1:0
4:0
2:0
- : -
branky (asistence): 19:53 Petr Heřmanský (Walter Schubert), 21:25 Jan Pudich, 25:35 Petr Heřmanský, 28:59 Radim Fořt (Jan Fiala), 36:48 Ondřej Kalát (Dominik Hron), 49:11 Šimon Otto (Jan Řeřicha), 51:02 Radim Fořt (Jan Fiala)

FAT PIPE Traverza Mukařov - Spartak Pelhřimov 7:0
20. Petr Heřmanský, 22. Jan Pudich, 26. Petr Heřmanský, 29. Radim Fořt, 37. Ondřej Kalát, 50. Šimon Otto, 52. Radim Fořt; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Josef Bína 20 - Jakub Kuchař 25; po třetinách: 1:0, 4:0, 2:0;
60:00
Střely na branku ve třetí části: Traverza 13 - Pelhřimov 4.
60:00
Komentář zápasu kapitána domácích Tadeáše Drahoráda: "Očekávali jsme těžké utkání, ale při vší úctě k soupeři, mnoho lehčích zápasů jsme v NFL neodehráli. Musíme být ve střehu, příště budeme muset přidat!"
60:00
Komentář zápasu trenéra hostí Petra Zajíčka: "Co k tomu říct... Gratulujeme soupeři k vítězství, naplno se projevila nezkušenost našich hráčů. Děkuji divákům."
60:00
58:52
Už není co psát. Tady je hotovo a stejně se nic neděje.
57:34
Řezna zkoušel střelu ze skoku, ale tímto inovativním pokusem nezaznamenal úspěch.
56:00
Čtyři minuty do konce. Už už to vypadalo, že Vlach zmírní bídu hostí alespoň čestným zásahem, leč nezmírnil. Proti jeho tažené střele zaklekl Dejv.
55:11
Informace pro novináře! Dnešní utkání sleduje 19 neplatících diváků. Děkujeme!
54:09
Není to sice Nimbus 2000, ale pořád slušná odměna.
53:41
....................zubní kartáčky Curaprox 5460.
53:22
Můžeme snad prozradit, že nejlepší hráči dnešního zápasu obdrží zbrusu nové........
51:02
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Jan Fiala (7:0).
51:02
DE-STRU-KCE! Totální dehonestace soupeře. Jinak to snad říct ani nejde. Branku v tzv. přeslabení zaznamenal Fořtík. Pelhřimov je bezradný.
50:57
Traverza hraje sice ve čtyřech ale...
50:06
Vyloučen hráč Lukáš Kášek družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:11
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Jan Řeřicha (6:0).
49:11
Horal Otto nabral ve vysokohorském prostředí dostatek síly, kterou nyní přeměnil v gól. Zákon akce a reakce mu není cizí.
48:29
Dnešek se do historie zapsal třeba tím, že v roce 1575 byl korunován Rudolf II. českým králem. Zapíše se 22. září do análů i tím, že Traverza získá tři body?
46:57
Poduška je očividně stále pod dekou, takže není divu, že jeho pokus končí mimo.
45:03
Po delší době se ozývají i pelhřimovští fanoušci.... pelhřimovský fanoušek s bubnem.
43:35
Samsonova střela znovu nic. Tento střelec v zápase zatím mlčí...
42:05
Pudich se během přestávky nechal slyšet, že jedna branka je mu málo. Neskromný to chlapec. Nicméně teď se dobře promenádoval před brankou, div, že lopta po odrazu od něj neskončila v brance.
41:14
Fořt se krásně prosmýkl podél pravého mantinelu, ale Kuchař tentokrát, výjimečně, nekapituloval.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé části: Traverza 8 - Pelhřimov 9.
40:00
39:46
Otto tady jezdí i po pr...., jen aby se hosté nedostali k loptě! #obetavost
38:48
Tuči nejprve nabízel rozjetému Fořtíkovi nalevo, poté to zkoušel sám. Tentokrát mu gól do šatny ale byl odepřen.
36:48
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Ondřej Kalát, asistoval Dominik Hron (5:0).
36:48
Jak si Kalát v podobných situacích většinou vybírá smůlu, tak tentokrát si nadělil vrchovatě. Dloubáček jak z dílny Tondy Panenky a hned je to o pět.
35:48
Walty zkušeně odzbrojil jednoho z pelhřimovských nájezdníků. Traverza opět v útoku.
