1:3
5:5
1:1
- : -
branky (asistence): 16:43 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 20:46 Martin Lazárek, 28:10 Jiří Šrámek (Eduard Piňos), 32:55 Daniel Kronďák, 37:57 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 38:38 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 56:38 Jan Blažek
branky (asistence): 02:50 Dominik Čejka (Patrik Pavézka), 05:36 Jakub Zíka (Patrik Pavézka), 19:58 Antonín Semerád (Ondřej Kočí), 29:18 Petr Vavřínek (Matěj Bouček), 31:21 Dominik Čejka (Matěj Bouček), 31:46 Lukáš Panenka (Ondřej Kočí), 33:21 Antonín Semerád, 35:32 Dominik Čejka (Jakub Zíka), 50:15 Petr Vavřínek (Patrik Pavézka)

Wizards DDM Praha 10 - Florbal TJ Kobylisy 7:9
17. Martin Lazárek, 21. Martin Lazárek, 29. Jiří Šrámek, 33. Daniel Kronďák, 38. Martin Lazárek, 39. Martin Lazárek, 57. Jan Blažek - 3. Dominik Čejka, 6. Jakub Zíka, 20. Antonín Semerád, 30. Petr Vavřínek, 32. Dominik Čejka, 32. Lukáš Panenka, 34. Antonín Semerád, 36. Dominik Čejka, 51. Petr Vavřínek; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 18 - Marek Paleček 17; po třetinách: 1:3, 5:5, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Urbance: Děkujeme všem za utkání, soupeř vyhrál zaslouženě po našich velkých chybách
60:00
Střely 3. třetina:: Wizards 11, Kobylisy 6
60:00
Komentář trenéra hostů Kočího: Vyrovnané utkání, které jsme rozhodli rychlými goly v druhé třetině.
56:38
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Blažek bez asistence (7:9).
52:29
Krob byl skoro vytlačen ze hřiště a tak budou Wizards rozehrávat volný úder z dobré pozice
52:13
Dejmkovu střelu nedorazil Smutný za záda Palečka
50:15
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Petr Vavřínek, asistoval Patrik Pavézka (6:9).
50:15
Bouček se prosazuje střelou "na teploměr" a opět dává hostům víc prostoru pro dýchání
49:13
Přesilovka pro hosty zatím bez šance, kombinují pouze kolem bránící čtverky
48:03
Lazárek neudržel nervy na uzdě a půjde si odpočinout, síly na hrišti se vyrovnaly
47:53
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování.
47:27
Na Hřistí planou velké emoce, přesilovka zatím bez větší šance
46:32
Vyloučen hráč Šimon Paldus družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
46:10
Paleček opět v akci, zatím přidělává vrásky domácím střelcům
45:34
Sérii těžkých nahrávek ukončovuje až střela z otočky do tyčky Palečkovi branky
45:00
Na hřišti opět emoce hostující lavičce se nelíbí posouzení zákroku na od Lazárka
43:38
Lazárkova střela ze zatažení se nevešla mezi tři tyče
42:34
Šrámkova nahrávka končí až v rohu, ani jeden z jeho spoluhráčů je nezasáhl
41:45
Vyloučen hráč Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
41:12
Do třetí třetiny zatím lépe nastoupili WIzards, dokonce z toho bude i přesilovka
40:00
40:00
Střely 2. třetina: WIzards 8, Kobylisy 15
40:00
38:38
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (6:8).
38:38
Lazárek trefuje přes ruku Malečka a do přestávky snižuje na hratelných 6:8
37:57
37:57
Volný úder rozehrál Šrámek na Lazárka a ten z otočky trefuje levý horní roh brány
35:32
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Dominik Čejka, asistoval Jakub Zíka (4:8).
35:32
Čejka se opět prosazuje, dostal trochu prostoru nad brankovištěm a trefuje míček nad nohu a Vávra opět lový míček ze sítě
34:29
Wizards se radují, bohužel předčasně, rozhodčí ukazuje vysokou hůl
33:21
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád bez asistence (4:7).
