5:0
1:0
4:4
- : -
branky (asistence): 00:41 Martin Krchňáček (Pavel Krchňáček), 03:59 Martin Krchňáček (Tomáš Janča), 06:03 Vojtěch Duda (Tomáš Olbert), 06:15 Pavel Krchňáček (Tomáš Janča), 10:24 Martin Krchňáček (Tomáš Janča), 27:20 Tomáš Olbert, 40:19 Pavel Krchňáček (Tomáš Janča), 54:07 Radim Jílek (Tomáš Olbert), 57:03 Radim Jílek (Martin Tuhý), 58:52 Jakub Zatloukal (Pavel Krchňáček)
branky (asistence): 41:13 Václav Černoch (Adam Bouška), 49:18 Radek Dřevěný (Václav Černoch), 57:35 Michal Házy, 59:45 Michal Házy

FBK Spartak Hluk - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 10:4
1. Martin Krchňáček, 4. Martin Krchňáček, 7. Vojtěch Duda, 7. Pavel Krchňáček, 11. Martin Krchňáček, 28. Tomáš Olbert, 41. Pavel Krchňáček, 55. Radim Jílek, 58. Radim Jílek, 59. Jakub Zatloukal - 42. Václav Černoch, 50. Radek Dřevěný, 58. Michal Házy, 60. Michal Házy; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Richard Podškubka 34, Petr Stašek 2 - Matyáš Krupa 28; po třetinách: 5:0, 1:0, 4:4;
60:00
Komentář trenéra domácích (Tuhý): "Povedený vstup do utkání a produktivní první třetina rozhodla o osudu utkání, ve kterém jsme i nadále poctivě bránili a nedovolili jsme soupeři vrátit se do utkání."
60:00
Komentář trenéra hostí (Bořecký): Dnes jsme přijeli jako mistři světa a odjíždíme zaslouženě jako spráskaní psi. První třetina udala ráz zápasu, ve kterém jsme i nadále nebyli až na pár střídání lepším týmem. Hluk hrál to co potřeboval a zaslouženě zvítězil. Děkuji soupeři za zápas a zdravím vítězné juniory.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině 13:17
59:59
Střely celkem 38:41
59:45
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy bez asistence (10:4).
58:52
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jakub Zatloukal, asistoval Pavel Krchňáček (10:3).
57:35
57:03
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Radim Jílek, asistoval Martin Tuhý (9:2).
54:30
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Stašek družstva FBK Spartak Hluk
54:07
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Radim Jílek, asistoval Tomáš Olbert (8:2).
53:03
Ve třetí třetině je hra velmi vyrovnaná
49:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Václav Černoch (7:2).
47:14
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za blokování hokejky.
45:53
Hosté se snaží s nepříznivým výsledkem pořád ještě něco udělat.
43:24
Černoch těsně minul branku
42:44
Hosté zvýšili tempo s odstřelují Podškubku z každé pozice
41:13
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Adam Bouška (7:1).
41:10
Vyloučen hráč Adam Cileček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
40:19
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Tomáš Janča (7:0).
35:59
Vyloučen hráč Aleš Pokorný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
34:51
Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil Martin Krchňáček.
32:45
Vyloučen hráč Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
29:45
Hosté se pořád nemůžou dostat přes veškerou snahu za Podškubkovy záda
27:20
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert bez asistence (6:0).
24:36
Druhá třetina je zatím vyrovnaná oba týmy mají po 4 střelách na branku. Gol však zatím nepadl.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině 12:8.
17:20
Šmíd to zkouší z dálky, bohužel netrefuje bránu.
13:41
Hosté zatím nemůžou najít správný recept na rozjetou hluckou mašinu.
10:24
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Tomáš Janča (5:0).