2:2
2:4
1:1
- : -
branky (asistence): 13:44 Adam Lichnovský (Daniel Šimíček), 17:26 Daniel Opatřil (Lukáš Vávra), 37:23 David Friedel (Lukáš Vávra), 38:09 Daniel Šimíček, 59:56 Lukáš Vávra
branky (asistence): 06:37 Matěj Kuželka (Lukáš Vlach), 16:09 Lukáš Vlach (Lukáš Mátl), 26:12 Ondřej Blažek (Josef Svoboda), 31:23 Tomáš Sýkora (Lukáš Vlach), 34:02 Vojtěch Janata (Marcel Pospíšil), 39:09 Lukáš Vlach (Lukáš Mátl), 58:36 Ondřej Blažek (Josef Svoboda)

FBC Vikings Kopřivnice - Snipers Třebíč 5:7
14. Adam Lichnovský, 18. Daniel Opatřil, 38. David Friedel, 39. Daniel Šimíček, 60. Lukáš Vávra - 7. Matěj Kuželka, 17. Lukáš Vlach, 27. Ondřej Blažek, 32. Tomáš Sýkora, 35. Vojtěch Janata, 40. Lukáš Vlach, 59. Ondřej Blažek; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Jan Klinka 21 - Petr Brestovský 26; po třetinách: 2:2, 2:4, 1:1;
60:00
59:59
Střely domácí ve 3. třetině: 12, dohromady 31. Střely hosté ve 3. třetině: 12, dohromady 28.
59:59
Komentář kapitána hostů Vojtěcha Janaty:"Dobré nasazení celý zápas, dobrá produktivita, horší část ve druhé půlce druhé třetiny. Do příště se musíme vyvarovat individuálních chyb. Děkuji všem za zápas".
59:59
Komentář kapitána domácích Adama Lichnovského:"Začátek zápasu byl celkem vyrovnaný. Ve druhé třetině nám soupeř dal dva góly, na které se těžko odpovídalo. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že musíme vyrovnat a zápas otočit do vítězného konce. V příštím zápase se musíme vyvarovat zbytečných chyb a dotáhnout ho do vítězného konce. Děkuji soupeři za zápas a přeji jim hodně štěstí do dalších bojů."
59:56
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra bez asistence (5:7).
59:56
Vávra obral posledního hráče hostů o míček a okamžitou střelou z otočky trefil šibenici.
58:36
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Josef Svoboda (4:7).
58:36
Klinka se vrátil do své branky, hosté poslali míček na volného hráče před brankou, který z blízka zakončil pod břevno.
58:05
Soukalovi odskočil míček od hokejky až za mantinel. Míček pro hosty.
57:48
Vikingové jdou do šesti.
57:47
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
57:28
Lichnovský vyslal tvrdou ránu, golman ji dokázal vyrazit.
56:53
Kuželka neplánovaně navštívil střídačku domácích.
56:26
Kubátko vybojoval standardku blízko od branky hostů.
55:02
Vikingové se snaží dlouhými nahozeními dostat na útočnou polovinu. Míček ale mají hosté.
53:21
Hra se přiostřuje, narovnávači mantinelů mají nyní práce až nad hlavu.
52:32
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
51:30
Šimíček prokličkoval obranou hostů, ale jeho střelu skvělým zákrokem vyrazil brankář.
50:16
Vikingové se po dlouhé kombinaci dostali ke střele, která přeletěla branku.
49:46
Vyloučen hráč Marcel Pospíšil družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
49:03
Vikingové nyní netrefili odkrytou branku.
48:15
Klinka skvělým zákrokem podržel svůj tým.
47:07
Soukal střílel z vlastní půlky, golman s jeho střelou neměl problém.
46:15
Vikingové jsou nyní v tlaku.
45:14
Friedel se dvakrát dostal ke střele v předbrankovém prostoru. Obě příležitosti zlikvidoval Brestovský.
44:39
Hráč Třebíče inkasoval nepříjemný úder, chvíli ležel na hřišti, následně se zvedl a pokračuje ve hře.
43:55
Další nepřesnost v rozehrávce hostů. Jahodova střela mířila těsně vedle.
42:52
Kubátko vystihl rozehrávku Snipers, golman se mu včas vrhl pod nohy a šanci zneškodnil.
