1:2
2:2
2:3
- : -
branky (asistence): 12:23 Antonín Semerád (Ondřej Kočí), 33:30 Antonín Semerád (Ondřej Kočí), 36:04 Antonín Semerád (Lukáš Panenka), 56:49 Šimon Paldus (Dalibor Michálek), 57:46 David Mühlbach (Lukáš Panenka)
branky (asistence): 00:54 Petr Heřmanský (Jakub Noha), 11:31 Tadeáš Drahorád (Jan Pudich), 26:31 Jakub Noha (Petr Heřmanský), 37:50 Jakub Majer (Karel Svatoš), 43:46 Robert Štipka (Tomáš Sláma), 46:55 Jan Fiala (Jakub Noha), 52:32 Robert Štipka (Josef Bína)

Florbal TJ Kobylisy - FAT PIPE Traverza Mukařov 5:7
13. Antonín Semerád, 34. Antonín Semerád, 37. Antonín Semerád, 57. Šimon Paldus, 58. David Mühlbach - 1. Petr Heřmanský, 12. Tadeáš Drahorád, 27. Jakub Noha, 38. Jakub Majer, 44. Robert Štipka, 47. Jan Fiala, 53. Robert Štipka; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:2; využití: 2:2; diváků: 41; zásahy brankářů: Marek Paleček 30 - Josef Bína 32; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:3;
60:00
Střely ve 3. třetině: Domácí 16, hosté 16.
60:00
Komentář vedoucího družstva hostujícího týmu Traverza Mukařov: " I díky štěstí jsme měli většinu doby zápas pod kontrolou, nepříjemnému tlaku soupeře v posledních minutách jsme ale odolali, děkujeme za zápas."
60:00
Komentář vedoucího družstva domácího týmu Florbal TJ Kobylisy. " Prospané začátky třetin, nedůraz a zbytečné chyby nás stály 3 body, takto se bohužel o play-off nehraje. Děkujeme soupeři za utkání."
60:00
59:46
Z dnešního zápasu body nebudou...
58:46
Domácí v šesti!
57:46
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil David Mühlbach, asistoval Lukáš Panenka (5:7).
57:35
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
56:49
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Šimon Paldus, asistoval Dalibor Michálek (4:7).
56:49
Šimon Padus využil závaru před hostující svatyní a snižuje na 4:7!
56:06
První střela v přesilovce přišla až ve druhé minutě tohoto vyloučení
54:52
Timeout Florbal TJ Kobylisy
54:52
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
54:52
Šance v podobě přesilové hry!
54:36
Tonda Semerád těsně nad. Dle jeho slov tam místo bylo.
52:32
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Robert Štipka, asistoval Josef Bína (3:7).
52:32
Bína dlouhým výhozem na Roberta Štipku, který z první backhandem trefuje k tyči Palečkovy branky.
51:49
Volný úder ze slibné pozice před brankou hostí také brankou nekončí
51:04
Domácí teď zamkli Traverzu na jejich polovině a snaží se něco udělat s nepříznivým výsledkem.
46:55
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Fiala, asistoval Jakub Noha (3:6).
46:55
To se bohužel nepovedlo...
46:40
Domácí zaujali postavení ve tvaru loga jedné renomované francouzské automobilky a brání přesilovku.
46:08
Vyloučen hráč Matěj Bouček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
43:46
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Robert Štipka, asistoval Tomáš Sláma (3:5).
43:46
Z následného protiútoku hosté skórují.
43:41
Kočí pěkně obhodil soupeře, zakončit se mu bohužel nepodařilo.
42:41
David #21 trefuje pouze ležícího Bínu.
41:29
Reflexivní zákrok Palečka pořád drží domácí v zápase.
41:07
Paldusova špatná rozehrávka naštěstí nebyla potrestána.
37:50
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Majer, asistoval Karel Svatoš (3:4).
37:50
Ale napotřetí trefuje šibenici...
37:26
Majer nadvakrát úplně mimo.
36:55
Vyloučen hráč Dominik Čejka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování hokejky.
36:04
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Lukáš Panenka (3:3).
36:04
Semerád krásně hlavou naznačoval přihrávku na Kočího, nakonec však sám pověsil "pod víko", hezký gól!
35:00
Zpráva pro všechny novináře, dnešní utkání sleduje 41 diváků, děkujeme!
33:30
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Ondřej Kočí (2:3).
33:30
To už ale neplatí, krásná akce z první, kdy Antonín Semerád "uklízel" do prázdné.
33:08
Přesilová hra se zatím vůbec nedaří.
32:20
Vyloučen hráč Dominik Hron družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
31:03
Bouček prověřil pozornost Bíny.
29:58
Ten bílý nesmysl jménem balonek teď zákeřně zfauloval domácího Čejku.
28:57
Hosté se již radovali z branky, avšak ta byla správně neuznaná z důvodu vysoké hole.
28:30
Znovu vynikající zákrok Palečka!
26:31
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Petr Heřmanský (1:3).
26:31
Hostující Noha hezky pod nohou zvyšuje vedení Traverzy
24:02
Domácí obrana si nyní vybírá slabší chvilky, ale naštěstí hosté tuto skutečnost nepřetavili v branku.
23:29
Akce 2 na 1 hostů brankou také nekončí.
22:51
David M. #21 z první těsně nad!
21:53
Kočí z volného úderu trefuje pouze prvního bránícího hráče.
20:55
Čejkova nebezpečná střela končí na hrudi Bíny.
19:25
Čejka pěkně ze vzduchu, balónek byl ale ztečován těsně nad!
18:54
Pěkně to teď zahrálo duo Kočí - Semerád, akce bohužel brankou nekončí.
18:54
Znovu Paleček vytáhl nádherný zákrok proti střele soupeře.
17:50
Náherný zákrok palečka!
16:23
Šimon Paldus ze zajímavé pozice minul bránu. Na jeho obhajobu, bylo těžké trefit balónek, natož branku.
12:23
12:23
Tonda Semerád nádherně k tyči. 2:1!
11:31
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tadeáš Drahorád, asistoval Jan Pudich (0:2).
11:03
Matouš Neužil pěkně přihrál na střed Dominiku Čejkovi, tou však trvalo zpracování a proto trefil pouze protihráče.
09:02
Kočí se Semerádem napadají rozehrávku soupeře. Tomu dělá problémy se dostat do útoku.
07:30
Další jistý zákrok Palečka.
03:50
Ex-kobyliský hráč Karel Štipka orazítkoval svým projektilem břevno!
03:20
Tečovaná střela Palduse končí těsně vedle branky hostí.
02:53
Závar před brankou domácích. Paleček hasí.
00:54
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Petr Heřmanský, asistoval Jakub Noha (0:1).
00:54
Nedůraz před domácí brankou vede k první změně skóre.
00:01
Úvodní buly vyhrálo domácí družstvo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jakub Majer, Jakub Noha, Karel Svatoš, Lukáš Kášek, Petr Heřmanský
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Matěj Bouček, Lukáš Panenka, Ondřej Kočí, Dalibor Michálek, Antonín Semerád
00:00
Hezký podvečer z kobyliské Šatna arény. V dnešním utkání 2. kola Národní ligy se utkají domácí Kobylisy s Traverzou Mukařov.