2:2
4:1
0:3
1:0
branky (asistence): 01:14 Eduard Piňos (Karel Smutný), 19:39 Jan Heller (Jan Stádník), 29:55 Jiří Šrámek (Karel Smutný), 30:47 Jiří Šrámek (František Kosař), 34:58 Pavel Štutzbart, 38:29 Martin Lazárek (Jiří Šrámek), 64:24 Jan Heller (Martin Lazárek)
branky (asistence): 05:14 Jan Petrmichl (Matěj Kodl), 07:56 Karel Horký (Matěj Kodl), 35:40 Jan Petrmichl (Karel Horký), 56:38 Patrik Svoboda (Patrik Kovářík), 57:27 Jáchym Syrovátko (Pavel Dvořák), 59:43 Karel Horký (Patrik Svoboda)

Wizards DDM Praha 10 - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 7:6p
2. Eduard Piňos, 20. Jan Heller, 30. Jiří Šrámek, 31. Jiří Šrámek, 35. Pavel Štutzbart, 39. Martin Lazárek, 65. Jan Heller - 6. Jan Petrmichl, 8. Karel Horký, 36. Jan Petrmichl, 57. Patrik Svoboda, 58. Jáchym Syrovátko, 60. Karel Horký; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 17 - Martin Kohout 19; po třetinách: 2:2, 4:1, 0:3, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení: Wizards 3, Králův Dvůr 0
65:00
Komentář vedoucího domácích Romana Urbance: Zasloužili jsme si 3 body, třeba se příště už vyvarujeme zbytečných chyb. Děkujeme divákům a soupeři za utkání.
64:24
65:00
Komentář asistenta trenéra hostů Michala Kuberta : Dneska jsme přijeli pro tři body a bereme jeden. Soupeř ukázal kvalitu ve svých individualitách. V závěru vysoký morál a návrat do zapasu. Dostáváme laciné góly a na naše se strašně nadřeme. Děkujeme soupeři a naším divákům u onlinu.
64:24
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Martin Lazárek (7:6).
59:43
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Patrik Svoboda (6:6).
57:27
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jáchym Syrovátko, asistoval Pavel Dvořák (6:5).
56:38
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Patrik Kovářík (6:4).
56:01
Hostující Svoboda zkoušel střelu přes obránce, ale Vávra je připraven
55:15
Oba týmy se hlásí a míček, který skončil v zámezí, rozhodčí se rozhodli pro Wizards a hostům se to hodně nelíbí
54:06
Poslední přesilovka pro domácí barvy nepřinesla žádné vážnější šance, jediná zajímavá věc byla zlomná hůl hráče z Králova Dvora
52:20
Vyloučen hráč Tomáš Vlček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za držení.
47:34
První přesilovku si zahrají hosté, ale bez větší šance
46:46
Vyloučen hráč Daniel Šulc družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
38:29
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (6:3).
38:29
Klasická wizardská spolupráce po ose Lazárek, Šrámek, kde prvně jmenovaný skóruje nad nohu Kohouta
35:40
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jan Petrmichl, asistoval Karel Horký (5:3).
35:40
Petrmichl snižuje hezkou střelou do protipohybu Vávry a zkouší vykřesat naději pro hostující celek
34:58
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Pavel Štutzbart bez asistence (5:2).
34:58
Štutzbart vybojoval balonek na půlce, udělal dva rychle kroky a poslal jedovku k tyči a raduje se z branky
33:43
Druhá přesilovka, nebyla tak plodná jak první, ale některé nebezpečné šance přivedla
31:50
Vyloučen hráč Jáchym Syrovátko družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:47
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval František Kosař (4:2).
30:47
Šrámek navyšuje vedení, trefuje se výborně na bližší tyč
29:55
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Karel Smutný (3:2).
29:55
Rychle využitá přesilovka, trefuje se k tyči Šrámek
29:27
Vyloučen hráč Michal Nový družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
28:50
Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil Martin Lazárek.
27:01
Už se také osmělují hosté a snaží se útočit, ale bez výraznějšího úspěchu
23:56
WIzards do druhé třetiny vstoupili aktivně a zatím se usadili na útočné polovině
19:39
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Jan Stádník (2:2).
19:39
Heller usměrňuje nahození Stádníka za zadá Kohouta a do šatny budou odcházet oba týmy smírně
17:54
Kovářík zkouší střílet, ale obrana blokuje
15:57
Heller z otočky našel pouze rukavice Kohouta v hostující brance
14:52
Policar ztratil balonek v nebezpečném prostoru, hosté naštěstí střelu vyslali do dřevěného obložení zdi za brankou
13:31
Petrmichl vybojoval balonek na středu, ale domácí Piňos ho vytlačil na vlastní půlku a tak z toho nic není
10:55
Hra je také dosti kouskovaná přestupky, je vidět že oba týmy se herně trápí
09:38
Votavu vychytal rukou Vávra
07:56
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Matěj Kodl (1:2).
07:56
Horky brambor vypadnuvší Vávrovi z rukou rychle uklízí pod jeho tělem hostující Horký
05:14
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jan Petrmichl, asistoval Matěj Kodl (1:1).
05:14
Nenápadná akce zpoza branky končí srovnávací brankou hostujícího Petrmichla
04:59
V prvních pěti minutách se hra přelévá ze strany na stranu
03:37
Domácí se ženou do protiútoku bohužel Šrámek svou střelu uspěchal a tak z něj nic není
01:14
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Eduard Piňos, asistoval Karel Smutný (1:0).
01:14
Smutný vybojoval míček v útočném rohu, rychle jej poslal na Piňose a ten otevírá si svůj brankový účet
00:38
První vážnější akce končí za brankou domácích
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Patrik Svoboda, Patrik Kovářík, Jan Petrmichl, Matěj Kodl, Karel Horký
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Jiří Šrámek, František Kosař, Martin Lazárek, Jindřich Zoth, Filip Müller