2:2
1:2
1:1
- : -
branky (asistence): 00:50 Oldřich Sova (Martin Hybner), 05:44 Vojtěch Repček (Lukáš Rychlý), 29:47 Vojtěch Repček (Marek Klečka), 48:18 Štěpán Kostolány (Marek Klečka)
branky (asistence): 00:26 Ondřej Bábíček (Lukáš Gregr), 11:35 Patrik Jedlička (Thomas Jakubec), 25:47 Lukáš Gregr (Jakub Gremmel), 32:52 Lukáš Gregr (Ondřej Bábíček), 55:32 Lukáš Gregr

S.K. P.E.M.A. OPAVA - Aligators Klobouky Teamstore.cz 4:5
1. Oldřich Sova, 6. Vojtěch Repček, 30. Vojtěch Repček, 49. Štěpán Kostolány - 1. Ondřej Bábíček, 12. Patrik Jedlička, 26. Lukáš Gregr, 33. Lukáš Gregr, 56. Lukáš Gregr; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Matěj Martínek 20 - Patrik Rychlý 12; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:1;
60:00
Střely na branku 8:8
60:00
Komentář hostujícího trenéra, pana Pavla Volka: Děkujeme domácím za kvalitní utkání ve kterém jsme byli po většinu času lepším týmem.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Michala Trunkáta: Dneska jsme neodehráli vůbec dobrý zápas, přizpůsobyli jsme hře soupeře a z toho pramenilo neskutečné množství chyb a ztrát a jen díky Matějovi skončil výsledek jak skončil. Gratuluju soupeři a přeju příjemnou cestu domů.
60:00
59:00
58:48
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
56:47
Vyloučen hráč Štěpán Kostolány družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
55:32
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr bez asistence (4:5).
55:32
Gól z ničeho nic propadává pod ležícím Martínkem.
53:50
Opavu drží nad vodou Matěj Martínek, těžkou střelu Gregra nad nohu musel zasahovat.
52:20
Opavští zbytečně faulují, míček pro hosty.
52:00
Půlminutový zámek opavských, nic z toho...
51:04
Vyloučen hráč Michal Kolaja družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
48:18
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Marek Klečka (4:4).
47:33
Střelu nad rameno vyráží Martínek mimo 3 tyče.
47:33
TO je Parááááda, já na bráchu, brácha na mě :D … Gól do prázdné Štěpáááán Kostoláány, asistence Klečis ou yeaaah :)
47:04
Aligatoři točí opavské, ti nee a nee se dostat k míčku.
45:00
Opava by měla zabrat, pokud chce s výsledkem ještě něco udělat.... 3 střely na branku v 2. třetině mluví za vše...
41:50
Klečkova střela z první, brankář vyráží nohou...
39:40
Hned z trestné lavice Olda Sova vybojoval míček a v akci 2 na 1 bohužel nepřihrál přesně.
38:30
Hosté drží stále míček na hokejkách, šance minimální...
37:35
Vyloučen hráč Oldřich Sova družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
35:45
Vojta Repček našel z poza branky Klečku, ten bohužel vůbec netrefil branku.
32:52
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Ondřej Bábíček (3:4).
32:52
Akce hostů 2 na 1 končí gólem za bezmocným Martínkem.
29:47
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Marek Klečka (3:3).
29:47
Vojta Repček využívá přesilovou hru. Natáhl míček na čepel a vymetl pavučiny v brance Rychlého.
29:15
Hosté v brejku, ale střelu vyráží Martínek.
28:50
Vyloučen hráč Viktor Kejík družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za blokování hokejky.
27:39
Vyloučen hráč Lukáš Gregr družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za vysoká hokejka.
25:47
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Jakub Gremmel (2:3).
24:03
Vyloučen hráč Oldřich Sova družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
24:03
Olda Sova poslal hráče hostí k zemi, ten si přiskočil rybičkou a vykouzil pro domácího hráče 2 minuty.
21:15
Rychlá akce po ose Kostolany-Klečka-Repček. Poslední jmenovaný netrefuje míček ani prázdnou branku hostů.
20:00
20:00
Střely na branku 9:5
20:00
18:00
Poslední 2 minuty 1. třetiny.... a Chozé Šimera na hřišti....
11:35
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Patrik Jedlička, asistoval Thomas Jakubec (2:2).
11:34
Hosté srovnávají krok, k odraženému míčku od mantinelu se dostal Patrik Jedlička, který do míčku bekhendem praštil a míček končí za překvapeným Martínkem.
11:00
Vojta Repček byl blízko druhého gólu dnešního utkání. Klečkovu skákavou nahrávku trefil na malém brankovišti tak šikovně, že trefil spojnici břevna a tyčky. Míček poté skákal na brankové čáře. Podle mě to bylo za, ale rozhodčí je pánem na hřišti. 8-)
05:44
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Lukáš Rychlý (2:1).
05:44
Důraz Vojty Repčeka se vyplatil, na malém brankovišti snad na 3x dorážel míček.
04:00
Hra se nám po první minutě celkem uklidnila, oba týmy měly jen minimum šancí. Za zmínku stojí bomba Balnara z poloviny hřiště.
00:50
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Oldřich Sova, asistoval Martin Hybner (1:1).
00:50
Máme vyrovnáno. Olda Sova poslal svou jedovatou střelu z prostoru před velkým brankovištěm a míček trefil tak skvěle, že zapadl do levého horního rohu brankáře Rychlého.
00:26
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Ondřej Bábíček, asistoval Lukáš Gregr (0:1).
00:26
Hostující Gregr oslovil na půlce spoluhráče Bábíčka, ten z hranice modré natáhl míček a prostřelil Martínka v brance.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Ondřej Bábíček, František Chmela, Denis Jakubec, Patrik Jedlička, Lukáš Gregr
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Matěj Martínek; hráči v poli: Karel Balnar, Vojtěch Repček, Lukáš Rychlý, Marek Klečka, Štěpán Kostolány