33:11
Tak teď. Ale Káša v rohu svědomitě zabojoval a loptička je znovu na čepelích domácích.
32:55
Vlastně už si ani nepamatujeme moment, kdy Pelhřimov přešel přes půlku.
31:49
Když řekneme, že tu nikdo z mrtvých zatím nevstává, nebudeme daleko od pravdy. Pelhřimovská bída zatím pokračuje.
28:59
28:59
Další hřebíček do pelhřimovské rakvičky. Uvidíme dnes zmrtvýchvstání? A nemyslíme Revenanta s Leem.
26:50
Novopečený dvojnásobný otec Walter orazítkoval z půlky břevínko! Nelák by chtěl ale gól.
25:35
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Petr Heřmanský z trestného střílení (3:0).
25:35
Oáza pro oči! Nic jiného nejde říct k Tučiho zakončení. Je jen Vaše chyba, že jste si nenašli cestu do Vanity Areny a neviděli tento nájezd na vlastní oči.
25:29
Nejdřív Pepa, potom Dražé. Skvělá defenziva domácích.
24:35
Během krátkého výpadku kabelu z našeho počítače jste o nic zásadního nepřišli. Možná stojí za zmínku další šance Traverzy, ale ta tentokrát gólem neskončila.
21:25
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich bez asistence (2:0).
21:25
Oooo Pudich! Jihočeský nebojsa se chrabře probil před Kuchaře, vzal veškerou zodpovědnost na sebe a ukázkově proměnil svůj pokus zakončením z otočky k tyči. Kuchař neměl šanci.
20:00
20:00
Střely na branky v první části: Traverza 11 - Pelhřimov 7.
20:00
19:53
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Petr Heřmanský, asistoval Walter Schubert (1:0).
19:53
Tak přeci jenom jsme se dočkali branky. Prvního zápisu na domácí palubovce se dočkal Tuči! A něco nám říká, že na tomto gólu jeden ze sázejících v sázkové kanceláři Pořadatelský stoleček vydělal.
19:25
Traverza dohraje třetinu v přesilovce. A možná taky ne, pokud se trefí..
19:23
Vyloučen hráč Vojtěch Mozr družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:08
Štipka K.! Už už sahat po brance, ale znovu nic. Skóre stále zůstává neposkvrněno.
16:57
Kalátova jízda uháněla vstříc gólu, nedokázala však překonat odolnou pelhřimovskou hradbu.
15:15
Ke střele se dostal i pelhřimovský veterán Žák. Proti jeho pokusu ale Bína nemusel tasit ani jeden ze svých údů.
13:20
Šance tu pro hosty byly, ale obrana domácích byla pevná jak beton z mukařovské betonárky.
12:26
Traverza zatím i díky obětavým zákrokům Fidžiho a Tučiho zvládá oslabení bez ztráty kytičky.
11:25
To jsme tu dokonalou třetinu možná i zakřikli. Drahorád se sice ohání tím, že hrál balón, ale pány v oranžovém nepřesvědčil o své nevině.
11:20
Vyloučen hráč Tadeáš Drahorád družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
10:24
Takový florbal se nám líbí! Perfektní defenziva vždy potěší. Dočkáme se dokonalé třetiny, tedy třetiny bez gólu?
09:30
Teď u Bíny stáli všichni svatí. A nemyslíme Svatošovi na tribuně....
07:07
Když už jsme u publika... tříčlenný pelhřimovský kotel je zatím nejvýraznějším prvek v celé hale. Možná ho přehlédnete, ale rozhodně nepřeslechnete.
06:18
Petr "Tuči" Heřmanský byl blízko prvního gólu před domácím publikem, ale ještě si na něj bude muset počkat.
05:12
Lopta se dostala po ose Kalát > Dejv až na Štipku R., který ale míjí.
03:01
Dom Hron vyslal pumelenici z první ze středu, ale razance byla na úkor přesnosti. Kuchařovi v brance zatím děravý jak cedník není.
01:44
Úvod zápasu přinesl několik šancí na obou stranách, leč žádný z pokusů neskončil změnou na ukazateli skóre.
00:32
Dobrý den, vítejte u prvního domácího zápasu mukařovské Traverzy! Dočká se dnes Vanity Arena prvních domácích bodů? To zjistíte na konci pořadu!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Petr Poduška, Jan Brothánek, Jan Knězů, Viktor Vlach, Jiří Žák
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Radim Fořt, Jan Fiala, Karel Štipka, Karel Svatoš, Petr Heřmanský