1:3
4:2
1:1
0:1
branky (asistence): 07:59 Marek Sluka, 20:17 Karel Horký (Marek Sluka), 22:39 Michal Nový (Tomáš Váňa), 31:11 Jakub Votava (Jáchym Syrovátko), 32:02 Michal Nový (Jonáš Vaculík), 47:20 Matěj Kodl (Tomáš Fait)
branky (asistence): 07:16 Tomáš Hradec (Jiří Krůšek), 15:25 Marek Mochan (Dominik Hudec), 17:38 Lukáš Tomeš (Marek Mochan), 28:29 Marek Mochan (Tomáš Hradec), 31:45 Jiří Krůšek (Lukáš Tomeš), 55:26 Tomáš Hradec (Dominik Hudec), 61:09 Radek Šťovíček (Marek Mochan)

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - Panthers Praha 6:7p
8. Marek Sluka, 21. Karel Horký, 23. Michal Nový, 32. Jakub Votava, 33. Michal Nový, 48. Matěj Kodl - 8. Tomáš Hradec, 16. Marek Mochan, 18. Lukáš Tomeš, 29. Marek Mochan, 32. Jiří Krůšek, 56. Tomáš Hradec, 62. Radek Šťovíček; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Patrik Zítka 15 - Martin Hruška 25; po třetinách: 1:3, 4:2, 1:1, 0:1;
65:00
Střely na bránu v prodloužení: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 0, Panthers Praha - 1.
65:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Jenči: Dneska soupeř byl lepší, bylo to o naší obraně a naší vůli. Chtěli jsme chodit do rychlých protiutoků a být produktivní, což se nám dařilo. Ale můžeme být rádi za ddva body. Děkuji za soupeři za zápas.
65:00
Komentář trenéra domácích Michala Kuberta: Prochrápaná první třetina a neproměněné šance, v druhý třetině vysoký morál a návrat do zápasu. Hosté vytěžili minimium z maxima a odvážejí si dva body. Bohužel, hraje se na góly. Příště si tento brejkový tým pohlídáme lépe. Děkujeme domácím fanouškům a držte nám palce v úterním poháru. Děkuji svému týmu a domácím pořadatelům.
61:09
61:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Radek Šťovíček, asistoval Marek Mochan (6:7).
60:47
Domácí to od začátku prodloužení zkoušeli hru ve čtyřech bez brankáře, Sluka ale zahodil balónek za mantinel.
60:26
Pixa orazítkoval tyč.
60:00
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 8, Panthers Praha - 7.
60:00
Tento florbal se musí líbit. Akce na obou stranách a branky padají. Jdeme do prodloužení.
60:00
59:57
Dovřák dorážkou po Vaculíkově střele přestřelil.
59:21
Míka střílel ihned po přihrávce, ale prostor mezi třemi tyčemi nenašel.
58:46
Kodl vybízel do úniku Pixu, tomu ale možnost postupova ke gólmanovi zkazil hostující obránce.
58:12
Krůšek z blízkosti jen vyprášil Zítkovu výstroj.
57:51
Znovu Horký, tentokrát musel Hruška zasahovat levou nohou.
57:24
Ani Horký teď nemířil přesně.
56:52
Kováříkova střela, pěkně utažená, se kroutila na pravou tyč Hruškovy brány, ale těsně ji minula.
56:24
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
55:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Hradec, asistoval Dominik Hudec (6:6).
55:26
Hradec z výběhu překvapil Zítku střelou na bližší tyč a vyrovnává stav utkání.
54:38
Z boje o balónek na středu hřiště vyšel jako vítěz Pixa a zatáhl ho na útočnou polovinu. Tam se domácí budou snažit hrát co nejvíce, aby snížili riziko obdržení branky.
53:28
Váňa s Horkým odbránili téměř celé oslabení a ještě zaútočili. Druhý jmenovaný ale bekhendem minul bránu.
52:51
Hudec vystřelil od poloviny hřiště a Zítka musel zakročit pravou nohou.
51:59
Domácí se osvobozují, teď je ale čekají horké chvíle.
51:34
Vyloučen hráč Jan Petrmichl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
51:00
Dnešní utkání v hale sleduje 80 diváků. Děkujeme.
50:27
T.B.C. si ho ale vzalo zpět a Vlček skvěle našel Pixu, toho ovšem parádně vychytal Hruška.
50:07
Po skvělé práci Pixy Syrovátko svou nepřesnou střelou odevzdal balónek soupeři.
49:46
Lukáš Tomeš ze vzduchu minul Zítkovu bránu.
48:03
Vlček parádně svedl asi tři souboje na polovině hřiště a získal balónek na domácí hole.
47:20
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Tomáš Fait (6:5).
47:20
Další branka domácích z brankoviště. Fait vystřelil a jeho ránu dorazil za Hrušku Matěj Kodl.
