1:3
- : -
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 01:53 Adam Balatka (Štěpán Matěcha), 05:11 Adam Balatka (Štěpán Matěcha), 07:45 Štěpán Matěcha (Adam Balatka), 15:59 Tomáš Vitásek (Pavel Sekyra), 16:27 Pavel Sekyra (Adam Balatka), 23:52 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 31:28 Antonín Palatínus (Vojtěch Rondoš), 50:23 Štěpán Matěcha (Antonín Palatínus)
branky (asistence): 05:58 Jan Pudich (Dominik Hron), 09:18 Jakub Noha (Šimon Otto), 34:25 Radim Fořt (Jan Fiala), 34:56 Jan Pudich (Ondřej Kalát), 36:10 Tomáš Sláma (Radim Fořt), 37:35 David Podhráský (Jakub Majer), 39:40 Ondřej Kalát (Miroslav Hanzlíček), 41:16 Ondřej Kalát (Robert Štipka), 52:05 Robert Štipka (Josef Bína), 59:08 Robert Štipka

TJ Turnov - FAT PIPE Traverza Mukařov 8:10
2. Adam Balatka, 6. Adam Balatka, 8. Štěpán Matěcha, 16. Tomáš Vitásek, 17. Pavel Sekyra, 24. Štěpán Matěcha, 32. Antonín Palatínus, 51. Štěpán Matěcha - 6. Jan Pudich, 10. Jakub Noha, 35. Radim Fořt, 35. Jan Pudich, 37. Tomáš Sláma, 38. David Podhráský, 40. Ondřej Kalát, 42. Ondřej Kalát, 53. Robert Štipka, 60. Robert Štipka; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2 + Antonín Palatínus OS:3; využití: 2:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 24 - Josef Bína 23; po třetinách: 5:2, 2:5, 1:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Antonína Palatínuse: Zápas jsme začali výtečně a utkání dominovali. Poté soupeř zjednodušil hru a někdy i trošku štastnými góly začal překlápět utkání na svou stranu. Rozhodující gól zápasu jsme stejně jako v Jaroměři nemuseli dostat a za následnou reakci se musím omluvit týmu za oslabení.
59:59
2/2 Dnes rozhodla především zkušenost. Pokud budeme pokračovat v započaté práci a budeme držet koncentraci celá utkání, tak bude vše jinak. Děkujeme soupeři za utkání,
59:59
Střely po třetí třetině: Turnov - 11 . Mukařov - 7
59:59
Komentář trenéra hostů: Dneska Traverza předvedla velký morál. Ve chvíli, kdy jsme si uvědoměli, že musíme především poctivě bránit tak jsme začli utkání překlápět na svou stranu. Děkujeme domácím za emotivní zápas.
59:08
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Robert Štipka bez asistence (8:10).
59:08
Chyba Sekyry se zdá být domácím osudná
57:30
Turnov v šesti!
55:35
Komedie pokračuje na druhé straně hřiště.
55:35
Utkání místy vůbec nepřipomíná duel dvou soupřů z Národní ligy.
54:55
Na palubovce to vypadá jako v pražském divadle Semafor...
54:21
Timeout TJ Turnov
52:05
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Robert Štipka, asistoval Josef Bína (8:9).
52:05
Vyloučen hráč Antonín Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
52:05
Vyloučen hráč Antonín Palatínus družstva TJ Turnov - osobní trest.
51:30
Sekyrovi skočil míček a střela tím pádem střela nemohla být přesná.
50:23
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Antonín Palatínus (8:8).
48:49
Vyloučen hráč Miroslav Hanzlíček družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za špatné střídání.
48:30
Turnov má výhodu.
47:49
Balatka těsně přestřelil branku Mukařova.
44:10
Rondošova střela letěla hodně nad branku hostí.
43:10
Domácí zatím brání oslabení na jedničku
41:45
Turnov nastupuje do třetí periody stejně jako v první třetině. Aktivní hra a výborné držení balonku
41:39
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
41:18
Mukařov jde poprvé v utkání do vedení.
41:16
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Ondřej Kalát, asistoval Robert Štipka (7:8).
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině: Turnov 9 - Mukařov 17
39:40
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Ondřej Kalát, asistoval Miroslav Hanzlíček (7:7).
37:59
Podhráský snižuje na rozdíl jediné branky!
37:35
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil David Podhráský, asistoval Jakub Majer (7:6).
36:20
Turnov úplně přestal hrát svou hru a toho výborně využili hostě kteří se dotáhli na rozdíl dvou branek.
36:10
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Radim Fořt (7:5).
34:56
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Ondřej Kalát (7:4).
34:25
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Jan Fiala (7:3).
31:28
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Vojtěch Rondoš (7:2).
30:53
Balatka ve svém úvodním utkání za Tunrov dává vědět o svých zkušenostech ze superligového Liberce.
27:43
Švec pochytal dvě nebezpečně střely Mukařova.
23:52
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (6:2).
23:28
Nebezpečný protiútok končí mimo mantinely.
22:53
Vojtěch Palatínus nebezpečně pálil ze strany, brankář hostí vyráží!
17:39
Vyloučen hráč Lukáš Kášek družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
17:00
Turnovu vyšla výborně půlminutovka na konci první třetiny a ujímá se tříbrankového vedení!
16:27
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Adam Balatka (5:2).
15:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Pavel Sekyra (4:2).
15:56
Vyloučen hráč David Podhráský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za blokování hokejky.
12:45
Švec vytáhl další svělý zákrok.
11:15
Balatkova střela z předbrankového prostoru jen těsně minula hostující branku.
10:23
Turnov se gólem dostává pod tlak a musí čelit náporu Traverzy.
09:18
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Šimon Otto (3:2).
09:18
Střela Nohy od mantinelu končí za zády Švece.
08:48
Turnov zatím dobře brání a nepouští hosty do větších šancí.
07:45
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Adam Balatka (3:1).
07:45
Matěcha střílí 3. gól do hostující sítě.
06:50
Standartku hostí z malého brankoviště výborně vychytal domací brankář.
05:58
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Dominik Hron (2:1).
05:58
Z první větší šance Mukařova v utkání se prosadil Jan Pudich.
05:11
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adam Balatka, asistoval Štěpán Matěcha (2:0).
04:29
První střelu Mukařova bez problému chytil Švec.
02:31
Další povedená akce zakončená Vojtěchem Palatínusem nevedla ke zvýšení skóre.
01:53
01:53
Rychlá kombinace Turnova vede k úvodní brance utkání. Prosazuje se nováček Adam Balatka!
01:51
První minuty utkání patří domácím.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jakub Majer, David Podhráský, Jakub Noha, Šimon Otto, Lukáš Kášek
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Jan Havlín, Štěpán Matěcha, Adam Balatka, Pavel Sekyra