3:1
5:2
1:4
- : -
branky (asistence): 08:10 Lukáš Pardubský (Petr Chládek), 14:48 Vilém Vopelák (Jakub Solar), 18:26 Michal Plomer (Miloš Šulc), 23:00 Lukáš Pardubský (Michal Plomer), 28:50 Michal Plomer (Vilém Vopelák), 33:37 Ondřej Sedláček (Martin Žemlička), 37:13 Vilém Vopelák (Jakub Solar), 39:49 Martin Žemlička (Karel Zýka), 57:15 Michal Plomer (Petr Chládek)
branky (asistence): 13:13 David Matza (Petr Miško), 35:48 Petr Bořuta, 36:56 David Matza (Zdeněk Vážný), 41:11 Martin Žáček, 51:49 Kristián Zeman (Jakub Věchet), 52:30 Jakub Věchet (Petr Bořuta), 59:58 Jan Fidler (Zdeněk Vážný)

FBC DDM Kati Kadaň - DDM SANEXCZ Děčín IV 9:7
9. Lukáš Pardubský, 15. Vilém Vopelák, 19. Michal Plomer, 24. Lukáš Pardubský, 29. Michal Plomer, 34. Ondřej Sedláček, 38. Vilém Vopelák, 40. Martin Žemlička, 58. Michal Plomer - 14. David Matza, 36. Petr Bořuta, 37. David Matza, 42. Martin Žáček, 52. Kristián Zeman, 53. Jakub Věchet, 60. Jan Fidler; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 7:4; využití: 2:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Robin Ciota 37 - Petr Miško 16, Jiří Přeučil 7; po třetinách: 3:1, 5:2, 1:4;
60:00
Vyjádření trenéra Lukáše Miličky: První a druhá třetina byla celkem disciplinovaná a hráli jsme poměrně slušně, třetí třetinu jsme se nechápavě zatáhli a zbytečně faulovali,proto jsme z toho udělali drama. Děkujeme soupeři a fanouškům.Mír a lásku
60:00
Vyjádření vedoucího hostů Petra Neumaiera: Děláme pořád stejné chyby. Opět jsme nechytli začátek utkání a museli dotahovat obrovskou ztrátu. Můžeme být spokojený se 3.třetinou, kde se nám podařilo utkání ještě lehce zdramatizovat. Musíme makat dál.
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: Kadaň - 8, Děčín - 17
59:58
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Zdeněk Vážný (9:7).
59:58
FIdlerova střela krásně zaplula mezi nohy Cioty.
59:51
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
59:51
Vyloučen hráč Vojtěch Klein družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
59:39
Vyloučen hráč Jiří Giptner družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:39
Domácí si to opět trochu zkomplikovali.
59:05
Hosté se ještě možná budou chtít poprat o nějaký ten gól.
58:21
Teď nevidíme florbal ale spíše plácanou.
57:15
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Michal Plomer, asistoval Petr Chládek (9:6).
57:15
Plomer opět trochu uklidňuje domácí.
56:59
Opět přituhuje.
55:44
Sedláček zkusil freestylovou kličku, ale Přeučil byl na svém místě.
54:14
Pardubský nadvakrát zblokoval Zemanovu střelu.
52:30
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
52:30
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jakub Věchet, asistoval Petr Bořuta (8:6).
52:30
Utkání se nám opět pěkně zdramatizovalo
51:49
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Kristián Zeman, asistoval Jakub Věchet (8:5).
51:49
Zeman dal gola a samou radostí vyskočil bez mála až skoro ke stropu.
50:52
Pardubský opět vyslal dělovku, ale Přeučil ji vykryl maskou.
49:51
Matza narazil do Šulce a ten následně proboural mantinely.
48:39
Přeučil tady doslova kouzlí...
48:01
Jakoby internet cítil to napětí tady, protože se mu k nám vůbec nechce.
45:54
Hra se hodně přiostřuje
45:18
Vyloučen hráč Jiří Giptner družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
45:18
Vyloučen hráč Martin Žáček družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování.
45:18
Hra 4na3 aneb tzv. ,,smrtící" kombinace pro naši časomíru.
44:50
Přeučil vytáhl tak neskutečný zákrok až nadskočila celá děčínská střídačka.
43:59
Domácí opět ve 4
43:52
Vyloučen hráč Jakub Solar družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
42:30
Vybíral se zapomněl na střídačce.
41:38
Krauskopf ukázal celé hale jak rychlé má nohy.
41:11
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Martin Žáček bez asistence (8:4).
40:45
Přeučil si hned v úvodu třetiny připsal první zákrok a to proti Padubskému.
40:01
Úvodní buly 3.třetiny vyhrávají opět hosté.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2:třetině: Kadaň - 12, Děčín - 14
39:49
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Žemlička, asistoval Karel Zýka (8:3).
39:10
Pardubský si prohodil 3 protihráče a následně uklidnil hru, aby jeho formace mohla vystřídat.
37:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Jakub Solar (7:3).
37:13
Vopelák opět domácí uklidňuje golem.
36:56
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Zdeněk Vážný (6:3).