46:29
Po střele Olšiaka se halou rozezněla tyč.
45:34
Svoboda po přihrávce Sluky pálil do odkryté brány, skvělý reflex ale ukázal Hradec, který jeho střelu vykopl.
45:14
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
44:46
Kolář tahem vypálil na Zítku, který balónek chytil svou pravou rukou.
44:23
Střela Faita od pravého mantinelu zablokována.
44:18
Votava vybojoval balónek na vlastní polovině a zakládá akci domácích.
42:39
Vlček parádně ubránil akci soupeře.
41:35
Znovu v akci Tomáš Váňa, který mířil mezi ruku a tělo Hrušky, ten ale zvládl tento prostor utěsnit a míček za svá záda nepustil.
41:07
Váňa z otočky hledal před bránou Dvořáka, ten měl ale těžkou pozici ke střele.
40:32
Svoboda kombinoval s Petrmichlem, druhý jmenovaný posílal přihrávku před bránu, kde se už ale Svoboda nedostal k zakončení.
40:00
40:00
Střely na bránu ve druhé třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 16, Panthers Praha - 8.
40:00
Ve druhé části bylo jednoznačně lepší domácí T.B.C., které do druhé dvacetiminutovky vlétlo ve velkém stylu a během necelých tří minut srovnalo deficit z první periody. Panteři i přesto dokázali ještě dvakrát odskočit do vedení, domácím se ale podařilo vždy srovnat. Další třetina začně přibližně v 19:27.
40:00
39:13
Omlouváme se za chvilkovou nečinnost způsobenou lehkými technickými problémy, nyní už je ale snad vše v pořádku a my můžeme pokračovat. Za zmínku stála především akce skvělého Pixy, po kterém ještě střílel Svoboda. Hrušku ale nepřekonali.
33:47
Karel Horký zkusil nasměrovat skákavý balónek na Hrušku, ten si s ním ovšem poradil a drží ho ve své moci.
32:56
Pixa znovu pokoupal obranu hostů, zakončení se mu ale znovu nepodařilo. Za jeho aktivitu ale zaslouží palec nahoru.
32:02
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Nový, asistoval Jonáš Vaculík (5:5).
32:02
Vaculík na středu hřiště prohodil jednoho z bránícíh hráčů, míč se dostal před bránu k Novému, který se dnes již podruhé nemýlil.
31:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Lukáš Tomeš (4:5).
31:45
Už to ale zase neplatí. T.B.C. ztratilo míček na polovině, Tomeš přihrál Krůškovi, jenž střelou tahem překonal Zítku.
31:11
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jakub Votava, asistoval Jáchym Syrovátko (4:4).
31:11
Votava nyní svou střelou málem urval hlavu brankáři Hruškovi. Míček se naštěstí pro domácí odrazil od masky do sítě, a tak je stav znovu srovnaný.
30:29
Polcar z poloviny vystřelil na bránu, kde hlídkoval ještě Kolář. Tomu ale při jeho pokusu zakončit byl pískán výskok.
29:04
Zítka nyní natáhl nohu, natáhl ruku a parádně vychytal Tomeše.
28:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marek Mochan, asistoval Tomáš Hradec (3:4).
28:29
Krásná střela v podání Marka Mochana, který od levého maninelu přesně zacílil k levé tyči Patrika Zítky a ten na míček prostě nemohl dosáhnout.
27:26
Váňa šel sám na brankáře, avšak situace mu přišla zřejmě moc jednoduchá, a tak raději zabrzdil. Obránce ale nezmátl, a tak z jeho šance nakonec nic nebylo.
26:55
Balvín prošel s balónkem na střed hřiště asi jako nůž taveným sýrem, zakončení už ale bylo slabší.
26:19
Sluka se probíjel u levého mantinelu jako buldozér, jeho snaha je ale přerušena hvizdem rozhodčích, zřejmě si počínal nedovoleně.
25:44
Předvedl se i Zítka na druhé straně, když si poradil s únikem Šťovíčka.
24:39
Váňa s Novým asi teď nedostanou od trenérů pochvalu. Byli smai před brankářem, Váňa přihrál svému spoluhráči a ten nějakým způsobem našel jen výstroj brankáře Hrušky. Tomu tedy patří pochvala za dobrý zákrok.
23:34
Petrmichl nabral rychlost na své obranné polovině a prošel až k zakončení, které vytěsnil Hruška hlavou.
22:39
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Nový, asistoval Tomáš Váňa (3:3).
22:39
Váňa vystřelil na bránu, kde na třikrát dorazil volný míček do brány Michal Nový.
21:43
Váňa svou střelou minul bránu přibližně o jeden metr a čyřicet tři a půl centimetru.