41:57
Hosté rozehrávali standardku z rohu a několikrát se dostali do zakončení. Klinka si s dorážkami poradil.
40:25
Vávra vypálil po zemi, střela proletěla kolem levé tyče.
39:09
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Lukáš Mátl (4:6).
38:10
Vikingové jsou nyní lepší a drží se na polovině hostů.
38:09
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček bez asistence (4:5).
37:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil David Friedel, asistoval Lukáš Vávra (3:5).
36:26
Zátopek ve velké šanci nastřelil pouze golmana hostí.
35:18
Vikingové se ocitli ve slibné šanci, jeden z domácích útočníku skákající míček netrefil.
34:14
Domácím se nyní nedaří vůbec nic.
34:02
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Janata, asistoval Marcel Pospíšil (2:5).
32:53
Hosté nyní vyslali dvě nepřesné střely.
31:54
Domácí ve třech napadají rozehrávku Třebíče.
31:23
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Lukáš Vlach (2:4).
30:01
Blažek ukázal pěknou kličku na střed hřiště a vystřelil. Klinka se překonat nenechal.
28:44
Vikingové chybovali v rozehrávce a odevzdali tak míček hostům.
28:07
Klinka si připsal krásný zákrok po střele z bezprostřední blízkosti.
27:51
Vikingové nepouštějí Snipers k míčku.
26:55
Vikingové nyní zasypávají soupeřovu branku střelami.
26:12
25:24
Domácí v plném počtu.
24:56
Vikingové se osvobodili nahozením na polovinu soupeře.
24:02
Třebíčtí se v přesilovce zatím nedostali k nebezpečné střele.
23:24
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
23:06
Klinka si připisuje zákrok po střele z půlky. Hosté stále hrají v šesti.
22:06
Rozhodčí signalizuje trest, Snipers zatím v klidu kombinují.
20:56
Po chybě domácí obrany se Snipers dostali ke střele, ta ale přeletěla branku.
20:01
Vikingové vyhráli úvodní buly druhé třetiny.
20:00
20:00
19:59
Střely domácí: 8 Střely hosté: 6
19:06
Vikingové napadají hluboko v obranném pásmu hostů.
17:26
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Lukáš Vávra (2:2).
17:26
Domácím opět vyšla standardka. Opatřil otřel svou gólovou ránu o břevno.
16:09
16:09
Hosté zakončili akci 2 na 1 gólově.
15:29
Jahoda s Lichnovským si vyměnili několik přihrávek, Jahoda pak netrefil branku.
13:44
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Daniel Šimíček (1:1).
13:44
Lichnovský dostal přihrávku na střed hřiště a následně vyslal projektil, za kterým se Brestovský jen ohlédl.
12:38
Opatřil střelou z první jen těsně minul branku hostů.
12:16
Brestovský neměl s Vávrovou střelou problémy.
11:25
Vikingové další nepovedenou přihrávkou odevzdali míček soupeři.
09:37
Vávra se ocitl sám před brankářem hostů, střelou z otočky trefil jen golmana.
08:40
Kubátko proběhl s míčkem celé hřiště, jeho akce skončila na posledním obránci hostů.
07:51
Domácí rozehráli standardku nakrátko, následná střela jen těsně minula branku.
07:20
Hosté jsou nyní aktivnější, nepouštějí Vikingy k míčku.
06:37
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Matěj Kuželka, asistoval Lukáš Vlach (0:1).
05:16
Nebezpečný protiútok hostů zmařil na poslední chvíli domácí Kubátko.
04:15
Opatřil dostal přihrávku přes celé hřiště, následnou střelou z voleje minul branku hostů.
03:42
Vikings rozehrávají na polovině hřiště.
02:34
Vávra se snažil přihrát před branku hostí, obrana však jeho záměr vystihla.
01:43
Hosté vyslali nebezpečnou střelu, skončila však těsně vedle Klinkovy branky.
01:01
Snipers kombinují na vlastní půlce.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Marcel Pospíšil, Josef Svoboda, Ondřej Blažek, Vojtěch Janata, Marek Papoušek
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Jakub Kresta, Lukáš Soukal, Daniel Opatřil, Lukáš Vávra, David Friedel