1:1
1:4
3:3
- : -
branky (asistence): 09:42 Štefan Furdan (Lukáš Vlach), 30:16 Josef Svoboda (Štefan Furdan), 50:26 Štefan Furdan (Tomáš Sýkora), 57:01 Lukáš Vlach (Matěj Kuželka), 57:50 Štefan Furdan (Jaroslav Dlabač)
branky (asistence): 07:02 David Medek (Aleš Pokorný), 22:37 Michal Házy (David Medek), 24:04 Václav Černoch (Michal Házy), 28:40 Václav Černoch, 39:19 Václav Černoch (Michal Házy), 42:35 Václav Černoch (Radek Dřevěný), 52:22 Michal Házy (Václav Černoch), 56:08 Michal Házy (Radek Dřevěný)

Snipers Třebíč - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:8
10. Štefan Furdan, 31. Josef Svoboda, 51. Štefan Furdan, 58. Lukáš Vlach, 58. Štefan Furdan - 8. David Medek, 23. Michal Házy, 25. Václav Černoch, 29. Václav Černoch, 40. Václav Černoch, 43. Václav Černoch, 53. Michal Házy, 57. Michal Házy; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 47; zásahy brankářů: David Štos 18 - Daniel Chrást 26; po třetinách: 1:1, 1:4, 3:3;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: 12-8
59:59
Komentář trenéra hostí Jiřího Bořeckého: První třetina z naší strany taková nemastná neslaná, ale soupeř tentokrát netrestal jako minulý týden. O první pauze jsme pár věcí změnily a na naší hře to bylo znát. Škoda zbytečných vyloučení a ztráty koncentrace na konci utkání. Děkuji soupeři a rozhodčím za zápas a zdravím do Brna.
59:59
Komentář trenéra domácích Petra Klimeše ml.: Viděli jsem vyrovnané utkání s opatrným začátkem. Rozdíl byl v proměňování šancí a aktivitě kolem branek. Pokud najdeme střelecké schopnosti, tak máme šanci vyhrávat.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty 3. třetiny.
57:50
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Štefan Furdan, asistoval Jaroslav Dlabač (5:8).
57:14
Vyloučen hráč Michal Házy družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování hokejky.
57:01
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Matěj Kuželka (4:8).
56:08
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Radek Dřevěný (3:8).
53:39
Trestné střílení družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers neproměnil Václav Černoch.
52:22
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Václav Černoch (3:7).
50:26
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Štefan Furdan, asistoval Tomáš Sýkora (3:6).
49:17
Vyloučen hráč Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
44:57
Hosté hrají v plném počtu.
44:18
Třebíč se snaží kombinovat na útočné polovině, ale nedaří se přihrávky.
42:57
Vyloučen hráč David Medek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
42:35
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Radek Dřevěný (2:6).
41:48
To samé se děje na druhé straně. Třebíč kombinuje, ale nemají prostor ke střele.
40:45
Hosté kombinují na útočné polovině, ale nemají prostor ke střele.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: domácí - 11, hosté - 9
39:19
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Michal Házy (2:5).
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:32
Gulliveři kombinují a střílí, ale nemohou trefit branku.
37:37
Vyloučen hráč Štefan Furdan družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
36:28
Snipeři se snaží dostat na útočnou polovinu.
34:47
Nebezpečná střela, která proletěla kolem domácí branky.
33:25
Přerušení hry z důvodu bolesti třebíčského hráče po střetu hokejky s nohou.
32:20
Domáci hráče trápí jen nepřesnost střel.
30:16
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Josef Svoboda, asistoval Štefan Furdan (2:4).
29:14
Třebíč se pokusila o rychlou odpověď na soupeřovu branku střelou, která se svezla po boční síti.
28:40
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch bez asistence (1:4).
27:05
Obránci Sniperů čekají na uvolnění spoluhráčů na založení nového útoku.
22:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval David Medek (1:2).
22:17
Snipeři kombinují na útočné polovině.
21:05
Vyloučen hráč Václav Černoch družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:13
Brněnská šance byla pokažena špatnou přihrávkou.
16:19
Domácí v plném počtu.
15:45
Rychlý únik třebíčského hráče v oslabení na brankaře byl promarněn.
14:19
Vyloučen hráč Josef Svoboda družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
13:21
12:01
Standartní situace Gulliverů v blízkosti branky vedla jen k zásahu obrané zdi.
11:21
Vyloučen hráč Lukáš Vlach družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
09:42
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Štefan Furdan, asistoval Lukáš Vlach (1:1).
07:02
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil David Medek, asistoval Aleš Pokorný (0:1).
05:09
Rozehrání z rohu hřiště Gulliveři nezvládli, rozehrávku vystihli třebíčtí obránci.
03:45
Snipeři se snaží dostat přes brněnské hráče na útočnou polovinu.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Patrik Pollak, Michal Šmíd, Radek Dřevěný, Václav Černoch, Adam Bouška
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: David Štos; hráči v poli: Josef Svoboda, Štefan Furdan, Matěj Kuželka, Lukáš Vlach, Tomáš Sýkora
00:00
Vítáme vás u dnešního zápasu Národní ligy-východ mezi domácím Snipers Třebíč a hostujícím Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. Utkání začíná v 18:00.