21:04
Balvín zkusil vystřelit od mantinelu, trefil ale jen Syrovátkovu hůl.
20:17
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Marek Sluka (2:3).
20:17
Skvělý začátek druhé třetiny pro domácí. Sluka křížnou přihrávkou našel Horkého, jenž uklidil míček do prázdné brány.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 7, Panthers Praha - 6.
20:00
První perioda přinesla divácky jistě atraktivní bitvu, ve které byly k vidění šance na obou stranách. Na první branku Panterů ještě zvládli domácí odpovědět, avšak na další dva zásahy již nikoliv. A tak je stav po první dvacetiminutovce 1:3. Dalši třetina začne přibližně v 18:43.
20:00
18:37
Horký našel na brankovišti Kodla, který se snažil zakončit, ale noha brankáře Hrušky byla proti.
17:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Marek Mochan (1:3).
17:38
Domácí hráči nechali vystřelit nehlídaného Tomeše, jehož střele ještě pozměnila směr Kováříkova bota a balónek tak skončil za zády Patrika Zítky.
16:48
Sluka vybídl přihrávkou ke střele Horkého. Na jeho pokus ale už číhala přesně připravená pravačka gólmana Hrušky.
15:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marek Mochan, asistoval Dominik Hudec (1:2).
15:25
Mochan si vzal na půlicí čáře míček, vyběhl s ním k bráně, přehodil si ho z bekhendu na forhend a přesnou střelou na vzdálenější tyč překonává gólmana Zítku.
15:03
Horký zkusil zpoza bráne nabrat míček na čepel a zakončit ze vzduchu, je mu ale pískána hra vysokou holí.
14:03
Domácí zatím skvěle čtou rozehrávku soupeře a získávají tak hodně balónků. Nyní se to znovu povedlo Petrmichlovi.
13:01
Vaculík se stahovačkou uvolnil od obránce a vyzkoušel pozornost brankáře Panthers, ten míček nadvakrát zkrotil.
12:17
Zítka teď koupil ránu na masku od Tomeše.
10:22
Horkému nevyšla klička na Balvína, ihned ho ale zastoupil Kodl a zastavil tak rodícíse nebezpečí pro domácí.
09:37
Na druhé straně se musel poprvé výrazněji představit Zítka, jenž si poradil nadvakrát se střelou Tomeše.
09:06
Vaculík z obrany chtěl vyzkoušet pozornost Hrušky, bohužel pro domácí tým ale přestřelil.
07:59
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Sluka bez asistence (1:1).
07:59
Marek Sluka vystihl rozehrávku soupeře a střelou bekhendem našel místo vedle levé nohy brankáře hrušky.
07:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Hradec, asistoval Jiří Krůšek (0:1).
07:16
Ihned po rozehrávce Jiří Krůšek našel před bránou dobře postaveného Tomáše Hradce, jenž z první přesně trefil horní roh Zítkovy brány.
06:53
Paradoxně více šancí při přesilovce hostů mělo T.B.C. Skóre ovšem zůstává nezměněné.
05:43
Znovu Pixa. Tenkorát neskutečně ukličkoval tři protihráče a dostal se až před bránu Pražanů. Koncovka už mu ale nevyšla podle jeho představ.
05:00
Pixa skvěle vystihl rozhehrávku hostů a ihned mířil na Hruškovu bránu. Prostor mezi třemi tyčemi ale nenašel.
04:30
Kolář se ihned dostal ke střele z předbrankového prostoru, avšak z otočky přestřelil Zítkovu klec.
04:25
Vyloučen hráč Patrik Kovářík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
03:51
Petrmichl vzduchem hledal před bránou Horkého, gólman Panthers ale skvěle vyrazil letící přihrávku.
02:46
Vlčkovu střelu z poloviny hřiště usměrňoval na brankovišti do brány Štěpnička, ovšem balónek svou čepelí tečoval jen lehce, a tak si Hruška míček v klidu sebral.
01:49
Domácí kontrolují balonek a snaží se vymyslet nějakou nebezpečnou akci. Nakonec přišla střela tahem v podání Kováříka. Ta jen těsně minula pravou tyč Hruškovy brány.
00:50
Další skvělá obraná práce Horkého, dokázal vytěsnit i další střelu jednoho z obránců hostí.
00:17
První faul domácích a Panthers rozehrávali stadardní situaci. Hudec ale trefil jen připravený blok Horkého.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Jiří Ptáčník, David Polcar, David Kolář, Martin Kalous, Pavel Daněk
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Jan Petrmichl, Matěj Kodl, Patrik Svoboda, Karel Horký, Marek Sluka
00:00
Dobrý podvečer Vážení sportovní přátelé. Vítám Vás u onlajn přenosu ze zápasu třetího kola Národní ligy skupny západ, ve kterém domácí T.B.C. přivítá pražské Panthers.