hruška likviduje jednu gólovou šanci za druhou
12:56
Marco Lombino nadějně běžel na branku, před ní však upadl a rozhodčí nechává hru běžet dál.
12:00
Hradec zkusil uniknout sám po mantinelu, dostal se akorát do rohu kde byl o balonek připraven
10:18
Jan Balvín zkusil provščit bránkaře, střelu od středu ale nevypočítal moc přesně a míjí
06:31
Hruška zhabránil jasnému gólu
05:31
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Hradec, asistoval Lukáš Tomeš (2:0).
05:31
Z pumelice před Kouzelnickou branku vyšli lépe panteři a po kombinaci Tomeš-Hradec se skŕe upravilo na 2:0
04:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval Pavel Daněk (1:0).
04:51
Kalous využil Daňkovu nahrávku ze standartky a otvírá skóre utkání
03:30
Mladá naděje Wizardů Štubzart tvrdou střelou od mantinelu prověřil Hrušku, ten si jeho pokus pohlídal.
01:30
Wizards se dostali ke standardce, panterská zeď ale střelu dobře zblokovala
01:05
Krůšek v šanci z mezikruží. Z nadějné pozice však míjí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Petr Krob, Filip Müller, Jiří Šrámek, Daniel Kronďák, Martin Lazárek
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: David Polcar, Jiří Ptáčník, Pavel Daněk, David Kolář, Martin Kalous