33:21
Semerád si vyběhl od mantinelu a poslal střelu do víka a opět vrací rozdíl na 3 branky
32:55
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Daniel Kronďák bez asistence (4:6).
32:55
Kronďák šel tvrdě za balonek dopravil ho do sítě. Nemůže však slavit jelikož spadl na rameno a pravděpodně si jej vykloubil
31:46
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Panenka, asistoval Ondřej Kočí (3:6).
31:46
Dva goly jako přes kopírák, střela od mantinelu na zadní tyčku, První si připsal Čejka, druhý Panenka
31:21
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Dominik Čejka, asistoval Matěj Bouček (3:5).
30:39
Smutný vybojoval volný úder, bohužel je to na vlastní polovině
29:18
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Petr Vavřínek, asistoval Matěj Bouček (3:4).
28:10
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Eduard Piňos (3:3).
28:10
Piňos nadýchaným obloučkem našel hůl Šrámka, který před prázdnou bránou neváhá a vyrovnává skóre
23:39
Vyloučen hráč Jan Blažek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
23:17
Druhá třetina je zatím dost rozkouskovaná, oba týmy přitvrdily
22:06
Trenér domácích chytil pestíkovitě míček směřující na něj, jako by byl další brankář domácích
20:46
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek bez asistence (2:3).
20:31
Přesilovku si Wizards přenesli do další třetiny, zatím to tak však nevypadá jako výhodná situace
20:00
20:00
Střčely 1. třetina: WIzards 8, Kobylisy 6
20:00
19:58
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Ondřej Kočí (1:3).
19:58
Kočí zabojoval o vyhozený balonek a poslal jej před branku, kde ho uklidil "pod víko" úplně volný Semerád
19:06
Vyloučen hráč Jakub Zíka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:14
Tři dobré šance pro domácí Šrámek se nejdříve vymotal z rohu a pak i dorážel, poté ještě posunul na Smutného, který tísněn netrefil branku
16:43
16:34
Přesilovka byla zatím neuspěšná, je vidět, že oba týmy se dobře znají
15:28
Vyloučen hráč Šimon Paldus družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
15:21
Šrámek ke konci přesilovky protáhl Malečka
14:20
Smutný trefuje tyčku po svkvělém pasu Šrámka
13:29
Vyloučen hráč Patrik Pavézka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
11:06
Policar si dobře pokryl balonek a napadající Nouzák skončil na domácí střídačce
09:21
Heller zkoušel střelu, ale sjela mu z čepele a míček je snadná kořist pro hostující obranu
08:41
Šrámek se protáhl kolem mantinelu, jeho zakončení však nemělo šanci na úspěch
07:31
Maleček v hostující brance si připisuje první těžký zárkrok maskou, za domácí střílel Lazárek
05:36
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Patrik Pavézka (0:2).
05:36
Zíka dostal skákavý balon a k překvapení všech jej trefil tak, že skončil v domácí brance
05:24
Lazárek přibrousil u hostjící střídačky a snesl se na něj hněv hostů
04:46
Hosté zatím udávají tempo zápasu
02:50
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Dominik Čejka, asistoval Patrik Pavézka (0:1).
02:50
Kronďákovu bídnou rozehrávku zachytil Pavézka, posunul míček na Čejku, ten bez rozmyslu vystřelil a kolem nohy trefil mezeru mezi Vávrovými nohami a otevírá skóre
01:38
Po menší skrumáží nejaodnou vystřellil Blažek, želbohu vedle
00:05
První střela zápasu patří hostům, Vávra v pohodě chytá
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Matěj Bouček, Lukáš Panenka, Ondřej Kočí, Petr Vavřínek, Antonín Semerád
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Martin Lazárek, Petr Krob, David Bouda, Eduard Piňos, Jiří Šrámek
00:00
Dobrý nedělní podvečer z Kunratické Arény. Během rozcvičky nám zhasla světla, je tedy možné že začeneme o 5 minut pozdějí
00:00
Světla se pomalu rozsvěcují brzy už budeme hrát florbal
00:00
Světla zlobí pořád se nanahodila jedna řada za hostující brankou a ta je trochu ve stínu