6:2
2:0
3:2
- : -
branky (asistence): 02:30 Ondřej Špalek (Michal Němeček), 03:46 Ondřej Špalek (Matěj Kozdera), 14:50 Václav Kramel, 15:46 Petr Němeček (Michal Němeček), 17:41 David Novotný (Jakub Jareš), 18:46 Petr Němeček (Ondřej Špalek), 33:16 Vojtěch Strnad (Jakub Čáp), 38:51 Jakub Čáp (Petr Němeček), 58:42 Vojtěch Strnad (Jakub Čáp), 59:37 Vojtěch Strnad (Jakub Čáp), 59:59 Michal Němeček (Petr Němeček)
branky (asistence): 03:36 Petr Chládek (Miloš Šulc), 10:26 Ondřej Sedláček (Vilém Vopelák), 53:53 Vilém Vopelák (Ondřej Hanuš), 59:04 Jakub Solar (Karel Zýka)

ASK Orka Čelákovice - FBC DDM Kati Kadaň 11:4
3. Ondřej Špalek, 4. Ondřej Špalek, 15. Václav Kramel, 16. Petr Němeček, 18. David Novotný, 19. Petr Němeček, 34. Vojtěch Strnad, 39. Jakub Čáp, 59. Vojtěch Strnad, 60. Vojtěch Strnad, 60. Michal Němeček - 4. Petr Chládek, 11. Ondřej Sedláček, 54. Vilém Vopelák, 60. Jakub Solar; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 4:5 + Petr Chládek OS; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Freiman 14 - Ondřej Janůšek 25; po třetinách: 6:2, 2:0, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: Nedokážeme držet tempo celé utkání do toho máme hrubé nedostatky v disciplíně i ve hře, s tímto výkonem zatím nepatříme do NFL, děkujeme soupeři a divákům. Mír a lásku
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Schwana: Zasloužené vítězství, ale i přesto opět spoustu neproměněných šancí. Je stále na čem pracovat. Děkujeme fanouškům za atmosféru v hale a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:59
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval Petr Němeček (11:4).
59:42
Na konci jme svědky pořádné kanonády.
59:37
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jakub Čáp (10:4).
59:04
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jakub Solar, asistoval Karel Zýka (9:4).
58:42
58:33
Freiman chytá a vyhazuje, ORKA útočí.
58:07
Strnad vybojoval v oslabení míček.
57:29
Domácí brankář Freiman vyhazuje od své branky a ORKA jde útočit.
56:56
Tak tu máme další přesilovku KAtů. Sníží brankový rozdíl?
56:43
Vyloučen hráč David Novotný družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
54:14
Kati šli 2 na jednoho, ale nedali branku,
53:53
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Ondřej Hanuš (8:3).
53:18
Vyloučen hráč Karel Zýka družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
53:18
Hraje se 4 na 4.
52:56
Kati se nevzdávají.
52:45
Tak dnešní druhá sekera domácího Kubíka. Co na to Kati?
52:36
Vyloučen hráč Michal Kubík družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
51:36
Domácí Čáp trefil tyčku.
49:51
Janúšek vykryl střelu hlavou.
47:27
Šance jsou na obou stranách, ale nikdo nemůže dát branku.
46:06
Domácí Minařík střílí opět hooodně vedle poloprázdné branky.
45:35
Kati to zkusili dvěma pěknými střelami.
43:57
Kati hrají přesilovku. ORKA ale vypíchla a šla do protiútoku, Strnad nedal.
43:33
42:06
Hráči Kadaně se snaží snížit nelichotivé skore.
41:18
Janúšek střelu Špalka s přehledem zlikvidoval.
40:51
Kati hrají v pěti.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: ORKA 9, Kati 7.
39:59
Hráč Katů Chládek dostal na konci 2. třetiny osobní trest 2+10.
38:51
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Petr Němeček (8:2).
38:51
Vyloučen hráč Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování.
38:51
Vyloučen hráč Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň - osobní trest.
37:42
Vyloučen hráč Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:42
Dnešní utkání sleduje 25 diváků.
36:02
Domácí Strnad promáchnul a Kati jodu do útoku.
34:50
ORKA je teď více na balonku.
33:16
33:16
ORKA přečíslila Katy a dala gol.
31:55
Hraje se už několik minut bez přerušení. Hráči se ani nemohou vystřídat.