36:56
Matza z půlky propálil vše před sebou a zkomplikoval tak domácím ,,pohodový" konec zápasu.
35:48
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Bořuta z trestného střílení (6:2).
35:48
Bořuta si rozhýbal Ciotu a své trestné střílení proměnil.
35:05
Když v Kadani nezlobí internetové připojení, zlobí časomíra.
33:37
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Sedláček, asistoval Martin Žemlička (6:1).
33:19
Vyloučen hráč Jiří Petrášek družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za vražení zády.
33:19
Petrášek poslal Sedláčka po hlavě k zemi a půjde si odpočinout
33:02
Dnešní utkání v kadaňské sportovní hale sleduje 80 diváků, děkujeme.
32:40
Timeout DDM SANEXCZ Děčín IV
32:03
Z tribuny padl zajímavý postřeh: Pozor kluci ať neuklouznete, tečou tam nervy.
31:10
Vyloučen hráč Jiří Giptner družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za držení.
30:58
Oba rozhodčí mají vztyčenou paži a hosté jsou v 6 při výhodě.
29:29
Domácí hrajou velmi jednoduše a zatím se jim to vyplácí.
28:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Michal Plomer, asistoval Vilém Vopelák (5:1).
28:50
Vopelák jen vylezl z trestné lavice, dostal se k míčku a hned si připsal asistenci.
28:10
Domácí se zatím úspěšně brání.
27:35
Ciota vytáhl úctihodný zákrok.
26:37
Vyloučen hráč Vilém Vopelák družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:37
Vopelák poslal Matzu za mantinel a půjde si odpočinout na trestnou lavici.
25:20
Bořuta neslyšel písknutí rozhodčí a ještě se rozběhl za míčkem....
24:51
Klein se blýskl pohotovým blokem proti Giptnerovi.
24:03
Zýkova střela 10 cm nad zem trefila Miškovu nohu a jen tak tak minula bránu.
23:00
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Pardubský, asistoval Michal Plomer (4:1).
23:00
Pardubský vypálil svojí klasickou táhlou střelu a zvyšuje na 4:1.
21:11
Žáček se dostal sám před domácí bránu, ale hledal ještě spoluhráče a poté už bylo pozdě.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět hosté.
20:00
20:00
19:59
Střely ve 3:třetině: Kadaň - 12, Děčín - 13
18:26
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Michal Plomer, asistoval Miloš Šulc (3:1).
18:26
Šulc poslal střelu přesně na Plomerovu hokejku a Miško už byl bez šance.
17:44
Chvíli teď bude následovat hra 4na4 a poté si i domácí budou moct vyzkoušet přesilovou hru.
17:38
Vyloučen hráč Vojtěch Klein družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za hra na zemi.
16:54
Žemlička dokázal 3 hostující útočníky, protože se mu spoluhráči zapomněli na půlce.
15:55
Vyloučen hráč Michal Kolitsch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
15:55
Domácí se budou muset poprvé bránit přesile.
15:14
Miško chytil Hlaváčkovu střelu jako papírovou kouli.
14:48
14:48
Vopelák si udělal z obránců kužely a dostává domácí opět do vedení.
13:13
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Petr Miško (1:1).
13:13
Miškův výhoz skončil až u Matzy a ten elegantně přehodil Ciotu.
13:03
Šulc, když vstřelil, měl poloprázdnou bránu, ale Miško byl bleskově rychlý a stihl se rychle přesunout a střelu chytit.
12:21
Hosté se vrhli do přečíslení 3na2, ale Ciota vytáhl pěkný zákrok.
11:08
Chládek stál tam, kde neměl a zblokoval Šulcovu střelu.
10:02
Kolitschova střela jen o centimetry minula Miškovo bránu.
09:00
Šulc opět namazal Věchetovi, ale následně se stihl vrátit a střelu zblokovat.
08:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Pardubský, asistoval Petr Chládek (1:0).
08:10
Pardubský dokázal trefit prázdnou bránu po Chládkově přihrávce.
07:43
Šulc hodně riskoval křižnou přihrávkou, ale hostující útočník nedokázal vystřelit.
06:57
Zýkova střela neměla dostatečnou razanci, aby dokázala překonat hostujícího golmana Miška.
05:40
Chládek, Pardubský a Plomer po sobě doslova házeli míček, ale nikdo z nich jej nedokázal zpracovat natolik, aby vystřelil.
04:50
Domácí zavřeli hosty na jejich polovině a ,,dusí" je.
03:30
Kolitschova střela mířila pouze do zakleknutého Žáčka.
02:45
Giptner přihrával Hlaváčkovi, ten ale míček netrefil míček ideálně a Miško si připsal svůj první zákrok.
01:45
Hosté se nedokáží dostat ze své poloviny.
00:32
Hosté poprvé zahrozili, ale domácí to ustáli.
00:01
Úvodní buly 1: třetiny vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Tomáš Krauskopf, Petr Vybíral, Petr Bořuta, Jan Fidler, Jakub Věchet
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Robin Ciota; hráči v poli: Marek Pačmag, Miloš Šulc, Michal Plomer, Petr Chládek, Lukáš Pardubský