30:55
Kramel trefil hostujícího brankáře Janúška do ramene.
30:17
Oproti první třetině je tato opravdu méně zajímavá.
28:32
Střelu Špalka bravurně vykryl hostující obránce Zýka.
28:15
Tak kdo dá první gol v této třetině?
25:58
Domácí Němečkové zase předvedli krásnou kombinaci, ale bez golu.
25:10
Tak teď předvedl parádní zákrok domácí brankář po střele Pačmaga.
24:43
Hra je taková opatrná, možná trošku ospalá.
23:50
Zatím žádná střela na obou stranách.
21:48
Kati hrají v plném počtu.
21:18
Čáp ztratil balonek a do rychlého protiútoku šel Pačmag. Nedal.
20:00
20:00
ORKA bude hrát 1:48 sekund přesilovku. Přesilovky nejsou zatím moc silnou stránkou ORKY, jak dopadne tato?
20:00
19:59
Střely v první třetině: ORKA 13, Kati 7.
19:48
Vyloučen hráč Vilém Vopelák družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
19:48
Kati dohrají třetinu ve třech.
18:46
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Ondřej Špalek (6:2).
18:21
Domácí brankář toho zatím neměl příliš mnoho na práci.
17:41
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil David Novotný, asistoval Jakub Jareš (5:2).
17:41
Tak tohle byl docela kuriózní gol. Jareš vystřelil a trefil břevno, od kterého se míček odrazil nahoru a Novotný ho doklepl za záda Janúška.
16:51
Domácí Minařík trefil svého spoluhráče před brankou Janúška. Ten by´to ale jistě chytil, protože střela šla na střed.
15:59
Čáp si chtěl dát gol a skutečně dal, ale po hvizdu rozhodčího.
15:46
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Michal Němeček (4:2).
15:22
Domácí Špaček trefil hruď hostujícího brankáře.
14:50
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel bez asistence (3:2).
14:20
Minařík se taktéž netrefil z pár metrů. ORKA má dost šancí, ale střelci nechali asi mušky doma.
13:59
Kramel trefil z dálky pouze masku Janúška.
12:55
ORKA nastřelila břevno a následně Žemlička od Katů fauloval a šel ven. ORKA hraje svou první přesilovku.
12:47
Vyloučen hráč Martin Žemlička družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
12:18
ORKA tu má také četné a hlasité příznivce. Teď se hra na obou stranách trošku zklidnila.
10:52
Petr Němeček z ORKY netrefil téměř prázdnou branku ze dvou metrů. i to se stává.
10:26
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Sedláček, asistoval Vilém Vopelák (2:2).
10:26
Kati přesilovku po pár sekundách využili.
10:03
Vyloučen hráč Petr Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
09:55
Bratři Němečkové předvedli krásnou rychlou akci, bohužel bez zakončení do branky.
08:41
Střela Pačmaga šla dost vedle.
07:55
ORKA je nyní více na míčku.
06:56
ORKA ztratila po několika kombinacích míček a Kati šli hned do rychlého protiútoku.
05:45
Kati jsou dost důrazní a napadají hráče ORKY a kazí jim pokusy se dostat dopředu.
05:15
Čáp spálil dvě skoro vyložené šance.
03:50
Vypadá to opravdu na plodné utkání. Kati jsou povzbuzováni jejich klasickým bubnem a v hale není slyšet vlastní slovo.
03:46
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Matěj Kozdera (2:1).
03:36
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Chládek, asistoval Miloš Šulc (1:1).
03:10
ORKA hraje na tři pětky, Kati na dvě.
02:30
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Michal Němeček (1:0).
02:10
Jako první dává branku ORKA. Nyní se ale musí bránit.
00:30
Tak Kati předvedli první střelu, ale domácí brankář Freiman s překvapit nenechal.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Ondřej Janůšek; hráči v poli: Miloš Šulc, Ondřej Hanuš, Petr Chládek, Radek Zelinka, Lukáš Pardubský
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Petr Freiman; hráči v poli: Václav Kramel, Matěj Kozdera, Petr Němeček, Michal Němeček, Ondřej Špalek
00:00
Dobrý den Vítáme vás u třetího kola Národní ligy Západ. ORKA vždy s Katy sehraje pěkné a zajímavé utkání.